Adet kanı demiş

Bekareti bu kadar önemseyen birinin eşine ömür boyu sürecek bi yalan söylemesi ne olacak peki ister dini gerekçe olsun yada inançlı değilim sadece toplum için yapıyorsa bu sefer de vicdani boyutu var yani gerçekten bu kafayı anlamıyorum

Kalıcısı herhalde daha pahalıdır. 5 bine dikiyorlar desek, ben 5 bini bunun için birine hibe etmem şahsen.
Ya diyelim param var ve böyle bir arkadaşım var. O parayı zar diktirsin diye vereceğime tutar kolundan psikoloğa götürürüm. Para geri gelmiş gelmemiş çok bakmam, arkadaşim diyorsam bir hayrım dokunmuş olur ve bana yeter.

Kız çok masum ve saf aile baskıcı ve yobaz kızı çok yıpratıyor ve kontrol ediyorlar. Ancak bu aile kızlarını üniversiteye gönderiyorlar, kız 2 tane sevgili yapıyor yakalanmıyor. Yetmiyor son sevgilisiyle ev kiralıyorlar . Kız o kadar minnoş ve masum ki ev kiralanınca neler olabileceğini düşünemiyor bu da yetmiyor. Üsten bir şeyler yaşarken çıplak kalıyor yeter mi hayır . Çocuk kızla zorla birlikte oluyor gibi ama olmuyor gibi de orası karışık. Kız eve geliyor çocuktan engel yiyor bitik halde ama baskıcı aile farkında değil. Bir süre hamilelik stresi yaşıyor yine yobaz aile anlamıyor. Kız aylardır depresyonda aileden hiçbiri ne oldu demiyor. Doktor arayışına giriyor ,arkadaşı ile süreç boyunca telefonda konuşuyor ama baskıcı aileye yakalanmıyor. Saf ve masum kız en son operasyon için anlaşıyor. Çünkü baskıcı ve yobaz ailesinden kurtulup yine onların bulduğu laciverdi ile evlenecek. Bu arada kız üniversite mezunu demiş miydim? Neyse kız operasyonu geçirse de baskıcı aile yine anlamaz neredeydin , neyin var vs diye sormaz , eş kişisi ile mutlu mesut yaşarlar.

4 kere ne için diktirmiş ya? Diktirip diktirip sevişmeye devam mı etmiş? İradeye bakın, pes!

İrade meselesi değil, "İlkinim, bekaretimi kaybettim sende... Evlenmemiz lazım" diye kimi düşürebilecekse aynı dümeni çekmek için. Ya 4 kere diktirmişti ya da 4.yü diktirme konusunda ekonomik bir doktor bilgisi arıyordu öyle bir şeydi.

X