Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

bir problem olmasında inşallah yakın zamanda alırsın mutlu haberi 🌸 ya aslında belli bir kısımın filmlerde ki gibi oluyor bence 🤦🏻‍♀️😂 benim arkadaşım ne yumurtlama takip etti ne bişey istemiyordu zaten. Korunmadığı tek gece hamile kaldı 😂 hamile kaldığını da regl 1 hafta geçtikten sonra öğrendi 😂 o da aile hekimine vitaminlerine baktırmaya gitmiş doktor ona söylemeden beta için kan almış öyle öğrendi 😂 ama tabi durum bence düşük yüzdeli bir durum. Her kadın ayrı sonuçta illa ki bizimde bebişlerimizin bir zamanı var 🌸❤️
Umarım herkes aradığını hayırlısıyla bulur canım var bi plan insanoğlu aceleciyiz

merhaba arkadaşlar reglime 3 gün var normalde asla gelmeyen beyaz akıntı geldi süt gibi kokusuz kaşıntısız neyse ağzımdada metalik bi tat var dayanamadım test yaptım orada ki silik çizgiyi gören yada foto ile oynayıp gören olur mu yorumlar mı acaba
ah canım bu çizgiler yüzünden dün ortalık karıştı. ama ben senin cizgini gördüm siyah hayalet bı çizgi inşaallah ilerleyen günlerde kıpkırmızı olur 🥰

merhaba arkadaşlar reglime 3 gün var normalde asla gelmeyen beyaz akıntı geldi süt gibi kokusuz kaşıntısız neyse ağzımdada metalik bi tat var dayanamadım test yaptım orada ki silik çizgiyi gören yada foto ile oynayıp gören olur mu yorumlar mı acaba
Bende sanki belli beliraiz bir iz görüyor gibiyim fotoğrafın ışık ayarları ile oynarsan daha belirgin çıkabilir 🌸

Kızlar yumurtlarken veya çatlarken hareket ettikçe kasıklarında batma hisseden oldu mu hiç ?
Yürüdükçe mesela
Benim kasıklarda batma mı bilmiyorum ama ağrı oluyor bazen çok şiddetli bazen daha hafif ama yumurtanın çatladığını oradan anlıyorum.

Bende çok oldu canım
Ya ben bu ay ovülasyon testini pek önemsemedim
Bu tarif ettiğim gibi yürüdükça batan sancı şeklinde kramp hissedince yaptım döngünün 12. Günüydü piki hiç görmedim
Ya kaçırdım yada çalıştığım için gündüz saatlerinde yapamadığımdan saatsel farkına varmadım bu ay
İlk test döngünün 12. Günüydü ya çatladı ben kaçırdım yada saatsel yakalayamadımmm
Ama değerlendirdik 🤭

Eklentiler

• IMG_6165.jpeg
    IMG_6165.jpeg
    170,4 KB · Görüntüleme: 28
Benim kasıklarda batma mı bilmiyorum ama ağrı oluyor bazen çok şiddetli bazen daha hafif ama yumurtanın çatladığını oradan anlıyorum.
Ben bir yerden dönüyorduk bildiğiniz böyle bıçak batması gibi sancı girdi tek taraflı sonra bi yarım saate geçti

Ben bir yerden dönüyorduk bildiğiniz böyle bıçak batması gibi sancı girdi tek taraflı sonra bi yarım saate geçti
Test de silik çıkmış belki de çatlamıştır o sancı da o olabilir ilk kez mi yaşadın daha önceki döngülerinde hiç olmadı kı batna ya da ağrı?

Test de silik çıkmış belki de çatlamıştır o sancı da o olabilir ilk kez mi yaşadın daha önceki döngülerinde hiç olmadı kı batna ya da ağrı?
Yok oluyordu da ay ortasında hep ben ovülasyom gebelik vs takip etmediğimden bu kadar önemsemiyordum farkında değildim yani sanırım

Yok oluyordu da ay ortasında hep ben ovülasyom gebelik vs takip etmediğimden bu kadar önemsemiyordum farkında değildim yani sanırım
O zaman o batma hissettiğin zamanlarda çatlamıştır:) Ben geçen ay ovulasyon testiyle de onayladım kendimde o ağrı olunca çatlıyor😇

X