Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

tabi ki öyle hemde isteyince neler yapabileceğimi oda qörsün istiyorum :) uykudan uyanınca bişiler atıstırmazsam gerisi biraz daha rahat oluyo uyanır uyanmaz tatlı yiyesim geliyo :)
Canım sabahları aç karna kuru kaysi yiyebilirsin ya da tarçınlı süt veya yoğurt tatlı isteğini bastirir
Ahh ahh cabim ben başladığım zaman eşim bakalım kaç saat sürecek bu diyet dedi şimdi ise hayretler içinde her yerde beni ove ove bitiremiyor tatlı börek yapıp yemedigimi görünce şaşırıyor :)

tabi ki öyle hemde isteyince neler yapabileceğimi oda qörsün istiyorum :) uykudan uyanınca bişiler atıstırmazsam gerisi biraz daha rahat oluyo uyanır uyanmaz tatlı yiyesim geliyo :)
O zaman kalkınca hemen 2 bar ılık limonlu suyunu iç istersen kuru meyve yada 1 meyve ye
İlk saldırmanı engeller

Benimkide uzun süre inanmamıştı
Bi çok kez verip geri aldığım için

Şimdide sen kiloyla kafayı bozmuşun diyor

Yok abla aynı dönem değil yilbasidan 10 gün önce falan geldi kayinbabm vefat etti bir süre olamicam deyip gitmişti sen de takma kafana burayı gelirsin falan demiştin :)
Kv sinin vefatını hatırladımda, zamanını hatırlayamadım

İlk güzel menü bildirimi gelmiş fıstığım
Bence çok güzel
Sadece şu 2 günde sporu biraz fazla yapabilirsen iyi gelir
Perşembe boş gün yapabilirsin yada çok hafif yaparsın

Çok geçmiş olsun tatlım inşallah ciddi biley değildir

Ben zayifladigimi hissedip M pantalonun içine girmenin mutluluğunu yaşarken tartinin beni arti gostermsi büyük hainlik
Son halim 71.9

Olsun sıkılaşıyorsun yani yağlar kasa dönüşüyor.

Günaydın herkese. Dün bi karar almıştım cumaya kadar tartılmayacağım diye ama yapamadı m. Tartildim ve 82 yi gördüm.

Güzelllll

Bir daha soyleeeee! :):)
Teşekkür ederim canım bu cumleyi duymayi çok özlemişim :)

Valla zayıf gösteriyorsun. Alt kusımlar gitmiyor dedin ya onun için squat yapabilirsin. Çok faydası oluyor

Süperiz canımmm

Aynen abla beni çok motive ediyor hergun tartılmak

Valla beni de hele de eksi görürsem

Emo video indir adı canım

Aynen öyle abla insan kendini kisitlayinca yemiyor
Ben de yemicem bugün artık cumaya
Evet abla ben de akşam tavuklu salata yapmayı düşünüyorum :)

Canım telefona mı indirdin programı

Oyyyy o kaçaklardan birisi benim ve çok haklısun özür dilerim. Ama birkaç gündür anlamsız bir kırgınlığım var. Saat 9.30 da kızla birlikte uyuyakalıyorum. Sabah da utanamuyorum. İnşallah bugün daha iyiyim ve telafi edeceğim.

Daha önce gelmiştim 10 qün anca durmustum kayınpederimin vefatıylaaranızdan ayrılmıstım canım.
Allah baqışlasın benimde 27 aylık bi kızım 9 aylıkda bi oğlum var :)

Başın sağolsun tatlım.

Süpersin. Heleki içli köfteye dur demişsin ta muhteşemsin diyebilirim

Gel kız beni tebrik et o zaman simariyim biraz :):) :) :) ben 13 küsür kilo verdim :)

Harikasın tebrikler :)

Sen de benim gibi hamileliği 30la kapatanlardanmışsın.

Ben de menümü bildireyim.
Sabah 7.30 2 yumurtalı omlet 1 yeşilçay

Öğlen 12 00 işyerinde kurufasülye pilav vardı 1 kaşık kurufasülye iki kaşık bılgur pilavı 1 kase cacık

Akşam 18.00 1 kase sebze çorbası ve yoğurt
Su 2 lt
Spor 30 dk yürüyüş

dediklerini deniycem. o şaşkınlık benim eşimede nasip olucak inşallah :)

Amann cok almissin yaw.Ama cok sukur bebisin saglikli olsun kilo bisekilde verilir.Allah bebeginizi size bagislasin.

Menun gayet guzelmis canim.Ama oglen fasulyeyi bence 3_4 kasik alabilirdin cokta sorun olmazdi ama genel olarak guzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…