Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar merabalar. Ben 2 yıllık evliyim 9 aydır çocuk istiyorduk ama olmuyordu. Korunmayı bırakınca adet olmamaya başladım 2 ayı buluyordu öyle olunca devlete gittim bişey yok deyip gönderdi. Ben diğer ay gene aynı şey olumca özele gitmeye karar verdim. Pcos tanısı konuldu. Yani yumurta tembelliği. Hormon testleri normal diye ilaç vermedi. Zayıflamam gerektiğini söyledi. 72 kilodan 2 ayda 62 ye indim. Ve d vitamini verdi. Ve adetim 3 aydır düzenli 33 günde bir gelmeye başladı. Hergün yürüyüş evde spor ve diyet. Bu arada ekmeği kestim karbonhidratı az tükettim. Ben dün doktorumu aradım ben artık beklemek istemiyorum aşılama yapalım dedim. Oda pazartesi günü gel bakalım dedi. Ve bugün kahve kokusundan midem bulandı geçmeyince test yaptım pozitif çıktı. İnanmadım tabi 2. Yi yaptım oda aynı çıkınca gidip kan verdim . Ve hcg 765 çıktı. Demek istediğim kilo vermeye çalışom kilo çok etkiliyor. Düzenli hergğn yürüyüş yapın. Gerisi Allahın takdiri. Rabbim hepinize nasip etsin. Soracağınız soru olursa her zaman yardımcı olabilirim
Bende diyetteyim ama adet olamadigim zaman ödem oluyor

15.gün 2 test mi yaptınız yoksa attıklarınız aynı testler mi anlayamadım. Bu attığınız fotoğrafta t daha silik görünüyor. Ama diğer 2 li attığınız fotoğrafta 15.gün de pik duruyor. Eğer 15.gün hem sabah hem akşam yaptıysanız akşama doğru çatlamış olabilir yumurtlama o yüzden öyle görünüyor olabilir.
Yok aynı test hepsini bir arada bugün çektim . Dün 15. Günü tek çekmişim birde 14. Günü tek çekmişim ilk 10 dk içinde ama bu testler çok kafamı karıştırdı

Ya teşekkür edeerim çatlamayı değerlendirmişiz o zaman biz 🤭
Süper hadi bakalım inşallah bebiş olmuştur😍 Ben bu ay ne zaman yumurtladım tam bilmiyorum taşınma telaşım vardı 2 gün sonra bat günüm muhtemelen. Pek umutlu değilim Ocak’tan beri olmuyor ama yine de acaba mı diyorum bakalım🙈

Süper hadi bakalım inşallah bebiş olmuştur😍 Ben bu ay ne zaman yumurtladım tam bilmiyorum taşınma telaşım vardı 2 gün sonra bat günüm muhtemelen. Pek umutlu değilim Ocak’tan beri olmuyor ama yine de acaba mı diyorum bakalım🙈
Hayırlısıyla vardır inşallah
İşlerini kolaylamışsındıe inşallah
Sıcakta taşınmak zordur biraz 😅
Hayırlısı diliyorum ve en güzelini 🥰🌸

Yok aynı test hepsini bir arada bugün çektim . Dün 15. Günü tek çekmişim birde 14. Günü tek çekmişim ilk 10 dk içinde ama bu testler çok kafamı karıştırdı
15.gün çatlamış o halde.Toplu fotoğrafta kuruma olduğundan öyle görünüyor demek ki

15.gün çatlamış o halde.Toplu fotoğrafta kuruma olduğundan öyle görünüyor demek ki
Anlamadım ya valla çok değişik bir test ikiside 15. Güne ait yazısız olanda bugüne ait

Eklentiler

• InShot_20240721_144525764.jpg
    InShot_20240721_144525764.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 30
  • InShot_20240721_143555102.jpg
    InShot_20240721_143555102.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG20240721144215.jpg
    IMG20240721144215.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 28
Güzel haberler çoğalıyor maşallah 🧿 🧿 🧿 🧿 bütün topik güzel haberlerle şenlenir inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 güzel haberler alan herkesi çok çok tebrik ederim 🥳🥳🥳 Darısı isteyen herkesin başına. Doktor 1 2 ay dinlen dedi eşim en az 6 ay diyor. Gerçi önümüzdeki aylar isteme nişan düğün oooo dolu belki telaştan fark etmeyiz olduğunu bize de sürpriz olur 😂😂😂

Maşallah canım tebrik ederim😍😍 sağlık ocağında mı vermiştin kanı?
Sağol canımm hayırr direkt acile gittim 🤣
Ay maşallahhhhhh kese için doktora gidebilirsinnnn o zaman hemenn sen ay çok sevindimm sağlıkla ilerlesin inşallahh 🥰🥰🥰
Sağolasın canım yaa ♥️♥️ randevu alıcam inşallahh salı gününeee❤️ rabbim herkese nasip etsin inşallah ben şu an bişey hissedemiyorum 🤣

X