Kontakt Lens ADORE lensler

inanmıyorum nerden aldın canım ben hiçbir yerde bulamadım yurtdışından sipariş ettim 79 tl ye mal oldu bana..birde pure yellow demişsiniz o eski seri oluyor pure yellow mu bi yellow mu sizinki

eski adı bi yellow muş...şimdiki pure yellow olmuş...hatta adıda eye art adore olmuş...aldığımda öyle yazıyor..

....eyeart.... sitesinde iletişim bilgileri var, orayada bakabilirsiniz nerde satıldığına dair..açıkca yazamadım, googlede aratın çıkar...

renk açma nedir?

dün adore pure grey lens aldım. fotoğraf da ekliyorum. kendi gözlerim açık kahverengi çalışan kişi açık kahve gözlerde de doğal durduğunu söyledi ve denemek istedim. daha önce sadece fresh look kullanmıştım onun da hemen hemen bütün renklerini denemiştim ve fresh look'un üzerine bu lensler gözlerimi cennetteymiş gibi hissettirdi o kadar rahatlar ki ne bir puslanma göz bebeğinin etrafında gölge ne de herhangi bir batma ya da sertlik sanki gözümde hiçbir şey yokmuş gibi ve gerçekten daha doğal gözüküyor (en azından FL'a göre) çok pörtlek pörtlek de durmuyor. 125ml solüsyon + lens 60tl'ye aldım.

Lensler cok yakismis güle güle kullan ama ben senin kendi göz rengini daha cok beğendim. Hareli kahve :))

canım ben bulamıyorum adore lens sen nerden aldın?

Kızlar bu lensi numaralı olarak nerden bulabilirim.Netten numaralı olmuyor sanırsam:44:
Bilgilendirirseniz sevinirim...

Arkadaslar Adore lensleri üstelik te numaralı olarak Ankara da karanfil de lens center de bulabilirsiniz ben uç gün once almaya gittim denedim renkleri cok doğal dürüyor fakat sanki hiç gözünüzün rengi değişmiyor gibi almadım azıcık lens aldığıma değsin ama dimi fiyatida 3aylik 50 tl

Son düzenleme:

Hayatim hangi marka adore'mi ? Ve okdr dogalsa hangi rengi aldin sen lensden ?

2 hafta önce önce ankaradaki lens center dan bende lens almaya gittim
bi serisi bütün lensleri denedim
kahve gözlerimi açan bir tek bi greydi
bana kalırsa adoreler açık göz renginde olanlar için uygun

Bende adore bi-tone yellow almak istiyorum ama bulamıyorum Antalya'da satışı var mı ya da internetten alan varsa nerden alıyorsunuz farklı sehirlerde optikçi önerisi olan var mı belki gönderim yaparlar.Bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…