Kontakt Lens ADORE lensler

arkadaşlar bi yellow un numaralısını aldım fiyat 50 tl adanada tunç optikte ,gayet doğal ve boyaması güzel benim gözüm miyop ama numaralı bulduğuma sevindim en sonunda

arkadaşlar bi yellow un numaralısını aldım fiyat 50 tl adanada tunç optikte ,gayet doğal ve boyaması güzel benim gözüm miyop ama numaralı bulduğuma sevindim en sonunda

bende aynı yerden aldım
gözleriniz koyu kahveyse kesinlikle açılmıyor rengi akannehirbütün adoreliri denedim çok doğalbayanssulusmile doğallığı gözün rengini radikal bir şekilde değiştirmediğindendir

kızlar şuan bütün fotoğraflara bakınca sitedekiii en doğal lens bunlar geldi bana ve kesinlikle alıcam :)) ama sorularım olucak :))
beğendiğim şuan 2 tanesinin isimlerini söyliyim ben pek bişey bulamadım kullananlar varsa bilgi verirseniz çook sevinirim :)
lens kullananların önerileri,soruları,cevapları konusunda gördüm

adore Bi Grey

adore tri tone light green

kullananlar var mı isimleri tam bu şekilde mi ?

arkadaşlar adore lensler hakkında bildiklerimizi paylaşalım çok doğal olduklarını hissediyorum
(ADORE WHİTE)

arkadaslar ben sıteye daha yenı uye oldum..bı kac yorumu okudum fakat net bır bılgı edınemedım..
ben bu leslerden arıyorum uzun zamandır,ne temın edebılecegım bır sıte yada bı sabıt yer bulamadım..yorumlarınızdan anlayabıldıgıme gore bu lesler yenı adorenın yenı serısıymıs..pekı serının adı ne ve ben bu leslerı nereden satın alabılırım..bu konuyla ılgılı bılgıye sahıp yada fıkrı olan bır arkadas bana yardımcı olabılır mı rıca etsem..bır cevap atabılırsenız cok memnun olucam..

arkadaslar lutfen bılen yada azda olsa bılgıye sahıp olan bırı bu lens ıle ılgılı bana cevap atabılır mı?

arkadaşlar ben adore lenslerin istanbul bölge satışçısıyım. tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz. bahsi geçen bi gray özellikle en çok sorulan lenstir fakat distribütörü tarafından sonradan farkedilen ve yaklaşık 10 gün içinde elimize geçecek bir üründür. şuan gümrükte mevzuatlar tamamlanmakta. gümrükten geçer geçmez burada haber verebilirim.

özel mesaj atıcakım ama yeni üyeymişsiniz bilgi alabilir miyim bu renk hakkında ..Göz tansiyonum var bu arada bişey değiştirir mi ?:26:

Son düzenleme:
göz tansiyonunuz varsa sık kullanmamak kaydıyla olabilir. ama öncelikle bu konuda yine doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim. zira tansyonunuz hangi ölçülerde seyretmekte bilemediğim için doktor tavsiyesi ile hareket etmenizi öneririm. öncelikle sağlık. :)

bu lensle ılgılı bılgı alabılır mıyım sızden..okudugum yorumlara gore bu lensın adore yenı serısı oldugu soylenıyor..yalnız satısı varmı nereden nasıl temın edebılırım bılmıyorum..kımı yorumlardada adoreye aıt olmadıgı dıle getırılmıs..bununla ılgılı yrdımcı olabılır mısınız bana cok rıca etsem???

arkadaşlar adore lensler hakkında bildiklerimizi paylaşalım çok doğal olduklarını hissediyorum
(ADORE WHİTE)

bu lensle ılgılı bılgı alabılır mıyım sızden..okudugum yorumlara gore bu lensın adore yenı serısı oldugu soylenıyor..yalnız satısı varmı nereden nasıl temın edebılırım bılmıyorum..kımı yorumlardada adoreye aıt olmadıgı dıle getırılmıs..bununla ılgılı yrdımcı olabılır mısınız bana cok rıca etsem???

bu lensler kesinlikle adore bir gray değil. adore bi gray en doğal gray diyebileceğim kadar iyi bir lens. yakında satışa sunulacak bugün yarın. ama burenkler bi gray adore değil kesinlikle. bir çalışma yapılmıştı ama sanırım durduruldu o renkler olma ıhtımalı var.
gelecek olan adore bi gray rengi bu.

sizin gösterdiğiniz raınbowun fun lens kategorisindeki beyaza çok benziyor. büyük ihtimallede o

Son düzenleme:

bu seri adore bi tone

Merhaba qelincik,
ben bu lensi kullandığımda ismi ''eye art''dı ve optikçim konyadan siparişle getiriyordu,
sanıyorum ki lenslerin dağıtımının yapıldığı yer orada, optikçilere bir de bu şekilde sorarsan yardımcı olacaklarını düşünüyorum,umarım bir an önce lenslerine kavuşursun

cok tesekkur ederım bırde bu ısımle arastırırım..ınsallah bulabılırım..uzun suredır arıyorum..

sız kullandıgınızı soylemıssınız..durusu bu sekılde mı? bu kadar acabılıyormu ve dogal mı..kusura bakmayın su zamana kadar pıyasada oldugunu ve satısının yapılıp kullanıldıgını bılmıyordum..:44:

ılgınız ıcın tekrar tesekkur ederım

Kızlar ben adore kullandım cok doğal duruyor bence bi aqua sipariş ettim şimdi pazartesi gelicek tavsiye edebileceğim en iyi lens diyebilirim gördüğünüz resimler deki gibi duruyordu bende gözlerim açıkta değil koyuda değil işte normal bi kahverengi

merhaba ben adore bi yellow ya da bi hazel almak istiyorum ama konyalı toptan satış yapmaya başlamış hiçbiryerden bulamıyorum nerelerden alabiliriz bilgilendirir misiniz

merhaba ben adore bi yellow ya da bi hazel almak istiyorum ama konyalı toptan satış yapmaya başlamış hiçbiryerden bulamıyorum nerelerden alabiliriz bilgilendirir misiniz

of gerçekten kolayca bulabilcegimiz bi yer yok mu önceden vardı konyalıdan başka siteler şimdi hiç biyerde yokk

Benim gittiğim optik konyalıdan sipariş ediyodu 10 tane varmış sadece türkiyede her rengi yoktu ama bana bi aquayı amerikadan sipariş ettirdi özel olarak.adore lens bence cok rahat bulanıklık batma yapmıyo çok doğal duruyo ama renk açma konusunda bilemem ama ben aldım kullandım doğaldı cok şimdide bi aqua yı denicem sipariş ettirdim hala gelmediler gelicekler çekerim fotosunu birde adore olarak mavi düşünürseniz gözleriniz kahverengi ise bi blue almayın derim mavi isterseniz bi aqua yı deneyebilirsiniz açık o yani biraz daha . Koyu çünkü adorelelerin bi blue si

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…