Kontakt Lens ADORE lensler

kızlar adore bi yellow gözleriniz koyu kahveyse hiç açmıyor.tanita tikaram sarı hepsinden doğal o da açık orta kahvede harika duruyor.ben tanita sarı alıcam topik yaparım adore yellowla karşılaşırma koyucam

Süpersin canım karşılaştırma fotolarını merakla bekliyorum...
Adoreler hakkında pek bilgim olmadığı için sadece gözlemliyorrum (=
Ama gözlerim de koyu kahve, bu durumda beni pek açmayacak hiçbir adore rengi?

evet kızlar bende gecen hafta adore bı yellow aldım.yakından koyu yesıl gıbı duruor ama hıc bellı bıle olmuyor.koyu kahve gozlulere kesınlıkle onermıyorumm

Adoreye ulaşmak ne kadar zor..Konyadaki siteden sipariş vereyim..Yurtdışındaki siteden veremem,çünkü hiç dışarıdan sipariş vermedim..Koskoca ızmirde bu markayı satan optik yok mu acaba?

bari güzel bi haberde ben vreeyim:)) kıslar adore bi hazellerim geldi:)) o ilk çıkan wab sitesinden aldım,hımmm burcu die bi bayan arkadaş vardı,sağolsun çok ilgilendi...çok tatlı bir bayan..çok ilgililer ve inanılmaz hızlılar...belki kızın başının etini yedim desem yeridir,bi yellow şöylemi bi hazel böylemi:) ya ben bile kendime sabredemezdim ki...burcuyu taktir ettim..valla sitesinde bile hani olurya müşteri hizmetleri yetkililerine ait belki onaylama veya taktir etme bölümü vatrmı diye okadarda araştırdım:) yani düşünün okadar sabredip ilgilendi benimle....şimdi sıra geldi fotolara..yaw uzun zamandır üyeyim buraya ama gelgelelim mesaj sayım 3-5 tane ya var yada yoktur....nesse nasıl yükleyeceğime dair bende bilgileri alırım sizden.bu arada hafta sonu çekerim muhtemelen,pazartesi falan yine yazarım...sizlerden mesaj sayısı yetmeyenlerin yüklemeleri ile ilgili bilgide gelmiş olur bu arada..bi yellow almadım çünkü gözlerim koyu kahve...videolardan bunu beğendim.du bakalım hayırlısı:)

dün gelen lenslerim şuan gözlerimde...tek kelime harika...daha önce kullandığım lenslerin hiçbirine benzemiyor rahatlığı..en iyi marka lenste bile gözlerime batışma yapıyordu..ve ne hikmetse bulanık görüyordum etrafı resmen...ama şimdi ne batma hisssi ne bulanıklık.ya gözümde yok sanki hiçbirşey.unutuyorum varlığını desem yeridir...he bide kızlar dokusu muhteşem bunların...lens varmı yokmu annem bile anlamadı.rengine gelince.tam istediğim renk,çok tatlı bir tonu var...hareside belirgin...haftasonu eğer çekebilirsem muhakkak pazartesi yüklerim

İstanbul'da Adore satan bir yer biliyorum, isim vermek yasak mı bilmediğim için buraya yazmıyım.İsteyene özelden yazarım fiyatı da 60 lira gibi bir şeydi.2 ay önce görmüştüm ben.

arkadaşlar adore lensler hakkında bildiklerimizi paylaşalım çok doğal olduklarını hissediyorum
adorewhite.jpg
(ADORE WHİTE)

Ben bu görüntüyü çözemedim.
Nasıl bir doğallıktır bu?
Bu gerçekten adore mi?
Hangi rengi bu?
Kızın kendi göz rengi simsiyah sanırım, ortadan hiç kahvelik çıkmamış.

Arkadaşlar internetteki sitede bu ürünün satışı yok sadece tanıtım amaçlıdır diyor..Siz nerden aldınız?Yardımcı olursanız sevinirim...

Ya bu renk nefis ve müthiş doğal duruyor. Sanki lensin geneli çok opak; ama pupilaya doğru da saydamlaşıyo gibi. Muhteşem bir duruşu var ve gerçekten çok radikal şekilde açıyor gözü.

Ama satmıyorlarsa neyin tanıtımı bu anlayamadım. Şarkısı olmayan klip gibi :KK43:

kızlar benım gozler sıyaha yakın.ben adorede akua yesıl bırde bu whıte yı begendım..nasıl yapmalı guvenmelımı bu dogallga yoksa tr dekı adoreler eskı serımı ben en cok açanı ıstıyorum bı yardım edın ya yarın konya dakı yerı arasammı cok begendım dogallıgını

ben geçen gün denedim yeşillerini ancak koyu durdu gözümde..doğallığa edilecek hiç laf yok bence pupilası büyük ama gözle cok güzel kaynaşıyor..:hulya:

kızlar benım gozler sıyaha yakın.ben adorede akua yesıl bırde bu whıte yı begendım..nasıl yapmalı guvenmelımı bu dogallga yoksa tr dekı adoreler eskı serımı ben en cok açanı ıstıyorum bı yardım edın ya yarın konya dakı yerı arasammı cok begendım dogallıgını

lo_amore'un da dediği gibi pupil boşlukları çok geniş o satılanların. Bu çok opak ve dar pupil hollü olanlarda da henüz seri üretime geçilmemiş. Yine de naturel lensler; fakat umduğun kadar açmazlar burdakiler.

lo_amore'un da dediği gibi pupil boşlukları çok geniş o satılanların. Bu çok opak ve dar pupil hollü olanlarda da henüz seri üretime geçilmemiş. Yine de naturel lensler; fakat umduğun kadar açmazlar burdakiler.

evet süperstar gözlerim acık kahve olmasına rağman denediğim tüm yeşiller koyu durdu..tamam damar yok ama renk açıyor denemezz:umursamaz:

üşenmedim gittimm adore bi yellow denedim sonuç acık kahve göze koyu kave oldu:umursamaz:

offf adore çok doğal görünüyor ama işte böyle renk değiştirmemesinden şikayetçiler.. bu branca nın tanıtımı yapılalı kaç ay oldu? nerdeyse 1 yıl olacak.. ne diye piyasaya sürülmüyor hala..

Ben bu görüntüyü çözemedim.
Nasıl bir doğallıktır bu?
Bu gerçekten adore mi?
Hangi rengi bu?
Kızın kendi göz rengi simsiyah sanırım, ortadan hiç kahvelik çıkmamış.

kizlar ben bu videoyu izlemistim sizlerde izlemissinizdir belki youtube. bu resim ve video ev ortaminda cekilmis. dolayisiyla goz bebeginin en kucuk oldugu hali deil ondan bence hic cikmior kahvelik. bir de bu kizin gozu neredeyse siyah denecek kdr koyu yani ciksada goz bebegi ile cok ayirt edilmicektir doal durur ondan. benm sahsi gorusum goz tabani acik olunca bazen avantaj olabilior ama bu pupilden cikma durum icin dezavantaj cunku cok koyu kahvelerde goz bebegi olarak algilanabilior sanki. yani yyanis da dusunuor olabilirim tabi eyvahedigeldismile
bu arada bence lens tanitimi icin super bi model bulmuslar cok guzel olmus kiza lensler boshayallersmile

evet benım gozum sıyah pupıl sorunu yaşamıyorum hıc.mavı lerde grılerde sıyahla uyumlu oluo ama kahve goz mavı lens taktımı cok kötu duruyo ortası ya..şu blancamıdır nedır nezmn cıkacak yaaaa nerden bulcaz.cok sevıom ben sıbırya kurdu olmayı

X