Kontakt Lens ADORE lensler

Adore lenslerde pure koyu renkler içinmiş..Agua ile blue arasında kaldım..Ben önceden b&l bebek mavisi kullanmıştım..Onun gibi istiyorum..Acaba bunlardan hangisi o renge yakındır..

ya bu renge bayıldım..canım bu ne renk olarak geçiyor? kendi göz rengin nedir ve nerden aldın? bu adorelerin yeni serisi mi oluyor acaba ya
ben 3 sene önce filan adore bi tone yellow diye bir lens almıştım netten sipariş vermiştim konyali diye bir siteydi ama lens gözümde hiç belli olmamıştı yine o şekilde birşey gelir diye korkuyorum..ama resimdekini çok beğendim canım ya bilgi verirsen sevinirim..

yellow ve honey arasında gidip geliyorum..
honey freshlook pure hazalamı benziyor sanki?
yellow da gözümde hiç belli olmamıştı ama 3 sene önce ki seriye göre farklı bir serimi bu acaba

arkadaslar yardımcı olacak kımse yok muuu(((((

Ben aranıza yeni katıldım uzun süredir takip ediyorum ama daha ilk kez bir yorum yazaym dedim:) Pek başarılı değilim bu konularda ama bende fikrimi söyleyim istedim. Bende de Adore Bi- tone yellow var. çok dogal bir yeşilimsi renk veriyo. benim gözlerim kahverengi çok bariz bir şekilde belli olmuyor ama lensin doğallığını çok beğeniyorum. Dennnis Senin göz renginde sanırım daha belirgin bir yeşil olur. Adore Lens yapısı olarak en doğal gözüken lenslerden biri bana kalırsa..
tabi eğer Çok daha gerçekci bir lens ve belirgin renk düşünürsen tek seçim solotica derim..Bende Cyrstal rengi var ve müthiş dogal duruyor..Kahverengi gözde bile:) eğer yeşil ağırlıklı düşünürsen Solotica Mel derim..İnternette araştırabilirsin çok beğeniyorum bu solotica lensleri:) Ah birazcıkda ucuz olsalardı :'(

Benim shiny light blue lenslerim ama hiç istediğim maviyi vermedi..Gözleri daha büyük gösteriyor..B&L bebek mavisi arasında çok fark var..Batma yok ama gözlerde yanma oluyor ..Benim gözlerimde normalde de yanma oluyor..Lensi takınca biraz daha fazla oldu..

yanma-batma falan varsa solüsyonu değiştirmen sorunu büyük ölçüde çözecektir. çoğunu denedim ben. opti free kullanıyorum 1aydır. en rahat ettiğim solüsyon bu oldu.

Son düzenleme:

merhaba adore lenslerin tanıtımında adore white diye bir renk var.ama bazı sitelerde onu göstermiyor.bu lensi sizden temin edebilirmiyiz ne yapmak gerekiyor

eğer koyu renk gözlüyseniz sarısı yeşil gibi duruyor doğal gözüküo ama malesef ben kendimde yeşil sewmiyorm

Ben ilk kez lens kullanacağım tanitaların kısa sürelisi gibi diye duydum adore için. Gözlerim kahverengi doğal bir yeşil tonu yakalamak istiyorum adore yellow mu almalıyım

bulursan alırsın:) malesef canım türkiyede yok bu lensler..ben heryeri aradım taradım yok..yurtdışı bir siteden sipariş ettim bekliyorum benimki bi yellow numaralı

bende geçen hafta adore pure yellow aldım..üstelik dereceli..çoğu optikte satılıyormuş artık..gözüm koyu kahve..bazen ela gibi oluyor bazende açık kahve rengi gibi oluyor..çok belirgin bi değişiklik olmadı ama yinede hoş duruyor...kayma bulanıklık vs. de olmadı...derecesiz 50 tl..dereceli 65 tlmiş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…