Kontakt Lens ADORE lensler

Adres belirlerken Türkiye'yi seçebiliyoruz sanırım yapıyorlar. Sitenin üst kısmında da "Fast shipping to Turkey" yazıyor bende.

Rica ederim cnm =)) Hazel yok numaralıda ama malesef. Bi-Yellow var o da çok güzel bir renk.

arkadaşlar bi süredir lens araştırıyorum hep soloticalara takıldım ama bugün adoreleri gördüm tam istediğim renk burda var yani yellow. daha önce rainbow giallo kullanmıştım duruş ve renk açısından çok çok doğal süper bir lensti ama çok rahatsız ediyordu o yüzden marka değiştirmek zorundayım.
adorelerinde yapısı ve renkleri doğal mı kullananlar ne düşünüyor benm için doğallık çok çok önemli hiç bombe ve damarlanma yapmamalı lens rainbow kadar doğal olmalı sizler nediyosunuz bakmalımıyım bu lense?? bu arada yellow sanırım giallo ile aynı renk? ama hazel , honey ve green e de mutlaka baıcam sanırım onlarda çok doğal ve güzel renkler...

Kızlar ben adrore hazellarımı konyadaki o satan siteden aldım ve tam 3 hafta bekledim zaten yurt dışından da alacak olsanız minimum o kadar beklemek zorundasınız hatta fiyatıda sitedeki satış fiyatı ile aynı...:)

toplamda nekadara geldi canım kargosuyla falan? istanbulda satan biyer yok mu ya bu lensleri lensmaretplace.com da konyalı ile zaten aynı gibi bişey oluyor ordan sipariş etceğime konyalıdan ederim nası olsa hepsi geç geliyormuş.
bu arada verde kullanan var mı ?
nasıl rengi ? ve rahat bi lensmi kalınlığı falan ben her lensle rahat edemiyorum mesela rainbow çok rahatsız ediyor...

arkadaşlar ben şimdi alsam yeni seri mi oluyor alan varsa yada kullanan foto koyablir mi lütfen mel lle bi yellow arasında kaldım tecrübeli arkadaşlardan yardımm

arkadaşlar ben yeri aranıza katıldım. aslında uzun zamandır lens arastırmamdan dolayı yazdıklarınızı takıp edıyordum ama bu ılk mesajım. bu arada malum sıte dısında adore lens sıparıs edebılecegım guvenlı bır adres var mı nette? o sıteden dare grey ve bi-yellow aldım. dare-grey oyle abartılı yapay duran bı renk degıl ortası genıstı bıraz ama benım gozlerım cok koyu kahve oldugundan pupıl bosluguymus gıbı gorundu.dare-greyi de sevdım ama bi-yellow gercekten harıka bı renk ,ela-yesil arası ve kesınlıkle kendı gozlerım gıbı durdu. ama biyellowların teki hatalı cıktı ve lensı ınceletmek ıcın gonderdım fırmaya, lensı yırtıp bana gerı gonderdıler, bunu bıle bıle ordan bı daha alısverıs yapmam. baska bı yer soyleyın lutfen ben bi yellowları cok sevmıstım ve gozumun en rahat ettıgı lens adore olmustu? yabancı sıteler yazmıssınız ama onlara nasıl guvenıcez, ne kadar zamanda getırecekler gozum korktu bu kotu deneyımımden sonra yine de lensmarketplace dediginiz yerden siparis edip de sorunsuz teslim alan varsa bana bilgi verebilir mi?

Son düzenleme:
arkadaşlar ben şimdi alsam yeni seri mi oluyor alan varsa yada kullanan foto koyablir mi lütfen mel lle bi yellow arasında kaldım tecrübeli arkadaşlardan yardımm

Eczacı hanım bendeki bi yellowun teki sağlam ya onu takar foto çeker koyarım ama sanırım belli mesaj sayısından sonra yapabiliyorum bunu, yanılıyorsam hemen cekeyim? Doğallık açısından endişeniz varsa hiç olmasın. Ayrıca benim kopkoyu gözlerimi bile açtıysa sizde de etkili olur ancak çok belirgin bi renk değişikliği istiyorsanız hayalkırıklığı yaşayabilirsiniz. yalnız site konusunda uyarmak istiyorum aramalarda cıkan o turkce siteyle kötü bir tecrübe yaşadım, yukarıdaki mesajımı okursanız orada anlatıyorum. İyi günler dilerim.

cevabınız için çok teşekkürler doktor hanım
lenslerim geldi ve herkes çok doğal dedi sanki senin göz rengin gibi dediler fakat bana lens olduğu belli oluyormuş gibi geliyor sizinde dedğiniz gibi göz rengini pek açmıyor yani uzaktan pek beguclubacismilelli değil ama ben ilk defa renkli lens kullandığım için başlangıç için iyi sanki

hayırlı olsun güle güle kullanın

cnm bende mail attm ıkı defa cevap gelmedi.ama online destek diye bi buton var ana sayfada oraya tıklayınca messenger sayfası acılıyo ve onlıne konuşabiliyosun muhtemelen ordakı mailbox ı kullanmıyolar cunku adamın maıl attıgımdan haberi bile yoktu

kızlar lensmarketplaceden siparis veren yok mu? lensi sağ salim eline geçen varsa söylesin de rahat rahat sipariş vereyim :)

Heeyyy bişi keşfeeetttimm :dance::dance::dance:
Adore marka tri color greeen lens
solotica topazionun açık göz tabanlı kişler taktığındaki duruşu veriyor !!! Didoooşşş özellikle senle ikimizin merak ettiği bişiydi bu bayanssulusmile

kızlar adore bi yellow gözleriniz koyu kahveyse hiç açmıyor.tanita tikaram sarı hepsinden doğal o da açık orta kahvede harika duruyor.ben tanita sarı alıcam topik yaparım adore yellowla karşılaşırma koyucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…