Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Menümü yazayım da içli köfteler e yenilmiyim
Uyanınca kayısı suyu eşim arabada bekliyordu suyu diktim kayisilar kaldı :)
Sabah 1 kk peynir 1 haşlanmış yumurta 6 zeytin biraz çökelek 1 tb ekmeği
Ara Sütlü kahve 1 elma
Öğlen Fırında et 1 kase cacik 1 ısırık ekmek :)
Ara 1 portakal
Aksam haşlanmış tavukla salata yogurt
Su 2 lt
Spor yarim saat bantta yuruyus daha fazla yapabilirsem yazarım

Menun kusursuz gorunuyor canim ama ogunlerinin saatlerinide yazsan cok daha iyi olur sanki:))

Pek tebrik edilecek kadar kilo vermedim ama insallah ellileri gorursem ozaman tam bir tebrigi hak etmis olurum
Verirsin verirsin canım yeter ki pes etme insan istedikten sonra yapamayacağı hiç bir şey yok..
İnşallah hep beraber verecez bu kiloları incecik olucaz istediğimizi giyecez :):)

tebrikler tebriklerr :):) nasıl imrendim anlatamam çokda kıskandım :)ne kadar zamanda verdin
Sağol tatlım :)
3 aya yakın bir sürede canım ama 3 ay olmadı daha canım 3 aylık hedefim 15ti inşallah tam 3 ay olduğunda 15e yetisirim :)
Sen de verirsin canım hiç korkma kilolardan onlar bizim esirimiz :)

hadi inşallah :) dün eşim biraz dalqa geçti yoksa biraz daha salmaya devam ederdim kendimi o yüzden bu sefer başarıcam :)
Eşine inat değil canım kendin için basar
İstersen yaparsın :)
İlk zamanlar zor geliyor ama zamanla alışıyor sun ve yemek yemek sana mutsuzluk veriyor.
Her yedigin lokma dan pismanlik duyuyorsun .
Ne kadar azim o kadar kilo :)

Verirsin verirsin canım yeter ki pes etme insan istedikten sonra yapamayacağı hiç bir şey yok..
İnşallah hep beraber verecez bu kiloları incecik olucaz istediğimizi giyecez :):)
Insallah canim bunyem alisti zaten diyetteymisim gibi bile hissetmiyorum ac kalmiyorum ama kilolarda gidiyor yavas yavas.Nasip olursa bebek dusunuyoruz oyuzden biraz hizli vermem lazim

tabi ki öyle hemde isteyince neler yapabileceğimi oda qörsün istiyorum :) uykudan uyanınca bişiler atıstırmazsam gerisi biraz daha rahat oluyo uyanır uyanmaz tatlı yiyesim geliyo :)

Darısı hepimizin başına :)
İnşallah kuzum :)
Insallah canim bunyem alisti zaten diyetteymisim gibi bile hissetmiyorum ac kalmiyorum ama kilolarda gidiyor yavas yavas.Nasip olursa bebek dusunuyoruz oyuzden biraz hizli vermem lazim
Anladım canimim.
Evet ne kadar az kiloyla hamile kalırsan o kadar iyi bir de benim gibi hamilelikte 30 kilo alırsan ohooooo :):)
Yok canim hızlı vermek için çabalama yavaş olsun kalıcı olsun bizim olsun dimi :)
Rabbim en kisa zamanda Hayırlı evlat nasip etsin tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…