Adet kanı demiş

Erkekler için dürüstlük ıvır zivirlarina inanmıyorum.benim için doğru yaklaşım.

Küçük falan da değil, 25 yaş yani. Ben parmağımı oynatmam valla. Arkadaşım diye de her türlü bataklığa beraber atlayacak değilim. Zamanında yaptım ve bir halt olduğu yok.
Dimi sonuçta vebali bana da kalacak.. başkasını kandiracak ve günahina ortak olucam ?

Bu erkekler de birlikte olup olup kan gorunce yok o adet kanıydı demeleri moda mi oldu ? Bakire bir kızla birlikte olmak onlar icin çok mu korkunç inanmak istemiyorlar değişik valla

Erkekler için dürüstlük ıvır zivirlarina inanmıyorum.benim için doğru yaklaşım.
Herkesin tecrübesi sizinkiler gibi olmak zorunda değil. Olmadı siz diktirirsiniz,aldatırsınız, yalan söylersiniz ..Ama başkalarını bu şekilde gazlayarak yönlendirmek doğru değil.

Ya bir de ben bu kandırılma olayını anlamadım.
Evlilik vaadiyle kandırdı beni falan da derler hep. O nasıl oluyor?
Arkadaşınız gayet de isteyerek yapmış. Adam da ardından sevgililik gibi bir ilişki yaşamak istememiş, çat diye iletişimi koparmış. Arkadaşınız sanırım böyle bir şey umuyordu.
Kimsenin sözü senet falan değildir, kanmayacaksınız arkadaş! Herkes her sözü verir sıkıştığı anda, bir şeyi çok istediğinden verir, senden bir şey beklediği için verir. Verir de verir yani. Eğer sen de istiyorsan yap ama sırf ilişki falan umduğun için taviz vererek yapma bunu. Büyüsek biraz keşke!

Herkesin tecrübesi sizinkiler gibi olmak zorunda değil. Olmadı siz diktirirsiniz,aldatırsınız, yalan söylersiniz ..Ama başkalarını bu şekilde gazlayarak yönlendirmek doğru değil.
En doğru sizsiniz tamam, en doğru sizin fikirleriniz. Bu konuda otorite hanım " siz oylesiniz " imasinda bulunmasaniz şaşırdım

Bence aile baskıcı olduğunda koydukları ağır yasaklar cazip geliyor . Yasak cezbediyor.
Ayrıca bence hiç birimiz ailemizle aynı hayat görüşüne sahip olmak zorunda değiliz. Ailemiz de hayatımızla ilgili her detayı bilmek zorunda değil. Ama kişi yaptığı eylemin de arkasında durabilmeli. Sorumluluğunu alabilmeli . 25 yaş küçük bir yaş değil.

Dimi sonuçta vebali bana da kalacak.. başkasını kandiracak ve günahina ortak olucam ?
Valla ben hiç günaha sevaba girmeden, direkt kendimi kullandırmamak için yapmam.
Arkadaş olarak uyarmışsınız, dinlememiş. Yakışıklı surat cazip gelmiş. Eh şimdi sonuçlarıyla da yüzleşecek.

Ailesi çarşaf bekleyen türden malesefff ki.. profesyonel yardım konusunda destekçi oldum..çok kötüydü ve elimden geldiğince hep elimi taşın altına koydum ama bu konu kafamı allak bullak rtti

Valla ben hiç günaha sevaba girmeden, direkt kendimi kullandırmamak için yapmam.
Arkadaş olarak uyarmışsınız, dinlememiş. Yakışıklı surat cazip gelmiş. Eh şimdi sonuçlarıyla da yüzleşecek.
Off yemin ederim çok uyardım..çünkü (yanlış anlaşılmasın) çocuk zengin tipleri vardır ya tam o cinstendi

Ailesi çarşaf bekleyen türden malesefff ki.. profesyonel yardım konusunda destekçi oldum..çok kötüydü ve elimden geldiğince hep elimi taşın altına koydum ama bu konu kafamı allak bullak rtti
Hangi çağda yaşıyoruz ?
Ne çarşafı ? Bu aile çocuğuna hiç mi saygı duymuyor . Arkadaşınız da kendi hayatına saygı duyabilecek birini bulsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…