Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

.teşekkür ederim canım.
Evet aslında aksama doğru tartil san daha sağlıklı sonuç alırsın

Sabah 12.00
2 tereyağlı yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
2 dilm ekmek

Ara
1 elma

Akşam 18.00
1 kase tarhana çorba
5 yk et sote
3 yk pilav

2 litre şu
Spor yürüyüş gezdim tozunu

Canım menu güzel ama tereyağ yerine zeytinyağını tercih etsen daha sağlıklı olur.
Tabi hakiki olucak
Bir de niye 2 öğün

canım ben bile gördüysem ki kaçlardan düştüm bu kiloya herkes görür
İnşşşş parmaklarından bal damlıyor:)))

Bundan sonra kimseyi tebrik etmicem bi Allahın kulu bile tebrik etmedi beni
@mefkurem abla ne olur gel artık ben sensiz yapamıyorum
Hepimizemi küstün???(

Kahvaltı akşam olmuş:)
Güz2l cnm doydumu bu menüyle?

Güzel menü cnm

Hadiya ben bir gun dahi elma olmadan duramam okadar cok seviyorumki.tabi gunde bir taneden fazla yemiyorum.Canim bence bir dene bana iyi geliyor
Ben aslında severimde sadece dalından çok şekerli olmayan çok hafif ekşili olanları. Markettekiler çok şekerli geliyo bana.
güzel menü ama bana sade cevizler biraz fazla geldi ben 2 den fazla yemezdim hadi küçükse 3 bilemedin 4
İyi menü cnm

mantarı ben yaptım diye yedim de yoksa yemezdim yaa bişey daha sorucam size ben bikaç gündür ne yesem midem şiş gibi oluyo su da dahil . az yiyorum ama şiş gibi hissediyorum nedenki?
Valla canim şişlik hissi genelede cok yemekten kaynaklanir ama senin menun gayet normaldi.Ya hizlimi yiyorsun acaba yani yavas yavas yemek gerekiyor,yada tuzlu yiyorsan ictigin su odem yapabilir, strestende olabiliyor bildigim kadariyla.Bide yemek yerken su falan iciyorsan oda siskinlik yapar.yemekten en az yarim saat once en az bir saat sonra su tuketmek lazim.Canim aklima gelenler bunlar ama bilemedim yani.

1 tane ceviz canim,7_8 findik.Aslinda ayni anda yemem lazimdi belki ama bugun boyle oldu

Tebrik ederim canım ama menülerini takip ettim fazlasıyla hakettiğini de biliyorum,diyete devammmm bomba gibi devam ediyoruz
İnş tez zamanda bu kilolardan kurtuluruz yaa yeni yıla bari 69la girseydim bütün yıl 70lerde kalmaktan korkuyorum

Çok iyi cnm bnm
Kızlar sabah telefonum bozuldu yeni tel aldım daha yeni fırsatım oldu. Bugün ücretsiz izin için evrak dolandirdim çok yorgunum geçmişi okuyamadım k.bakmayın bugün mahzur görün
güle güle kullan cnm
Sabah 12.00
2 tereyağlı yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
2 dilm ekmek

Ara
1 elma

Akşam 18.00
1 kase tarhana çorba
5 yk et sote
3 yk pilav

2 litre şu

iki yumurta ve iki öğün olması dışında gerisi güzel. Sık sık az az yemeye çalış s2n emziren bayansın
Eveeeeeet tarti geldi ve bildirim zamaniiiii

Gecen hafta; 76,4
Bu hafta74,6
Giden 1,8
Izin e ayrildigimda
74,9
Bu hafta74,6
Giden300g
oooo maşallah darısı başıma inşşşş:)
Bende şişim hep yaaa

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*1 haşlanmış yumurta+1 avuç limonlu maydonoz+1 dilim tam buğday ekmeği

ARA ÖĞÜN-1:
*10 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 kase yoğurda karıştırılmış light müsli

ARA ÖĞÜN-2:
*1 halka etiform mısır patlağı

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 kase yoğurt çorbası+birkaç parça haşlanmış tavuk göğsü+1 tabak havuçlu turplu salata

SU:
*2 litre

SPOR:
*2 mil leslie

Selam kizlar
Menum
Kahvaltı 1 kk peynir, 1 dilim ekmek, 4 zeytin, 1 kuru erik, 1 domates, biraz maydanoz.
Ögle 1 servis kaşığı menemen
1 dilim ekmek

Akşam 1 kase susuz nohut yemeği
1 kupa kefir
1 kase yağsiz salata

Su 2 litre
Spor 30 dak yürüyüş.

Bizim oğlan yeni bi vukaat çıkarmadan menümü paylaşayım
Sabah
İki çavdar dilime peynirli tost
3 zeytin ya
Yarım domates

Ara
Bir kuru incir
Bir bardak ayran

Öğle
5 y kaşığı kıymalı bezelye patates havuç yok
2 kaşık yoğurt

Akşam
3 y kaşığı bezelye
1 minik kepce misket köfte çorbası
Küçük bi kase tarator

Su az içtim bugün yaaa unutuyorum 1lt
Program indircem birazdan hatırlatıcı

Spor yapınca yazıcam

valla bende anlamadım tuzsuz yemeye çalışıyorum ama galiba biraz hızlı yiyorum ondan olabilir dikkat edicem bundan sonra teşekkür ederim :)

Ooo yumurtalı salatayi severim. Özellikle cok az nar ekşisi ve biraz alıç sirkesiyle mukemmel.. guzel menü..

İyi yapmışsın pilav yememekle. Menun harika.

Afiyet olsun. Ben bal yemiyorum ama bazi diyetisyenler de sabah 1 kaşık izin veriyor. İstavritte firında ne guzel olmuştur. Sayıp yemeni tavsiye ederim. Afiyet olsun..

Güzel canım.. haftaya eksi tavan yapacak. Gitsin kilolar..

Keşke ya mandalina ya portakal olsaydı..

Sabah 12.00
2 tereyağlı yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
2 dilm ekmek

Ara
1 elma

Akşam 18.00
1 kase tarhana çorba
5 yk et sote
3 yk pilav

2 litre şu

Ögle yemeği olsa iyi olurdu. Sen bebeği emziriyordun yanlış hatırlamıyorsam. Süt için..

Eveeeeeet tarti geldi ve bildirim zamaniiiii

Gecen hafta; 76,4
Bu hafta74,6
Giden 1,8
Izin e ayrildigimda
74,9
Bu hafta74,6
Giden300g
Az da olsa gitmiş

Maşallah çok guzel menü..

Bundan sonra kimseyi tebrik etmicem bi Allahın kulu bile tebrik etmedi beni
@mefkurem abla ne olur gel artık ben sensiz yapamıyorum
ben görmedim yazdığını takipde edemedim hiçbirinizin yazdığını tebrik ederim kilo veren herkesi inşallah kat kat daha çok veririz ilerleyen haftalarda :) veremeyenlerde aynen kat kat vericektir inşallah :) buarada ben 300 gr eksideyim yeni başladım iyi mi bilmiyorum da :)

Bu menülerle en çok senin kilo vermen lazim canım ya troid pko gibi hormonal bi rahatsızlığın var mı??

valla bende anlamadım tuzsuz yemeye çalışıyorum ama galiba biraz hızlı yiyorum ondan olabilir dikkat edicem bundan sonra teşekkür ederim :)
Rica ederim canim donem donem bende de oluyor.Sadece siskinlik icin degil zayiflamak icinde yavas yavas yemek cok onemli.Ben lokmayi agzima aldigimda her cignedigimi sayiyorum yirmi defa falan cigniyorum sende deneyebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…