Kontakt Lens ADORE lensler

Ben bir kaç site buldum daha sipariş vermedim...Ama kullanan yoorumlarını merak ediyorum..

kızlar bikaç gün önce aldım ve şeffaf lenste ne kadar rahatsam bunda da o kadar rahatım.ilk defa renkli bi lensi çıkarmak için can atmıyorum.Gözümü sağa sola oynatınca oynamıyor.Şu ana kadar kullandığım en iyi renkli lens.Ölçüsü bana uygun olduğu için de çok rahat ettim.Fotoğraf koyuyorum ama normalde daha açık renk ama çektiğim ortamdan dolayı koyu çıktı.Daha belirgin fotolar cekebilirsem eklerim.Süresi dolunca yellowunu almayı düşünüyorum.Bi de güzel yanlarından biri bombesi tam kararında pörtlek durmuyo gözüm.Arkadaşlar da çok beğendi.Gözünüzün ölçüsü uyuyor ise denemenizi tavsiye ederim.

Eklentiler

• $AuSfhT1CEAAgdZk.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 202
haresiz var mı diye sordum ama yok dediler.Kataloğunda da hareliydi hepsi.ama zaten abes durmuyo haresi :)

Resim eklediğin için çokk teşekkürler..Bende İzmirden alacağım,aldığım zaman resim koyarım..

Canım rengin adı nedir ? Birde alacagın yellow daha mı açık olacak ? Bu sanki bana koyu geldi...Ben de almak istiyorum.

Canım rengin adı nedir ? Birde alacagın yellow daha mı açık olacak ? Bu sanki bana koyu geldi...Ben de almak istiyorum.

benim rengim hazel.purehazel diye geçiyo.bi de pureyellow var bi yellowla aynı.o daha acık bi renk yeşil oluyo gözde.ama ben adoreyi illa ki denemek istediğim için bikaç hafta yellowun gelmesini bekleyemedim :) iyi ki almışım ilk defa şeffaf lensimin konforunu bir renkli lenste yakaladım.ölçüler uyuyorsa bence de almalısın :)

freshlook lens aldım pure hazel muhteşem bir renk esmerim ben tenim koyu çikolata gibiyim acaba canım aldıgın adoreler de pure hazel gibi duruyor mu ? duruyorsa ondan da alacagım rengimi buldum artık..

Solotica charm mel almıştım ama bana gitmemişti...Bu dogru bir seçim oldu

ben de freshlook hazel kullanmıştım adorenın hazelini daha çok beğendim.damar yok bi de freshlook gibi bombeli olmadığı için çok daha doğal geldi bana.

arkadaslar merhaba aranıza yenı katıldım..kendı goz rengımın fotografını koyuyorum,adore bı yellow nasıl durur acaba bı fıkrı olan varsa cok sevınırım..forumlarda okudum rainbow gialloya da cok dogal yazmıslar yardımcı olun lutfeeennnn!!!

denis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…