Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar benim iştahım nasıl açık bilemezsiniz
hani regl olacağımız zaman nasıl oluruz aynı öleyim valla
hep yemekler yemek istiyorum
tatlılar istiyorum
bi acayibim ben kafamçokkarıştı
(küçük misafirdende şüphelenmiyorum ama bellide olmaz :uhm:)

YAŞASIN BİZDEN OLMADI AMA KÜÇÜK Bİ MİSAFİRİMİZ VAR GALİBA ÇOK SEVİNDİM İNŞ VARDIR :CüvCüv:

merhaba fıstıklar
nasılsınız bakalım
hadi kızlaar nerde hareket orda bereket
sporlar yapılıyomu bakalım

evvet emircim bu gün 45 dakika yürüdüm ve 50 mekik çektim akşama yine yürüycem ve stepper yapacam
öğle yemeğim haşlanmış bürüksel lahanaı havuç patates li bir sebze tabağı ve yoğurt
şimdi hazırladım yemeye gidiyrum sonrada yeşil çayımı içecem:sm_cool:

evvet emircim bu gün 45 dakika yürüdüm ve 50 mekik çektim akşama yine yürüycem ve stepper yapacam
öğle yemeğim haşlanmış bürüksel lahanaı havuç patates li bir sebze tabağı ve yoğurt
şimdi hazırladım yemeye gidiyrum sonrada yeşil çayımı içecem:sm_cool:

oooofff ablam süpersin yaaaaaa
bende akşama yürücem 1 saat ardndan da 150 tane mekiğimi çekeceeemmm
oohhhh gidiyo kilolar gidiyooooooooo:dance:

çubuğum benim aldı başını gidiyo süpersin tatlım sen eferim ben yokkende var gibi devam :roflol:
kızlar nasılsınız kusura bakmayın yaw ders çalışıyom pek gelemiyom buralara nisanda sınavlarım çok çalışmam gerek çok...

çubuğum benim aldı başını gidiyo süpersin tatlım sen eferim ben yokkende var gibi devam :roflol:
kızlar nasılsınız kusura bakmayın yaw ders çalışıyom pek gelemiyom buralara nisanda sınavlarım çok çalışmam gerek çok...

FISTIK NERELERDESİN BENDE İYİCE MERAK ETMEYE BAŞLAMIŞTIM:teselli:

hiiiiii iyiki hatırlattın
benimde çalışmam lazım
3 dersim var yawww kaydirigubbakcemile

serap aöf te okuyorum tatlım ben yüksek okuldan mezun olup işletme 3. sınıfa geçiş yaptım geçen sene 4 dersim kal sınıf tekarı yapıyorum bu sene bi kez daha kalmayım diye bu sene daha sıkı tutmaya çalışıyprum en az 2 ders vermem gerek geçmek için onun içinde çok çalışmam gerek,iyiyim şükürler olsun siteye sabah bakıp çıkıyorum,

çubuğum sınavlar 4-5 nisanda gene demin harç paramaı yatırdım geldim 2. dönemi yav ilk dönemin sınav bitmeden 2. dönemim harcı geliyo nasıl iştir anlamıyorum ya,
benimde 4 ders var,
maliyet muhasebesi,
finansal yönetim,
iş ve sosyal güvenlik hukuku (47 küsürle kaldım geçen yıl)
yönetim bilgi sistemi,(buda öle)...
çalış çubuğum valla fırsat buldukça bak tatlım ya...

serap aöf te okuyorum tatlım ben yüksek okuldan mezun olup işletme 3. sınıfa geçiş yaptım geçen sene 4 dersim kal sınıf tekarı yapıyorum bu sene bi kez daha kalmayım diye bu sene daha sıkı tutmaya çalışıyprum en az 2 ders vermem gerek geçmek için onun içinde çok çalışmam gerek,iyiyim şükürler olsun siteye sabah bakıp çıkıyorum,

çubuğum sınavlar 4-5 nisanda gene demin harç paramaı yatırdım geldim 2. dönemi yav ilk dönemin sınav bitmeden 2. dönemim harcı geliyo nasıl iştir anlamıyorum ya,
benimde 4 ders var,
maliyet muhasebesi,
finansal yönetim,
iş ve sosyal güvenlik hukuku (47 küsürle kaldım geçen yıl)
yönetim bilgi sistemi,(buda öle)...
çalış çubuğum valla fırsat buldukça bak tatlım ya...

bende yatırcam daha 2.dönem harcımı bu hafta sonmuş
benimde
muhasebe denetimi mali analiz
uluslararası işletmecilik
sermaye piyasası finansal kurumlar var
hepsinden 46-47 ile kaldım salak gibi ne güzel mezun olcaktım:mymeka:

Kızlaaar ben geldiiiimmm... Stajım kabul edilmiş, oooh çok rahatladım :dance: 5 dakikalık sözlü oldu, boşu boşuna stres yaptım kendime..

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 ev poğaçası, yarım kk peynir, 1 yeşil zeytin
Ara: az sütlü kahve
Öğle: 1 k-bar
Ara: yok
Akşam: 1 lüfer ızgara, tadımlık pilav-kuru fasulye..

Çubukum kelaynağımmm geçersin bu sefer daha iyi çalışırsın.. Geçme notu 50 galiba.

evet burcucum geçme notu 50
önümde kitap açık ama ben hala kk ya takılıyorum yaw nasıl olcak bu iş :roflol:

1 saatliğine kapat kuşum sen de.. Yoksa olmuyor valla, şuraya da bakayım buraya da bakayım diyorsun ve bir de bakmışsın akşam olmuş :roflol:

Hem hazır vaktin de varken yavaştan yavaştan başla anacım, 1 hafta kala görürüm yoksa ben seni hehehe

günaydın kızlar nasılsınız?
akşam yemegim 1 kase çorba ve 2 tane kabak dolması yogurt eşliğinde ve birazçıkta az yaglı mısır yedim 50 düz mekik 50 yarım mekik 50 adet de popo yukarda mekik çektim
sabah 1 bardak süt 2 dilim ekmek ve peynir yedim yeşil çayımı içmeye hazırlanıyorum

günaydın kızlarr
dün akşam 3 kaşık menemen,2 kaşıkta makarna yedim

bu sabahta 2 dilim ekmekle kahvaltı yaptım
yalnız ekmek kepekli değildi bu sefer trabzon ekmeğiydii :S

2 gündür makarna yedim her öğünde allah sonumu hayır etsin vallaaa kafamçokkarıştı

öğleni hafif atlatmayı düşünüyorum
akşamda ızgara et yemeyi düşünüyorum

günaydın güzeller
sabah klasik kahvaltı ettim
akşam kmşuya gitmiştik giremedim
dün öğleden sonra hiç menümü yazmamışım
öğle sebze tabağı yemiştim arada tane galeta ve sütlü klahve içimiştim
akşam çok az z.yalı brokoli 3 kaşık bulgur ve boooool salata yedim
sonra komşuya gittik bir sürüşey getirdiler ama ayıp olmasın diye 2 tane sarma 1 5 tanede fındık yedim
şimdik yürüyüşümü yapayım gelirim birazdan Şeniz

X