Kontakt Lens ADORE lensler

babykuzum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
444
0
arkadaşlar adore lensler hakkında bildiklerimizi paylaşalım çok doğal olduklarını hissediyorum
(ADORE WHİTE)

Netten izlemiştim videosunu bi yeşil tonu vardı çok hoşuma gitmişti...

Adoreler cidden çok güzel duruyor katalogta.Ben nırmal resimlerine pek rastlamadım.Tek bildiğim aylık lensler olduğu.ve sanırım çifti 100 tlye falan geliyor.oldukça tuzlu.

ben de bu yeni serileri merakla bekliyorumm zemuszemus inşallah burda göründükleri kadar doğaldır çok hoş görünüyorlar

arkadaşlar ben bulgaristandan getirtiyorum heralde 1 hafta sonra bir aksilik olmassa yeni renklerinden honey elimde olucak sizinlede paylaşıcam hemen yerimseniben

yeni serilerini bende youtube'dan izledim
cok dogal görünüor ve irisi cok büyütüor yerimseniben

Yukarıdaki gibi duruyorsa çok güzel ve çok doğal gerçekten alan arkadaşlar resimlerini paylaşırsa çok mutlu oluruz bize de ön fikir olur delikafadulden

canım mutlaka çekicem resim bi serisi inanamadım yaa kendi gözüm gibi oldu doğal göz resmen ben bukdarını beklemiyodum şok oldum iyki almışım.kayma yada gözünü açıp kapayınca oynama falan ghiç yok.solotica gibi öle nokta nokta falan da diil inanılmaz bişi didemcim en önemlisi damar sıfır bi serisinden bahsediyorum ama

Son düzenleme:

ayyy cok merak ettim hemde yesillllll
gözlerin ne renk lensiz hali ve lensli halinide koyarmısın :sm_cool:

Bende bi kaç renk beğenmiştim adorelerden...
Merak ettim şimdi ne zaman koyucan arkadaşım fotoyu bak herkes çatladı burda:)

eski serisini kullandım acayip ötesi doğallar ama rengi istediğim gibi çıkmadığıondan kullanamadım ama dokusu muhteşem..ne damar sorunu var ne de pupil..yeni serisini dört gözle bekliyorum..

hangi rengi kullandın kıvılcım ? yesil de lütfen alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…