Kontakt Lens ADORE lensler

Arkadaşlar sipariş edenler nerden edıyor ?
Bu lenslerın çapı nedir ?
lütfen doğru bir sekılde cvp verebılrmısınız ?

benım göz çapım 8.3
goz rengımde koyu kahverengı
koyu yeşil olmasını ıstıyorum yanı doğal dursun lens oldugu sırıtmasın ıstıyorum.. yanı boyle bır renk

Sizce bu ıstegımı adore karsılarmı ve hangı serısı ?

Son düzenleme:
Kızlar Beren Saat'in de göz renginin lens olduğunu biliyor muydunuz?Hangi marka lens bilmiyorum ama en kalitelisi diye duymuştum öyle kolay bulunmuyormuş..Ben Elegance kullanıyorum hareli gri.Gözünüz renkli gözüksün istiyorsanız ne mavi alın nede yeşil.Gidin direk gri alın bildiğimiz gri gibi durmuyo turkuaz gibi duruyo ve çok hoş bi hava katıyor..Mavi lens çok kötü duruyor..Yeşilde hiç belli olmuyor..Kahverengi gözde tabi diğer renk gözlerde nasıl olur bilemem..

beren saatin gözleri lens değil canım gözleri bozuk ve kamera ışıklarından dolayı şeffaf lens kullanıyor, çoook küçük hali var basında gözleri yine aynı renk o yaşta da lens kullanıcak hali yok heralde

Kızlar çoğu kişi adore lensleri konyali.com dan temin ediyo fakat bi tone hazel rengini çok aramama rağmen bulamadım ve inanılmaz istiyorum. Nereden temin edebilirim bunu? Ya da temin edebilecek durumda olanlar bana bi şekilde ulaştırabilir mi?

canım adoreler 8.6 sanırım.benım gozumde 8.3 veya 8.4 tu tam hatrlamıyorum sımdı muayene kagıdmda yazıyoru bende adore bı yellow kullandım cok dogal kaynasmıstı.ama solotıca mellerın daha dogal duracagnı ozellıklede cor mel ve charm mel ın kucuk gozlulere cok ıyı gıttıgnı soyledıler.bu rengıde dedgm gıbı bı yellw veya mellerle rahatlıkla elde edersın

tortellini arkadaşım benim gözüm aynen seninkinin ebatlarına ver rengine sahip ben de aynı rengi istiyorum yalnız kayma yapar mı yapmaz mı bilemiyorum adoreler soloticalardan daha küçük bi kere... 14mm çapı var 8.6 eğrisi var ------soloticalar ise 14.2 çap 8.7 eğrisi var yani solotica corların daha iyi duracağı bana biraz şüpheli geliyor kaç haftadır forumu dolaşıyorum ama ikisini de deneyen birine ulaşamadım

ankarada satısı yapılıyor arkdslar.ama şöyle bır durum var.doktor muayene edıyor sonra sen lensını denıyorsun eğer almıcak olursan sadece 30 tl muayene ucretı oduosun.ama kesın alcaksan hem de doktorun muayene etmesı gayet guzel ve sadece 55 tl ye satın alıosun 3 aylık lensler.anakra karanfılde dost kıtabevının usutnde satıs yapıyolarmıs

Adore tri tone lıght blue
doğal durdu çok açık değil

Eklentiler

• $S5005703.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 150
bazı kişiler adore lensi nereden bulabilirim diye sormuşlar. karanfil sokakta zafir iş merkezinin hemen karşısında lens dünyası diye bir yer var, hem lens deneyebiliyorsunuz hem de adore lensler 55tl:))

adore yellow çok doğal ama yanları çizgi çizgi olduğu için doğallığını bözuyor yakından bakınca ya, cetvel gibi duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…