Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Menümü yazayım da içli köfteler e yenilmiyim
Uyanınca kayısı suyu eşim arabada bekliyordu suyu diktim kayisilar kaldı :)
Sabah 1 kk peynir 1 haşlanmış yumurta 6 zeytin biraz çökelek 1 tb ekmeği
Ara Sütlü kahve 1 elma
Öğlen Fırında et 1 kase cacik 1 ısırık ekmek :)
Ara 1 portakal
Aksam haşlanmış tavukla salata yogurt
Su 2 lt
Spor yarim saat bantta yuruyus daha fazla yapabilirsem yazarım

Menümü yazayım da içli köfteler e yenilmiyim
Uyanınca kayısı suyu eşim arabada bekliyordu suyu diktim kayisilar kaldı :)
Sabah 1 kk peynir 1 haşlanmış yumurta 6 zeytin biraz çökelek 1 tb ekmeği
Ara Sütlü kahve 1 elma
Öğlen Fırında et 1 kase cacik 1 ısırık ekmek :)
Ara 1 portakal
Aksam haşlanmış tavukla salata yogurt
Su 2 lt
Spor yarim saat bantta yuruyus daha fazla yapabilirsem yazarım
Menun kusursuz gorunuyor canim ama ogunlerinin saatlerinide yazsan cok daha iyi olur sanki:))

Pek tebrik edilecek kadar kilo vermedim ama insallah ellileri gorursem ozaman tam bir tebrigi hak etmis olurum:-)
Verirsin verirsin canım yeter ki pes etme insan istedikten sonra yapamayacağı hiç bir şey yok..
İnşallah hep beraber verecez bu kiloları incecik olucaz istediğimizi giyecez :):)

tebrikler tebriklerr :):) nasıl imrendim anlatamam çokda kıskandım :)ne kadar zamanda verdin
Sağol tatlım :)
3 aya yakın bir sürede canım ama 3 ay olmadı daha canım 3 aylık hedefim 15ti inşallah tam 3 ay olduğunda 15e yetisirim :)
Sen de verirsin canım hiç korkma kilolardan onlar bizim esirimiz :)

hadi inşallah :) dün eşim biraz dalqa geçti yoksa biraz daha salmaya devam ederdim kendimi o yüzden bu sefer başarıcam :)
Eşine inat değil canım kendin için basar
İstersen yaparsın :)
İlk zamanlar zor geliyor ama zamanla alışıyor sun ve yemek yemek sana mutsuzluk veriyor.
Her yedigin lokma dan pismanlik duyuyorsun .
Ne kadar azim o kadar kilo :)

Verirsin verirsin canım yeter ki pes etme insan istedikten sonra yapamayacağı hiç bir şey yok..
İnşallah hep beraber verecez bu kiloları incecik olucaz istediğimizi giyecez :):)
Insallah canim bunyem alisti zaten diyetteymisim gibi bile hissetmiyorum ac kalmiyorum ama kilolarda gidiyor yavas yavas.Nasip olursa bebek dusunuyoruz oyuzden biraz hizli vermem lazim :emir_bebek:

Eşine inat değil canım kendin için basar
İstersen yaparsın :)
İlk zamanlar zor geliyor ama zamanla alışıyor sun ve yemek yemek sana mutsuzluk veriyor.
Her yedigin lokma dan pismanlik duyuyorsun .
Ne kadar azim o kadar kilo :)
tabi ki öyle hemde isteyince neler yapabileceğimi oda qörsün istiyorum :) uykudan uyanınca bişiler atıstırmazsam gerisi biraz daha rahat oluyo uyanır uyanmaz tatlı yiyesim geliyo :)

Darısı hepimizin başına :)
İnşallah kuzum :)
Insallah canim bunyem alisti zaten diyetteymisim gibi bile hissetmiyorum ac kalmiyorum ama kilolarda gidiyor yavas yavas.Nasip olursa bebek dusunuyoruz oyuzden biraz hizli vermem lazim :emir_bebek:
Anladım canimim.
Evet ne kadar az kiloyla hamile kalırsan o kadar iyi bir de benim gibi hamilelikte 30 kilo alırsan ohooooo :):)
Yok canim hızlı vermek için çabalama yavaş olsun kalıcı olsun bizim olsun dimi :)
Rabbim en kisa zamanda Hayırlı evlat nasip etsin tatlım

X