Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet miratech ama ben ilk artımed kullandım yorumlamakta zorlandım yumurtlama gördüm çatlamayı anlayamadım laboquick kullandım aynı şekilde ve onda yumurtlamamı da bulamadım (belki de olmadı bilemiyorum) bu ay da miratech aldım yumurtlamamı gördüm çatlamayı yorumlayamadım yani galiba sorun bende 💔
Miratech mi marka ? Bu ay bu marka beni deli etti bende anlayamadım

Evet miratech ama ben ilk artımed kullandım yorumlamakta zorlandım yumurtlama gördüm çatlamayı anlayamadım laboquick kullandım aynı şekilde ve onda yumurtlamamı da bulamadım (belki de olmadı bilemiyorum) bu ay da miratech aldım yumurtlamamı gördüm çatlamayı yorumlayamadım yani galiba sorun bende 💔
Hayır hayır benimde öyle ne piki pik gibi ne çatlaması 😁 benimkilerde böyle kurudular gerçi ama hiç bişey anlamadım

Eklentiler

• IMG20240724004415.jpg
    IMG20240724004415.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 23
Kızlar ya ovulasyon testinde kaç gün pik görüyorsunuz? Ben ikidir sabah pik görüyorum akşam silikleşmiş oluyor mesela

Belirti olarak kendimi dinlemek istemesem de bir kaç belirtim var. Çok sevdiğim çilek reçelini yerken durduk yere öğürdüm. Ama sadece öğürüme kusma değil. Ara ara tansiyonum düşüyor gibi oluyor. Ankarada yaşıyorum hava o kadar da sıcak değil ki ben sıcağı seven bir insanım ona rağmen ateş basıyor. Bir de batıma üç gün kala belirli aralıklarla sağlı sollu kasık ağrım oldu tek taraflı. Hatta dedim kesin adet olurum diğer güne. Ama o gün ağrıdı. Bir daha da ara ara batma şeklinde oldu. İlk hamileliğim olacak nasip olursa. 1 senelik evliyiz
Merhaba bende Ankaradayım şu an olmasa da 😊 inşallah hayırlı haberler alalım

X