Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Güzelim insanız sonuçta ve tartı günü
Bide tatlı hamurişi falan değil
Okadarcık olur
Evet abla bu Arapların pilavı içinde tane baharatlar var pirinci uzun ve ince hiç yedin mi bilmiyorum adı kepse burada aarabistanda çalışmış biri yapıyor normal pilav olsa bu kadar yemezdim
Tatlı sever biri olarak sen gelde onu bana sor tatlım
O konuda işin çok zor abla geçen sene eşimin teyzesi almanya ya gitti ordan iki paket getirdi yuvarlak içinde fındık var bir oturusta yedim buranin çikolatalar na hiç benzemiyor
Spor güzel ama akşam tek yoğurt olmaz cnm
Karbon olmadıktan sonra normal yemeğini ye
Daha hafta başındayız
Tamam abla o zaman hafif bişeyler yerim

Niye bu kadar daraldin canim anlat istersen iyi gelir hepimizin zaman zaman hem maddi hem.manevi sıkıntılari oluyor geçer hepsi sen moralini yuksek tut canim benim
kızlar moralim çok bozuk çok sıkıntıdayım hem maddi açıdan hemde aksilikler o kadar çok ki daraldım artık nefes alamıyorum

Niye bu kadar daraldin canim anlat istersen iyi gelir hepimizin zaman zaman hem maddi hem.manevi sıkıntılari oluyor geçer hepsi sen moralini yuksek tut canim benim

aslında evlendiğimden beri hep maddi sıkıntı çekiyoruz ve ben bunu annemlere hiç yansıtmadım yansıtmıcamda ama eşimin tarafı hep maddi açıdan sıkıntılı daha geçen ay ev araba sattılar borçtan o arada eşim çok yıprandı şimdide benim çalıştıgım hastane raporu kabul etmedi ve ücretsize ayrılmak zorunda kaldım 3 aylıgına ama maddi açıdan zor durumdayız bi şekilde çevircez ama kayınbabam filan etrafta gevşek gevşek konuşuo filan manen çok yıpranıyorum ama evde huzurum kaçmasın diye susuyorum eşim uyumlu bir insandır ortamı bozmak istemiyorum ama yıprandım yani artık ya herşeyi ben çok takıyorum yada insanlar gerçekten çok rahatlar bilemiyorum anlamıyorum .

Anladim canim senin için zor bir durum.ama bizde inan benzer durumlari yasiyoruz bence eşinin ailesinin lafkarina kulaklarini tikayip esinle birbirine simsiki tütünün canim.birbirinize dayanirsaniz asamayacaginiz sorun yok inan bana.tabiki yine sen bilirsin ama kendi ailen halden anliyorsa annen ile paykas bence böylece hem içine atmamis olup derdini paykasirsin hem de ailenin durumu iyi ise sana destek olur canim benim bu kadar içine atma çok bunalmissin belli

kızlar moralim çok bozuk çok sıkıntıdayım hem maddi açıdan hemde aksilikler o kadar çok ki daraldım artık nefes alamıyorum

Kıyamam tatlım. Seni çok iyi anlayabiliyorum. Peki çocuğa annen ya da kv bakabilirmi acaba hani ücretsiz almasaydın. Zaten manevi sıkıntı ve huzursuzlukların kaynağı şu para denen kaynak yüzünden olmuyor mu. Off off çok üzüldüm tatlım. İnşallah toparlayabilirsiniz

annemle paylaşamam canım annem benm aksime fazla lafını esirgemeyen bide ortalığı yıkar yanı çünkü eşimin tarafı bize hiç yardım etmedi düğünde filan biz herşeyi kendimiz yaptık ve çok borçlandığımızı öğrenirse kesinlikle ortalık çok karışır yani ailemin durumuda orta halli ama yinede var yok destek olurlar benim oturdugum yer biraz merkeze uzak alışverişimi filan yapar gelir hiç eli boş gelmez. izinli olduu gün yemeğe gelicekse kendi yemeğini getirir ben çocukla belki vaktim olmaz diye ama işte öteki taraf tam tersi eşimde bunun altında eziliyo üzülüyo

2 sinden biribakacak cnm zaten ama6 aylık olmadan işe başlatmadı eşim emen çocuk dedi memeyi birakmasın dedi ben çalışırım gerekirse altından kalkarız dedi öle yani inş. toparlarız canım 3 aylık yetecek paramız var az çok biriktirdik ama ıvır zıvır şeyler çıkıyo devamlı kaynanam kayınbabam napıyosunuz filan demiolar kendileri borçtan kurtuldu sadece anlıyoruz sizi diolar ama alın buda bizden demiolar biz o kadar yardım ettik ki onlara belkide bana koyan odur

Selam kızlar Maşallah hepinize hiç artımız yok süpersiniz
Maalesef benim listeye girme hayalim haftaya kaldı 300 gr fazlam var hâlâ hayırlısı artık. Ama yarından menü paylaşımına başlıyorum inşallah :)

gingercookkie hoşgeldin İremim en iyisi listeye girmek başka türlü insan çabuk kopuyor.
Mefkurem ablacım Allah yardımcın olsun tekrar geçmiş olsun.
B burcugncy canım Allah yardımcınız olsun çok sıkma kendini Allah büyük.

sen cezanı kendine vermişsin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…