Adet kanı demiş

Valla ben hiç günaha sevaba girmeden, direkt kendimi kullandırmamak için yapmam.
Arkadaş olarak uyarmışsınız, dinlememiş. Yakışıklı surat cazip gelmiş. Eh şimdi sonuçlarıyla da yüzleşecek.
Ne suratı kız adamın yakışıklı suratına bakmaya gitmedi ya ev kiralayıp.

Evlilik dışı ilişki yaşayamayacak bekaretini kaybettiğinde intiharı düşünecek kız adamın biriyle ev kiralayıp gider mi?

Adamı beğenmiş ya bekaretimi bozdun bekaret bnm için önemli diyip askıntı olacaktı. Ama çocuk bunu silkelemiş atmış üstünden baksana. O yüzden şimdi saf kız numaralarına girdi.

Afedersin iş o raddeye gelmiş. Soyunmuş o aşamaya gelmişsin gireceği çıkacağı mi kalmış tecavüze uğramış gibi masum evden çıkamayan kız numaraları yapmak ne ya?

Yani yeri geldiğinde o kadar çok şeytani işlere bulasip anlatiyor ki şok oluyorum..yeri geldiğinde de üç yaşında çocuk tavırları..biraz içten pazarlık konusu var ya o tarz diyelim..ama insanı olarak ikili ilişkimiz çok iyi..herseyimizi çok rahat paylasabildigimiz bı arkadaşlığımız var
Size zarar vermiyorsa arkadaşlığınızı sürdürmede bir sakınca yok ki zaten. Çocukları bu kadar baskılamak iyi birşey değil. Sonuçları böyle oluyor

İnsanları kandırmak pek tercihim değil. Bunu savunan birinin de siz öylesiniz lafına alınacağını düşünmemiştim oysa.
Sanıyorum ki 39 yaşındasınız. Bu kadar hayat tecrübesi olan birinin bu kadar çiğ yorum yapmasını beklemezdim . Ama sonuç olarak tecrübeler .. Herkes hayatı aynı şekilde yaşamıyor. Ama toplumca sahip olmamız gereken bazı ahlaki değerler var. Yalan söylememek gibi.. Bunu başkalarının yapması sizin de yapmanızı haklı çıkarmıyor.
Kimsenin size katılmaması sinirlerinizi bozdu sanırım, cevabınızın yetersiz kaldığı yorumlara gülerek cevap veriyorsunuz.
Tek başıma da olsam kararım değişmez, belki de hayat tecrübelerim beni bu konuda böyle yapmıştır 😉 bu arada ben de evlendigimde kan falan gelmedi, eşimle bunun lafı bile geçmedi. Benlik bir durum değil yani. Ama düşüncem net.

Tamamını ben ödeyeceğim..borç olarak kabul etmemi soyledi bende sorun yok dedim..evlendikten sonra kesin vereceğim falan diyor
:KK70: :KK70:
Ya bir şey demek istemiyorum. Ama gülesim geldi.
Siz çalışıyor musunuz? Yani herhalde kendi bulamadığına göre çalışmıyor ve miktar yüklü. Sizi zorlamaz mı?

Ay ev kiralarlen akli nerdeydi evde ne yapacaklarini bilmiyomuymus cocuk onu engelleyince tutusmus sadece olan bu pismanligi sadece cocugun onu basindan atmasindan kaynaklaniyo acimadim yani ne hali varsa görsün
Aynısını söyledim .yemek film falan dedi bana...bende biseyler yaşamak istiyordum ama bu boyuta gelecek kadar değil falan diyor..yani isteyeerek gitmiş 🤦🏻‍♀️

Tek başıma da olsam kararım değişmez, belki de hayat tecrübelerim beni bu konuda böyle yapmıştır 😉 bu arada ben de evlendigimde kan falan gelmedi, eşimle bunun lafı bile geçmedi. Benlik bir durum değil yani. Ama düşüncem net.
Önemli değil, bakire olmasanız da diktirirdiniz siz :KK52:

Ne suratı kız adamın yakışıklı suratına bakmaya gitmedi ya ev kiralayıp.

Evlilik dışı ilişki yaşayamayacak bekaretini kaybettiğinde intiharı düşünecek kız adamın biriyle ev kiralayıp gider mi?

Adamı beğenmiş ya bekaretimi bozdun bekaret bnm için önemli diyip askıntı olacaktı. Ama çocuk bunu silkelemiş atmış üstünden baksana. O yüzden şimdi saf kız numaralarına girdi.

Afedersin iş o raddeye gelmiş. Soyunmuş o aşamaya gelmişsin gireceği çıkacağı mi kalmış tecavüze uğramış gibi masum evden çıkamayan kız numaraları yapmak ne ya?
Ya adamın kurtulma şekli bir şeyler anlatıyor aslında. Bakire şimdi bu, evlenmek falan ister diye silkeleyip kaçmış baksanıza. Bakire falan değilsin deyip inkar etmek bu anlama geliyor.
Hayır, adamın amacı değil evlenmek, sevgili olmak bile değil. Bu kız bu adamla ne yaşamayı umuyordu acaba?

:KK70: :KK70:
Ya bir şey demek istemiyorum. Ama gülesim geldi.
Siz çalışıyor musunuz? Yani herhalde kendi bulamadığına göre çalışmıyor ve miktar yüklü. Sizi zorlamaz mı?
Şuan çalışmıyorum ama maddi durumum benim iyi çok şükür 😊kendi birikimi de var üç beş ama annesi ne oldu bu para diyeceği için şuan elleyemiyor..aslında maddi yönü benim için sorun değil ama Allah korkusu var icimde

Kimseyi yargılamak istemiyorum herkesin yaşadığı kendine. Ama kızlık zarı meselesine o kadar üzülüyorum ki. Bu operasyonu geçirenler karşı durmaları gereken olgunun çarkı oluyorlar. Ben buyum deyip kendilerini istemeyene bay bay paşam demek varken bir sürü maddi manevi sıkıntıya giriyorlar. İstemişsin, yaşamışsın kime ne? İstismara uğrayanlar bile bu durumla savaşmak zorunda kalıyor. Travmanızı paylaşamayacağınız biriyle be kadar mutlu olabilirsiniz? Bir kız annesiyim ve kızıma ona ve kararlarına şimdiden saygı duyduğumu hissettirmeye çalışıyorum. Büyüyüp genç bir kadın olduğunda da istiyorum ki kararlarına saygı duyan birileri girsin hayatına. Arkadaşınız bir hata yapmış, dünyanın sonu değil. Ama gündelik kiralanmış bir eve giderken keşke biraz daha gözü açık olsaydı. Davranışlarımızın sonuçları şahsidir içiniz rahat değilse destek olmak zorunda değilsiniz.

Hanımlar merhabalar.. öncelikle şimdiden hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum..

İlk okuldan beri çok yakın bı arkadaşım var..daha sonrası ailelerimiz de çok yakınlaştı..benim ailem baskıcı değil ama arkadaşımın ailesi biraz fazla baskiciydi ki hala oyleler ..

Arkadaşım üni zamanı bı çocukla tanıştığını söyledi..fotosunu görür görmez ASLAAA dedim .çocuk çok fazla yakışıklı ve farkında belli ki ..arkadasiminda oncesinde sadece iki erkek arkadaşı olmuştu..Neler neler dedim ..kandırır sakın bak diye çok dil döktüm .
Bir gün beni aglayar aradı..çocukla biseyler yaşamak istemiş o boyuta gelmeden..ama ( arkadaşımın anlattığına göre) birden çocuk( nasıl anlatacağını bilmiyorum anlayın işte) o iş olmuş..akşamda o adet kaniydi beni mi kandıriyorsun falan diye mesaj atıp engellemis..

Arkadaşım nasıl ağlıyor ama..intihar edecek böyle yaşayamam bir anda yaptı..bende aglamasina dayanamadım önce çok kızdım baktım çok kötü ben maddi manevi yanındayım dedim..(okul dışında evden cikamiyor) ben izin alırsam annesinden anca benle bı iki saat izin veriyor(beni çok seviyor ve kızım diyor annesi)

Şimdi zar dikimi için araştırma yapıyoruz fakat benim içim bı yandan hiç rahat değil..çünkü evleneceği kişiyi bildiğiniz kandırıp günahına ortak olmuş olacağım..çok ikilemdeyim bana akıl verin hanımlar ...bir anlık arkadasima arkandayım çözeriz falan dedim ama şuan günah boyutu içimden çıkmıyor..sizce iyilik kısmı mi ağır basıyor kötülük kısmı mi ..yardım etmeli miyim etmemeli miyim ???
Sevgilisi bile olmayan adam bekaret sorgulaması yapacak, hanım kızımız buna intihar edecek? Hem de ağzının ortasına bi tane çakması gerekirken?

Ne hikmetse bir anda penis vajene penetre oluyor, nasıl o aşamaya geldik anlamadım deniliyor, ( zaten asla anlamazlar, çünkü sevişen onlar değil ) sonra da 2 arkadaş bir araya gelip hymen diktirmek gibi bir parlak fikir buluyorlar…

Konu her detayıyla utanç verici

X