Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlarr diyetisyenden bahsetmişsiniz aslında cidden en sağlıklısıda o bende ünv. deyken gitmiştim iki ilk bir ay her hafta gidiyordum daha sonra da iki haftada bir e düşürdük çok iyiydi ilk başladığımda 61 kiloydum 53 e kadar inmiştim 2,5 ayda ve uzunca bir sürede aynı kiloda kaldım ama sağlık sorunlarım olunca sonlandırdık ama tabi o zamanki hareketliliğiminde çok etkisi var spor yapmıyordum ama okulda sürekli koşuşturma halindeydim sabah akşam da okula giderken yürüyordum birde en önemlisi her hafta o tartıya çıkıyosunuz ve başınızda bekleyen biri var verdikçe veresim geliyordu.
keşke şimdide o heves olsa bende
burasıda küçük bir yer ve iyi bir doktor var mı bilmiyorum kimseye de danışamıyorum çünkü güvenemiyorum malesef insanlara

zeynep abla paylaşım alanını okumadım ama cidden çok üzüldüm hadi bu hafta yeniden atağa geçelim ve ünvanı tekrar alalım ...

Tünaydın arkadaşlaar a.s.

Dün akşam girdim şöyle bir bakındım ama aşırı yorgundum, hemen çıktım. O yüzden önce bir dünü yazayım:

Kahvaltı: 2 dilim ekmek, 1 kk peynir, 2 domates
Ara: yok
Öğle: 1 wanted bumba =) , 5 eti form
Ara: 1 kapuçino
Akşam: 2 tane biber dolması, 3 kaşık yoğurt
Ara: 2 kaşık sütlaç.

Dün yine tatlı krizimin doruğundaydım.. 2 saatlik öğle aram vardı dersten önce. Yollara vurdum kendimi :roflol: 1,5 saat yürüdüm.. Marketten de bumba aldım, 120 kalori filan zaten..

Akşam da 40 dakika filan yürüdüm ama daha bi gezinti havasındaydı..

Bugün de 2 dilim mısır ekmeği ve 1 kk peynirle kahvaltımı yaptım. Ayaklarım ağrıyor valla, converse ayakkabılarla yürümeyin size tavsiyem =)

merhaba kızlarr
haftasonu olunca nasıl sessizleşmiş burası böyle
bugün lapa günüm ama canım lapa haricinde herşeyi istiyor nerdeyse
ama bol bol yeşil çay içiyorum ve az öncede nesfitin kahvaltılık gevreğinden yedim biraz atıştırma isteğimi yok etsin diye
bu arada kallistenin yeni açtığı topiği okudunuz mu ? cidden çok etkilendim yazılanlardan

Öğle yemeğim: 2 biber dolması, alabildiğine brokoli (haşlanmış) ve 1 kase yoğurt... Kahvaltıdan sonra ara yapmadım. Bundan sonra da sadece meyve yerim ya da süt içerim, aşırı brokoli yedim çünkü

Jalecik kolay gelsin lapa diyetinde şekerim :lepi: Ben de şöyle bir göz attım o başlığa ama şimdi tek tek okuyacağım.

sağol canımcım bakalım yarına ne olacak :)

bu arada arkadaşlarya az önce kendi istatistiklerime bakayım dedim ve utandım kendimden 82, etapta 59,5 kiloyla başladım takıma şimdi 92. etaptayız ve ben bırakın kilo vermeyi üzerine 1 kilo ekledim
nerelerde hata yaptığımı çok iyi biliyorum ama nedense yapmaya devam ediyorum son hızla bu hafta kendime son şansı veriyorum ya kilo vereceğim ve cumaya kadar 59,5 sayısının altında bir rakam göreceğim yada grupran ayrılacağım ne takıma nede kendime bir faydam dokunuyor ve kendimi kandırıyorum sadece...

Son düzenleme:
jalecim üzme kendini canım
takımcak bir hırsın içindeyiz bu ara aslında
eminim artık düzene girecez ve yine takımlar takımı sadece biz olacaz
kızlaaar
bu kiloları bize kimse zorla aldırmadı
ve bu kilolar bizim harşeyimizi etkiliyr
yaşam sıtandartlarımızı sınırlıyor
hem sağlık ham fiziksel açıdan bizleri üzüyor
ve buna dur diycek olanda bizden başkası değil
er olacak geç olacak ama olacak
bende aslında biliyorsunuz bu hafta takımdan ayrılmayı hedefleflemiştim ceza olarak
ama kendimi düşününce bunuın kendime yapacağım ceza değil kötülük olduğunu gördüm
burdan ayrılmak demek pes etmek demek olacak
ben kurtulmak istiyormuyum
hem sağlık hem fizisel açıdan mutlu olmak istiyormuyum
kendime olan güvenim birazda bu kilolarla eksilmedi mi
eeee ozaman yeniden güveni kazanma ve
istediğimi yapabileceğimi benden ötedeki bene ıspatlamam gerekmiyor mu
zayıflıycam
bunu yapabilirim
benimde iseletim incecik
ve bu kilolar bana fazla onları vücudumda artık istemiyorum
veeeeeeee kendimi artık daha ince görmek istiyorum

kızlar toparlanın artık neler okuyoruz
hiç birimizin verilemiycek kadar çok kilosu yok
insanlar 40-50 daha fazlasını verebiliyorlar
ve bizde onlar gibiyiz aynı yaratılmışız farklı değiliz
yakında hepimiz artık bu günleri düşününce
oh be kendimile gurur duyuyorum diyecezz ve artık kimsenin bizim kilomuzla ilgili yorum yapmasını dinlemek zorunda kalmıycaz

kızlar bu hafta itibariyle toparlanın artık yeter saldığımız
takımda her hafta en az 300 gram verecez artık
bu bizim en az hedefimiz olsun
ve bu 300 gramı veremeyen arkadaşımız
1- ceza alacak (bu cezayı hep birlikte karalaştıralım)
2-o hafat en iyi kilo veren arkadaşımızdan yardım alacak ve onun uygulayacağı listeye tabi olacak (tabi liste bizim kontrolümüzde olacak
3-üç hafta üst üste veremediyse diyetisyene gideceeeek
4-5-6 ekleyn canı çıkacak dayak yiycek .......ekleyin ekleyebildiğiniz kadar elimize düştü o her kim olursa

Haklısın Zeynep abla... İtekleyelim birbirimizi.. Bunun için burdayız zaten..

Bence sporu zorunlu kılalım. Yürüyüş yapanımız var, stepper yapanımız var. Hiçbir şey yapamayan egzersiz yapsın 15-20 dakika da olsa. Bunun başka yolu yok..

Ceza olarak da.. Kilo veremeyen ekstra spor yapsın =) Sonucu hayırlı bir ceza olur hem :roflol:

Bu arada son öğün olarak bir elma yedim, toplamda 5 bardak beşi bir yerde içtim ve 600 adım stepper yaptım..

Birazdan da az sütlü kahve içeceğim ve günü kapatacağım..

Günaydınlar arkadaşlar... Mutlu pazarlar dilerim Şeniz

Kahvaltım 2 dilim mısır ekmeği, 1 kk peynir ve biraz reçel..

iyi pazarlar a.s.

Zeynep ablacım okuyunca şaşırdım..1. liğimiz elden gidiyor demek...nolursunuz kızlar daha dikkatli olalım,ünvanımız elimizden gitmesin nolursunuuuzz..

dün neredeyse bişey yemedim diyebilirim..midem gene kötüydü..ben kursta üşüyorum galiba :S
bugün sabah 1 dilim ekmek,1 dilim salam yedim..
öğlen 3 tanecik cezerye..başka bişey yemedim dahaa..akşama ezogelin çorbası yapmayı düşünüyorum..

Takımcım iyi akşamlar..

Bugün yediklerim:

Sabah: 2 dilim mısır ekmeği, 1 kk peynir, reçel
Ara: 1 az sütlü nescafe
Öğle: 4 eti form
Ara: 2 eti form
Akşam: 1 tost, biraz da omlet..

merhaba kızlar
bu günkü menüm
sabah bir küçük poğaça eşliğinde klasik kahvaltı
öğle 3 tane galeta
akşam balık 1 dlm ekmek

günaydın kızlar
dün bi uyandım saat 12,00 :1shok:
tabi saat 1de kahvaltı yaptım
sonra işleri falan hallettim dışarı çıktım kuaföre gidip saçımı kestiridim değişiklik olsun diye
eşimle yürüye yürüye gidip geldik kuaföre
akşamda saat 7de 1 tost yedim yanında bol maydonozla
sonrada 1 armut yedim
işte böyle

bu sabahta 1 bardak tarçınlı süt içtim o kadar
dün ekmek almayı unutmuşuzda :roflol:

Günaydınlaaar günaydınlar takımcım a.s. Mutlu ve hayırlı bir hafta olsun hepimizeee...

Kızlar bu hafta birinciyiz unutmayın.. Herkes ona göre başlasın haftaya :roflol:

Hem deeeee ben bu hafta mezun oluyorum :dance: Takımların takımından mezun olayım değil mi.. Ünvanımızı başka bir takımla paylaşıyoruz şu an, hiç yakışmıyor bize =)

Uyanır uyanmaz sirkeli su içtim yarım litre. Şimdi de kahvaltımı yapacağım.

günaydınn, dilerim güzel ve sağlıklı bir haftanın başlangıcı olur hepimiz içinŞeniz

burcum çok sevindim senin adına 9. takım bir mezun daha veriyor. :sm_cool::sm_cool: herşey gönlünce olsun şeker:1hug:

günaydın kızlar nasılsınız 2 gündür yoktum hemen bi özet geçeyim cumartesi spora gittim bayagı bi kalori yakmışım 1,5 lt sadece orda su içtim sonra eve geldim 2 tane küçük tavuk budu yedim yatmadan da 1 portakal yedim.pazar günü 12,30 kahvaltı yaptım ara ve öglen bişey yemedim akşam ise ablam kısır yapmış 1,5 kase kısır yedim, küçük bi dilim elmalı pasta ve 1 bardak kola içtim yarım da eti puf yedim.sabah ise elmalı sirkeli su 1 pogaça yedim yeşil çayımı içtim dün çok kaçırdım öglen sadece salata yiyecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…