Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızzzzz çubukk sen ne diyonnn bakalımm çıkacamm falann çıkarsann dahada alırsınnn

seninn tekk probleminn yürüyüşş odaa tabikii çalıştığınn içinn aslında yatakk odanda yer varsa yürüyüşş bandıı aldırsann canımm daha iyi olmazmııı,,

çubuğumm ama canımm bir kaç haftada ancakk verebiliyoruzzz aynı şekilde beslenirsekk canımm
daha bekle bakalımm birazzz haftaya mutlaka meyvelerini alacaksınnn

Zeynepcii eğer diyetisyeninn özel değillsee fazla ilgilenmiyorlarr

bende polonyaya gitmedenn önceee başkent üniversitesininn endokrin bölmüne gitmiştimm diyet içinn

testlerimm yapıldıı elime bir kitapçıkk verildii şundann 4 kaşıkk şundan 3 kaşık

yanii öylee önümee liste hazırlayıpp vermemişlerdii ve çokk üzülmüştümm ancakk tam bakmalarıı içinn özel yazanelerine gitmekk lazımm

seninn gittiğinn yer nasıll bilmiyorumm canımm umarım benimkii gibi değildirr

birkaç sefer gittim sonra burdaa sizlerle verdimmmmm

ne yaparsann yapp az yemekkkkkkkkkkkk ve yürüyüşş çokk önemlliii canımmm

polonyada en çokk yaptığımm şeyy yürümektiii

seninn yürüme bandında varr çok şanslısınnnnnnnnnnnnnnn

eda ablacım kahvaltıya dayanıp yemediysen o zamanda dayanırsın senyerimsenibençatal ucuyla tatlarına bakarsın yaptıklarının olur biter yerimseniben çok iyi gidiyorsun maşallah sana

benim de akşam yemeğim yarım kase tarhana çorbası,2 yk közlenmiş patlıcan salatası...

iyi geceler kızlarr
akşam kk dayken tlf geldi eşimin teyzesi ve ablaları oturmaya geleceklermiş çıkmam gerekti zaten keki fırına verdim onlarda zile bastı yeni gittiler sayılır mutfağı topladım eşimin kahvesini yaptım ve geldim buraya:)

iyiym çok şükür canım..ama işte 1 ayda 5 kilo alabilipte 1 ayda 1 kilo anca verebilmek acayip dokunuyoooo
aynen leylacım hatta ben balayında bir haftada 2 kilo almıştım ama hala bırak o iki kiloyu üzerine 2,5 daha ekledim

eda abla maşallah sanada ne güzel iradene sahip olabiliyosun
eminim kardeşin gelincede aynen devam edersin sen

bende yarın pirinç lapası yapmayı düşünüyorum arkadaşlar gr dahi veremiyorum bu aralar biliyosunuz belki onun sayesinde tekrar vermeye başlarım

günaydın kızlar
nasılsınız
çıbukcum nasıl gidiyor canım

sabah kahvaltım klasikti yine ve azdı
şimdi mamalar hazırlıycam kızlar öğleden sonra misafirim gelecek
benden fındıklı kurabiye ve poğaça istedi
en çok sevdiklerimden yani bide kısır yapacam
ben kısır yerim artık yarım kasecik
diğerlerini koklamakla yetinirim
sabır sabır yaa sabır

diyetisenn özel hastanede canım
özel sayılır
her randevuda bir kişiyle en az yarım saat terapi yapıyormuş
daha önce devlet hastanesindeydi diyetisyenim ve çok i,yi idi
çok yardımcı olmuş ve 12 kilo verdirmişti, bana
ay şu daha önce verdiğim kilolar bitoplanıp dile gelseler bende zeynepten eser kalmaz d
ı

diyette değilim diyette değilim
ben sağlıklı besleniyorum
benim yaşam tarzım bu diye diye kendime telkinde bulunuyorum zeynep abla senağlama

ay zayenpe abla hiç güleceğim yoktu heee :roflol:
kilolar toplanıp gelirlerse yaa yatıya kalırlarsa vicuuutundaaaaa delikafadulden

kız yok kendileri gelmesinle d,ile gelsinler biz gittik bu gacıdan diye yeter

bu arada canım diyetteyim deyince gerçekten gitmiyo ya
hatırlıyormusun ben buraya ilk geldiğimde diyet yapmıyorum beslenme düzenimi değiştirdim demişti,m ve ilk ay çok gülş kilo vermiştim
ama o ayrıntı unutmuş olacam ki
diyet yapmaya başlayalı sitrese girdim ve verememeye başladım

günaydın arkadaşlar, güzel bir gün diliyorumŞeniz

Zeynepciğim , diyetisyen işini dilerim en kısa sürede halledebilirsin. bugün kızımın kontrolü vardı diyetisyende çok güzel geçti. oradaki tartıda 2.5 kilo vermiş görünüyor ama evdekinde 5.5 kg dedik. şaşırmadı , tartıdan tartıya değişir dediCADIARZU evdeki dijital tartı ordaki farklı ,zannedersem fark oradan kaynaklanıyor.diyetisyen çok memnun oldu sonuçtan. hiç kaçamak yapmadığı için haftada bir gün sütlü tatlı hakkı verdi. çok mutlu olduk.:lepi:
malesef bende durumlar iyi değil. tam anlamıyla sağlıklı kilo veremiyorum ve yürüyüşlerimi çok aksatıyorum. vee kilo almaya devam ediyorum. :mymeka: bugün diyetisyenle biraz kendi durumumu konuştum. bu hafta bende kendimi toplamalıyım. okulda sabahtan seminerlerimiz, öğleden sonrada derse girince çok düzensiz ve saçma sapan bir beslenme uyguluyorum. buda kilo almamı sağlıyor. 3 gün daha seminerlerimiz var. sonrasında kendimi toparlayacağım.
zeynepciğim, biz özel hastaneye gidiyoruz ve her kontrol için 10 lira veriyoruz. büyük şehirin imkanlarıda çok oluyor.

çubuğum sanada diyetisyeni öneriyorum. sigortalı olarak özel hastaneden faydalanabilirsin. istersen araştırma yap. diyetisyenle çalışma şartlarına uygun aç kalmadan güzel bir sağlıklı beslenme programı uygulayabirsin canım:teselli:

görüşmek üzere Şeniz

Günaydın şekerler nasılsınız akşam yemek hazırlayamadım ve 2 dilim ekmekle kahvaltılık bişeyler yedim sonra eşimle tavla oynarken güzel bi türk kahvasi ve yanında yarım küçük çikolata ve de yarım lokum yedim mekik çektim ve 1 portakal yedim sabah ise sirkeli suyumu içtim ve pogaça yedim bugün çok yoğun olacagım annemler gelecek onları düğüne götürüp ordann spora gidecegim sonra gidip alacagım

Çok üzgünüm çoook

MERHABA BEN SERAP BİŞEY SORMAK İSTİYORUM SSK OLARAK ÖZELDE DİYETİSYENE GİDEBİLİYOR MUYUZCADIARZU

gerçekten başka tartılarda farkediyor ablacım
ben dün başka bir yerde tartıldım 70 gösterdi şok oldum

gerçekten büyük şehir imkanları başka oluyor tabi

burda 1 tane özel hastane var ondada diyetisyeni ssk karşılamıyor
ama yinede özel muayeneler 80 100 arası iken orda 40 bide iki kişiyiz biz hem eşim hem ben
onun için mecburen özel muayene tercih edemedik zaten iki kişi 1 kişilik özel muayene ücreti ödemiş oluyoruz

çubuğum bak gerçekten canım mutlaka sende dr danış bu böyle gitmez kendini çok üzüyorsun
doktor mutlaka sana sorunlarının çözümü olacak bir program hazırlıycaktır
bu güne kadar boşuna beklemişim diyceksin

Son düzenleme:
Çok üzgünüm çoook

MERHABA BEN SERAP BİŞEY SORMAK İSTİYORUM SSK OLARAK ÖZELDE DİYETİSYENE GİDEBİLİYOR MUYUZCADIARZU

serapcım birçok özel hastahane de gidilebiliyor
ama maalesef burdaki kabul etmiyor
tabi bulmuşlar işin kazanncını
tek hastane ve buranın en iyi diyetisyeni diye geçerken niye ssk karşılasuın diyolar herhalde
insanlar başka alternatif bulamıyo çünkü

kızlar püsküütün paylaşım alanına yazdığı son mesajı okudunuzmu
92 haftadır elimizde tuttuğumuz takımlar takımı ünvanını bu hafta başka bir takımla paylaşmışız
gurur duyduğumuz ünvanımız elimizden giti gidiyor kızlar

merhaba kızlarr
bugün lapa diyetini yapıyorum 12 gibi yarım çay bardağı yaptım ama tamamını bitiremedim
az öncede 4 tane badem yedim

canım hangi hastaneler olduğunu araştırmam lazım bi yerde yanlış yapıyorum ki gitmiyo kilolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…