Adet kanı demiş

Yani konunun inandırıcı gelmemesi sizin probleminiz..benimde çok vaktim yok zaten ha bire burdan saçma şeyler yazacak..ben bana aktarilani aktarıyorum ve akıl almak istiyorum..zaten daha önce o iş olmadan biseyler yaşamıştı diye yazmıştım..hatta o dönemde ben bildiğiniz yerin dibine soktum..yani pişman gibi duruyor konuşmalarına bakarsam fakat emin değilim burda yazılanlardan sonra elimi sürmek istemiyorum açıkçası..zaten bunun kararsizligini yasiyordum

Yanlış anlamayın ama siz bu saflıkla iyi bu yaşa kadar yaşamışsınız.
Arkadaşınızın kumaşı belli, daha öncede erkek arkadaşlaro olduğunu ve yüzeyselde olsa birşeyler yaşadığını söylüyorsunuz, eminim hepsine gözü açılmamış bakire numası çekmiştir. Çocuk deseniz 25 yaşında kocaman kadın. Ben erkek arkadaşınında doğru söylediğini düşünüyorum. Günlük kiralık evleri erkekler resmi kayıtlarda birlikte oldukları belli olmasın diye hayat kadınlarını ya da kaçamak yaptıkları kadınları götürüyorlar, öyle yemek film falan izlenecek bir yerde değil, internette bir sürü o evlerin gezi videoları var. Çoğuda leş gibi yerler. Normal sizin anlattığınız masumluktaki bir kızın öyle bir yere birakın gitmeyi , erkek arkadaşı teklif etse reddetmesi lazım, hadi onu geçtim çok masumdu kandı diyelim ortamı8 görünce o leş yatağa gireceğine orayı terk etmesi lazım. Kaldı ki o işer öyle lak diye olmuyor, bence arkadaşınız gayet bilinçliymiş ve oğlanın koynuna girip kafeslemeye çalışmış o yemeyince muhtemelen sizi kafeslemeye çalışıyor.
Bu kadar seri yalan söyleyen insanla arkadaş falan olup, evime bile almam. Kaldı ki böyle bir şeye ortak olduğunuz duyulursa ki yalan her zaman duyulur en fazla mağdur olan siz olursunuz, ben eşinizin yerine olsam eşimin böyle bir işe karıştığını duysam benide mi salak yerine koydu diye düşünürüm. Kaldı o ahlaktaki arkadaşınız bu olay duyulunca eşinize ya da ailenizden birine iftira bile atabilir kendini temize çıkarmak için, yapanı duydum.Karşılıksız böyle bir işlemine sponsor olup bizzat işin içine girmenizi kimseye arkadaşlıkla açıklayamazsınız, herkes birşeylerin üstünü örttüğünüzü düşünür. Öyle olmasa bile bu bir tıbbi işlem bir şeyler yanlış gitse ve ailesi duysa siz size o kadar kıymet verip güvenen insanların yüzüne nasıl bakacaksınız.
Arkadaşınız size psikolojik baskı uyguluyor, hergün üç saat bekaret konışmak ne demek, açıkça uyarın, ben seni uyardım sen yaptın, şimdide sorumluluğunu tek başına al diye. Ben sizin yerinize olsam şu saatten sonra o kızla samimiyetimide azaltırım. Zira böyle profesyonel yalan söyleyen birinin arkadaşlığı, evimde çevremde bulunması ancak zarar verir.

Konu sahibi lütfen bu oyuna gelmeyin ya. O kadar belli ki bu arkadaşınız sizi söğüşlemeye çalıştığı. Siz iyi niyetinizden göremiyorsunuz belli yorumlarınızdan. Ama yazık paranızı kaptırmayın.

Oğlanı elinden kaçırmamak için her dediğine evet dedi. Sonra da işler tersine dönünce hadi diktireyim . Bende bunu anlamıyorum eğer değer yargılarıniz farklıysa ve bunu gogusleyemeyeceksen yapmayacaksın en başından.

neden hemen diktirme işine girmiş yahu? belki ilerde hayatına bekareti önemsemeyen bir adam girecek ...sizde yok yere paranızı kaptırmayın ...kendi yaptıklarının sorumluluğunu kensisi alsın.çok diktirmek istiyorsa gitsin kendi parasıyla diktirsin

valla agzınıza saglık ... yanı konu sahıbı de evliymiş biliyorsunuzdur yanı ne dıcem o işler ilk seferınde oyle kolaylıkla tak dıye olmuyor ki nasıl olmusta bir anda bu kadar baskıcı dısarı cıkamayan kızda şıp dıye olmuş kız hiç ürkmeden ... yaptıgı seyınde sorumlulugunu alsın bı zahmet zevkini yasarken sıze sormadı sonucta

bu iş ortaya çıkarsa senin de adın çıkar sanki sen de aynı haltı yemişsin gibi söyleyeyim .insanlar malum.

25 yasindaki kisinin kararlarina karismam oncelikle.

Ailesi izin vermiyormuş falan filan olaylarinda bile karismazdim. Ne demek bana guvenir ailesi, benimle izin verir falan. O durumda bile cok mudahilsin8z gibi geldi bana.

Arkadasiniz kendi kararlarini almali, kendi kararlarinin arkasinda durmali. Ailesine de yeri geldiginde rest cekmeli. Bu sevgiliden de umidi kesmeli. Eger ki zar diktirme isine girisecekse yine kendi oturup karar vermeli. Yaninda gidilip destek olunacak da bir mesele yok.

Zardan once ilk adetini beklesin de bir de oradan surpriz gelmesin.

kimseyi yargılamak bana düsmez ama ev kiramak demek birlikte biraz fingirdiyelim demek

kimse kusura bakmasın yanii

millet el ele tutusmayı ne zaman unutup ileriye gidiyorda daire kiralıyor saka gibi
demekki kızın ruhuda böyle seylere meyilli biriymis höst ulan dese ev tutalım dediginde böyle olmazdı

valla sasırıyorum yalan degil

Siz parayı ağaçtan topluyorsunuz herhalde. Kendi birikiminizi kendiniz yapamayıp ablanıza gönderiyorsunuz o üstüne yatıyor. Hadi onu kurtardınız şimdi de koskoca 25 yaşında kadın , günlük kiralık eve gidip başına bir iş gelince yine size başvuruyor, siz de hala para mühim değil durumum iyi diyorsunuz, neymiş evlenince ödeyecekmiş, o da kocasının parasıyla, hem de her haltı yiyip bakireyim diye yutturduğu adam olacak yani. Sanki evleneceği adam da kendini o güne saklamış.Kusura bakmayın da, madem bir şeyleri göze alıp yaşamış, arkasında dursun. Sizlik bir durum yok. İlla ki bir şey yapacaksa da kendi bulsun yolunu. Bu devirde hala bunların dert olması da ayrı bir konu. Madem ailesi muhafazakar ona göre yaşayacak, yok olmuyorsa, okulsa okul, işse iş kendi ayakları üzerinde duracak bu hayat benim diyecek ,çıkacak ortaya. Her şeyi yaşa ama neymiş bakiresin. Ne zarmış arkadaş. Kadınların garanti mührü mübarek. Paketi teknik servis açmazsa, garanti kapsamı dışına çıkıyor.

Bu tarz konular sürekli açılıyor, şaşırıyorum gerçekten. Her kadının kendi kararı. İsteyen istediği zaman yapar, isteyen evlenene kadar yapmaz. Hatta isteyen bir ömür yapmaz. Bunun normali kadının kendini hazır hissettiğinde yapması. Şimdi arkadaşınız ciddi bir ilişkisi yokken, günlük kiralık eve gidip çocukla yatağa giriyor ise kendini hazır hissediyor olması lazımdı. Çocuk adet kanı dedi diye eleştiriliyor ama belki gerçekten inanmadı, çocuğun amacının sevişmek olduğu belliymiş, nikahıma alacağım vs deyip kandırmamış ki… Arkadaşınız onunla yatağa girince belki bakire olduğunu düşünemedi. Ya da işj olduğunu anlamışsa bile sorumluluk almamak için adet kanıydı o demişte olabilir. Çocuk kimseyi kandırıp tecavüz etmediğine göre, arkadaşınız da reşit olduğuna göre sorumluluk arkadaşınıza aittir. Madem kızlık zarının yırtılmasını dünyanın sonu olarak görüyordu, yapmayacaktı. Bir hata yaptığını düşünüyorsa bir daha aynı hatayı yapmayacak. Kızlık zarını diktirmeye gerek görmüyorum. Ve özellikle de sizin paranızla diktirilmesini asla doğru bulmuyorum.

Tabii ki yardım etmelisiniz. 25 yaşında, cinselliğini gizli saklı yaşamak zorunda kaldığı bi hayat yaşayan biri var karşınızda. Niye bazıları "o haltı yerken dusunecekti!!!!" Falan diye celallenmis ki sanki iğrenç bişey yapmış gibi? 25 yaşında, kız arkadaşına gitmek için bile iki saat izni zor alan bi kızdan cinselliğinin sorumluluğunu almasını bekliyosunuz yemin ederim bu ahlakci kafalarinizdan tiksiniyorum. Zar diktirmek neden günah olsun erkeklere bekaret borcumuz mu var?

Kendinizle çelişmişsiniz. Borcunuz yoksa neden diktiriyorsunuz

Ay hakikaten ya, bu kadından korkulur, anasını boyar babasına satar dedikleri bu işte.

Benzer bir durumu universitede bir arkadasim yasadi. Baska bir kiz arkadasimizin destegiyle kizlik zari dikimi yaptirdi. Bekaretini bozayim, parasini vericem tekrar diktirirsin gibi sacma sapan muhabbetlerin icinde kalmaya devam etti. Bekaretini kaybeden arkadasin abisi, kizi surekli takip ediyordu. Bir sekilde bu durumları ogrendi. Ustelik o donem askerdi hem kardesini hem yardim eden diger arkadasimizi vurmakla tehdit ediyordu. Apar topar kizi okuldan alip, yasca buyuk biriyle evlendirip, köye yerleştirdiler.
Eger arkadasinizin ailesi asiri muhafazarsa sakin bulasmayin.

Şu söylediğinizin hepsine tek tek katılıyorum . Açıkçası benim de aklıma geldi bu kıza ailesi sadece konu sahibine giderken izin veriyormus iki gün sonra kocasına iftira atsa ne yapacak konu sahibi kendini kurtarmak için bilmiyorum.

Ayrıca dediğinize de katılıyorum eşi de düşünebilir konu sahibi niye bu kadar açığını kapatıyor birbirlerinde ne açıklari var diye

günah falan değil etik değil doğru değil.ne yaşadıysa kapı gibi arkasında duracak.meslek edinecek iş sahibi olacak zar a önem evrmeyen bir de eş bulacak bu dalavereler yerine.aynen bekaret borcumuz yok hiç bir erkeğe.cinselliğini gizli saklı yaşadıysa ailesinden çevresinden okulu bitirecek iş hayatıyla o çevreden çıkacak.taa ilk haftadan olmayan koca adayını nasıl kandıracağım derdine düşmeyecek

Z kuşağı veya Z jenerasyonu, 1997 ve 2012 seneleri arasında doğan insanları kapsayan temel bir demografik sınıflandırmadır.

2000 sonrası doğumlular mıydı diye emin olamamıştım. Konudaki kız 1997 li ; 25 yaşında yazmış konu sahibi. Bu durum da o da yeni jenerasyon.

İşte sorun jenerasyonun yeni veya eski olmasında değil de ; insanların hile , hurdadan menfaat sağlamaya çalışmasında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…