Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

günaydııınnnnnnnn
kızlar dün akşam 1 kase yoğurt çorbası içtim 1 dilim ekmekle
2 lokmada tahin pekmez yedim tatlı niyetine

bu sabah 1 simitle kahvaltı yaptım
biraz çok geldi sonradan ama napalım öğleni hafif atlatırım artık
akşamada kayınvalidemlere gidicez
bugün kayınpederimin doğumgünü
akşam ona pasta yaptım sürpriz olarak
işten çıkar çıkmaz eve uğrayıp pastayı alıp oraya geçicem hihoyyyt

herkese günaydın kıslar,
çubuğum afiyet bal şeker olsun akşam kaçırma yarın bildirim günü gözüm üstünde haberin olsun,
seyamu sağol tatlım o senin yüreğinin güzelliğinden Şeniz...
kekim gelmiş kekim geldmiş hade özet geç bakem geçmiş günleri ayrıca hoşgeldin kekimŞeniz...

Günaydın kızlar nasılsınız dün ben kaçamak yaptım
akşam yemekte 2 kaşık ciger sote ve yogurtlu ıspanak yemegi 1 dilim de ekmek yedim dışarıya çıktık biraz yürüdük çok güzel bi film aldık tabi onu seyrederken de çekirdek atıştırdım uzun zamandır eşimle böyle vakit geçirmemiştim
sabah ise sirkeli su ve yarım simit

sağol çubuğum kıs merak ettim valla kaç gündür Şeniz...

günaydınaaaar
nihayet dönebildim kızlar
kötü bir hfta sonunun ardından eve dndüm pc yi açtım ama çökmüş
o kadar canım sıkkındıki sizle olmak rahatlatacaktı ama napalım ki çökmüş benim emektar

kızlar gerçekten çok acı bir durumdu yaşadıımız baş sağlığı diliyenlere teşekkür ediyorum
rabbim hepimizin yavrularına sağlıklı hayırlı ömür vrsin
kimseye evlat acısı tattırmasın inşallhah
çok zor valla helede böylesi az önce oynayıp eğlendiğin yavrun birkaç dakika içinde elveda diyor
rabbim anacına babacına sabır versin

kız cadı daha yazmadan gördün beni
ne göz var maaşallah
hadi tam gaz devam
geçi bu haftayı pek düzenli geçiremedim ama artık yoluna giriyor inşallah yarın diyetisyenime gidecem
sabah klasik kahvalrı ettim ekmeği yarım dilim yedim

afiyet olsun kuşum kekim benim, şükür gözlerim ii kekim:)
serapçım dün benim resimden buraya alıntı yapmıştın ya sana zahmet duruyorsa editlermisin onu canım ya Şeniz...

CANIM HOŞGELDİN TEKRAR BAŞIN SAGOLSUN BEBEGİM YOK ÇOK İSTİYORUM OLMASINI AMA OLMUYO ANNELİK DUYGUSU YAŞAMADIM BİLMİYORUM AMA ÇOK ZORDUR RABBİM KİMSEYE GÖSTERMESİN SEVDİKLERİNİN ACISINI:Saruboceq:

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar güzel bir gün diliyorumŞeniz

zeynepciğim hoşgeldin. başınız sağolsun canım:1hug: ölüm gerçekten çok zor helede genç ölümü. 3 sene önce görümcemin 18 yaşında oğlunu kaybettik(soba zehirlenmesi) acısı hiç geçmedi.ama hayat devam ediyor bir şekilde. :çok üzgünüm: anneceği yeniden bebek yaptı biraz olsun dünyaya bağlanmak için. o da erkek oldu. dünyalar tatlısı. acıları hiç dinmiyor ama minik can onlar için ayakta kalma sebebi

diyetisyene mutlaka gitmeni tavsiye ederim canım kızım 2 hafta oldu başlayalı 5 .5 kg verdi. görsen ablası ne kadar mutlu. elinden tartıyı hiç düşürmüyor. neşeli neşeli dolaşıyor. listesinin dışına hiç çıkmadı. yaza incecik kız olacağım diyor:Saruboceq:

çubuğum kayınpederinin doğum günü kutlu olsun. aman o güzel pastadan kaçırma kaydirigubbakcemile3
görüşmek üzere kocaman öpücüklerŞenizŞeniz

nilgün ablacım çok teşekkür ederim Şeniz
pasta yemeyi düşünmüyorum ama biliyorumki kayınpederim ısrar edicek bende o yüzden 1 lokma tadına bakmayı düşünüyorum kalanı eşime vericem çaktırmadan :jeyyar:
kızının diyetisyene gitmesine çok sevindim
ne güzel 2 haftada 5,5 kilo vermiş süper bişey bu :hooray:
bu gidişle yaza gerçektende incecik giricek hihoyyyt
hadi bakalım hayırlı olsun
ayy bende ince girmek istiyorum yaza yaa
inşallah başarabilirim

Teşekkür ederim ablacım
sizede allah sabırlar versin
ne mutlu ki sarılacakları yeni bir yavruları olmuş
bizimkilerin maalesef 14 sene tedavi görüp mucize eseri olan tek çocuklarıydı artık yeni yavrularıda olamaz

möaaşallah kızna ablacım
2 haftada çok iyi kilo vrmiş
yarın tahlillerim filan var diyetisyenimistedi ondan sonralistemi hazırlıycam

bide ben,m şansım eşimle birleikte aynı diyetisyene gidiyoruz
yani yemek konusunda da sıkıntı çekmiycem

çubuğum hadi canım sende diyetisyeneee

günaydın arkadaşlar...

klasik kahvaltımı yaptım...

zeynepcim hoş geldin...tekrar başınız sağolsun canım...

benim diyet bu hafta rezalet gitti arkadaşlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…