Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Efenin_Annesi Efenin_Annesi Cakinin Gelini Cakinin Gelini LenaG LenaG sibel_84 sibel_84 Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83

cumartesi; 72.9
salı;72.2
fark;-700
ödemi yolladımm gökyüzee😅😅😅😅
IMG_20241015_092545.jpg

Kızlaar tartı fotosunu cumartesi günleri paylaşıyoruz salı kontrol tartısı olarak sadece yazıyoruz salı günleri fotolu tartıyı sadece kaptanlar özelden LenaG LenaG kaptaniçemize gönderiyor bilginize bende birazdan tartılıp göndericem vee korkuyore 🙄

olsun ya o kadar vermişiz fotoğraflı çiçekli böcekli yollıycaz tabi :KK70:

Ellerine sağlık canım ❤️❤️
Sitare55 Sitare55 bak kız sana yaklaştım, haydi bi silkelen kendine gel 🥰
:skandal::skandal:
Olemez hemen doparlanacam :KK76:
Sitare55 Sitare55 nasılsın gözlerim seni aradı okul ile ilgili sıkıntılarim var demiştin geçip gitmiştir umarım problemler 💚
Canım anladım ki bu hayatta öule her şeyi çok da sahplenip benimsemeyeceksin. Fazla iyilik; şımarıklık kendini bilmezliğe nefen oluyormuş. Yeni kararlat aldım yıpranmamak adına olan kurunun yanında yanan yaşlara oldu yapacak bir şey yok. Beni üzenler de en az benim kadar üzülsünler 🙏 çünkü asla hak etmedim

Günaydın kaptanım Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Dün herşey güzel giderken akşam malesef istemeyen olaylar yaşandı 😏
Yazayım menümü

Kahvaltı
11
Yulaf krep( 2 yumurta, 2 yk yulaf unu, yarım çb su)
1 dilim peynir
5 zeytin
Domates salatalık

Ara
14:30
Bitki çayı
5 çilek
2 ceviz

Ara
16:30
3 yk yogurt
4 çilek

Akşam
20:00
2 yk bulgur pilavı
2 yk haşlanmış tavuk göğsü
1 kase cacık
Çeyrek gözleme
2 dilim ağlayan pasta

Screenshot_2024-10-15-10-26-16-748_com.google.android.apps.fitness-edit.jpg

2.5 lt su

LenaG LenaG

Ayyy tekrar tekrar baktım daha gözlerimi açamadım acaba yanlış mı görüyorum diyee harikasın tebrik ederim canım kızçe:21:
Teşekkür ederimmm ben de iki kere tartıldım 😀
Kızlaar tartı fotosunu cumartesi günleri paylaşıyoruz salı kontrol tartısı olarak sadece yazıyoruz salı günleri fotolu tartıyı sadece kaptanlar özelden LenaG LenaG kaptaniçemize gönderiyor bilginize bende birazdan tartılıp göndericem vee korkuyore 🙄
Ama şşmdi ben oraya -1 kg yazsam kim inanır😃😃😃
Çok güzel veren arkadaşlar da var cumadan bu güne
olsun ya o kadar vermişiz fotoğraflı çiçekli böcekli yollıycaz tabi :KK70:
Demi demi ben de bunu düşündüm :))
Darısı cumaya hadi bakalım

Kızlar telefonumun ekranı kırıldı hersey silindi tekrar yüklüyorum. Arada telefon gidip geliyor. Bu ay ekstra masrafimız olmadan ayı bitiriyoruz derken başıma gelenler . 14bjnden aşağı telefon yok bunun ekranı tamir olurmu acaba 😔

:skandal::skandal:
Olemez hemen doparlanacam :KK76:

Canım anladım ki bu hayatta öule her şeyi çok da sahplenip benimsemeyeceksin. Fazla iyilik; şımarıklık kendini bilmezliğe nefen oluyormuş. Yeni kararlat aldım yıpranmamak adına olan kurunun yanında yanan yaşlara oldu yapacak bir şey yok. Beni üzenler de en az benim kadar üzülsünler 🙏 çünkü asla hak etmedim
Özellikle iş hayatında yapman gerekenden fazla iş yükü almamak lazım ben de geç anladım ama en azından anladigimdan sonraki hayatım daha az sancılı geçti enerjimi evime cocuklarima ve kendime saklıyorum olması gerekenden fazlasi olunca başkalarının isine yarıyor bize değil 💚 merak etme edenler buluyor sen iyi ol yeter 🙏 ozletme kendini de ses ver arada 😘

X