Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canim oylama yapalim bence ve bu menü takip.isini iptal edelim.boşuna külfet bence zaten veremeyen yine veremiyor düşünsene ttüm.hafta menulerin çok iyi ama.kilo verememissin misal ama ceza olarak sen takip ediyorsun menüleri haksizlik değil.mi hem hicni faydasi yokki gruba bu benim dusuncem tabiki
Ehhmmm,hımmm,kem küm arkadaşlarım bu arada; @poniponna Hanım;menü takip etme cezasını sizden devralıyorum.Bu hafta tahmin ettiğiniz üzere takımın cezalı topiği benim:oops:
Ama haftaya bu cezayı devredeceğime emin olabilirsinizzzzzz:KK53:

Canim oylama yapalim bence ve bu menü takip.isini iptal edelim.boşuna külfet bence zaten veremeyen yine veremiyor düşünsene ttüm.hafta menulerin çok iyi ama.kilo verememissin misal ama ceza olarak sen takip ediyorsun menüleri haksizlik değil.mi hem hicni faydasi yokki gruba bu benim dusuncem tabiki
Bence de iptal edelim. Bir haftadır kimsenin menüsünü atlamayayim diye defalarca sayfalara baktım acayip zamanimi alıyor aksamları. bu hafta eşim kızımızla benden daha çok ilgilenmek zorunda kaldi. Bu ceza bana gore değildi bugün bitiyor şükür

Kimseye gore değil.canim.bende gecen hafta yptim inan bende acayip stres yapti atladigim falan varmi diye bende defalarca vaktim sayfalara insanin cani sayfaya girmek bile istemiyor bazen ama diğer arkadaslarinsa fikri önemli tabi
Bence de iptal edelim. Bir haftadır kimsenin menüsünü atlamayayim diye defalarca sayfalara baktım acayip zamanimi alıyor aksamları. Kızımla bile bu hafta eşim benden daha çok ilgilenmek zorunda kaldi. Bu ceza bana gore değildi bugün bitiyor şükür

Bugün ki menüm.sabh her zamanki kahvalti ekstra bisey yok
Ara 1 elma

Öğle elinin içi kadar tost içinde iki dilim.peynir 3 halka sucuk vardi biliyorum.bu ciss oldu kozlar ceza olarak 200 ip.yarim saat yürüyüş verdim kendimara 1 portakal

Akşamda et mantar sote ve yoğurt
Su iki buçuk
Spor yazdim zaten

İnşşşş parmaklarından bal damlıyor:)))

Hepimizemi küstün???:KK43:(

Kahvaltı akşam olmuş:)
Güz2l cnm doydumu bu menüyle?

Güzel menü cnm

Ben aslında severimde sadece dalından çok şekerli olmayan çok hafif ekşili olanları. Markettekiler çok şekerli geliyo bana.

güzel menü ama bana sade cevizler biraz fazla geldi ben 2 den fazla yemezdim hadi küçükse 3 bilemedin 4

İyi menü cnm
Teşekkür ederim canım
Eveeeeeet tarti geldi ve bildirim zamaniiiii

Gecen hafta; 76,4
Bu hafta74,6
Giden 1,8:KK76::KK76::KK76:
Izin e ayrildigimda
74,9
Bu hafta74,6
Giden300g
Vayy ben vazgeçtim seni rakip olarak göz dikmistim korktum kız senden :)
Selam kizlar
Menum
Kahvaltı 1 kk peynir, 1 dilim ekmek, 4 zeytin, 1 kuru erik, 1 domates, biraz maydanoz.
Ögle 1 servis kaşığı menemen
1 dilim ekmek

Akşam 1 kase susuz nohut yemeği
1 kupa kefir
1 kase yağsiz salata

Su 2 litre
Spor 30 dak yürüyüş.:KK36:
Güzel menü canım afiyet olsun
ben görmedim yazdığını takipde edemedim hiçbirinizin yazdığını :KK43: tebrik ederim kilo veren herkesi inşallah kat kat daha çok veririz ilerleyen haftalarda :) veremeyenlerde aynen kat kat vericektir inşallah :) buarada ben 300 gr eksideyim yeni başladım iyi mi bilmiyorum da :)
İyi canım tabiki de giden 100 gr bile iyi yeter ki gitsin :)

Bence de iptal edelim. Bir haftadır kimsenin menüsünü atlamayayim diye defalarca sayfalara baktım acayip zamanimi alıyor aksamları. bu hafta eşim kızımızla benden daha çok ilgilenmek zorunda kaldi. Bu ceza bana gore değildi bugün bitiyor şükür
Ben de katılıyorum size kızlar. Benim de çok zamanımi almıştı.
Kızımdan çaldım o zamanı eşimle de sorun yasamistik kizmisti biraz.
Bence de kalksin.
Ya da menüsünü paylaşan ceza alan kişiyi etiketlesin

Uygulayacağım tabi ki sen ceza verdiysen. 1 yk haşlanmış nohut veya buğday atabilir miyim?
hatta yumurta
ton baligi
peynirde atarsin
o kadarda kaddar olmayim bari en azindan bu defalik

Bugunku menum;

SABAH: 7.30 1 bucuk tb ekmegi,1 haslanmis yumurta,3 zeytin,cok az peynir,bol eksili maydanoz, bir tatli kasigi bal yesil cay esliginde.

Ara ogun:10.15 bir kucuk ceviz 7_8 kavrulmamis findik.

ÖĞLE:12.15 bir kucuk kase kuru fasulye( bu hafta iki oldu yiyeli ama bu defa az yedim)tahminen 7_8 kasik, uc kasik naneli kirmizi pul biberli yogurt ve peynirli salata.peynir cok az.

Ara ogun:15.10 bir orta boy ayva.

AKŞAM:18.00 firinda istavrit(saymadim kizlar ama biraz kacirdim sanirim),salata.

Su 2.5 litre, spor aksam yapicam insallah.Cay demledim sekersiz bir kac bardak icerim.
syymadigina ama kabul ettigine gore kacirilmis bir menu var ustelik 2 porsiyona yakinda kuru fasulye yenmis
masal senden bir leslie 3 mile istiyorum
yaptiginda haberim olsun yapmadigindada yarin aksama kadar bildir lutfen
3 kayısı 1 ceviz doğradım :KK66:
himmmm kararinda olmus
Ehhmmm,hımmm,kem küm arkadaşlarım bu arada; @poniponna Hanım;menü takip etme cezasını sizden devralıyorum.Bu hafta tahmin ettiğiniz üzere takımın cezalı topiği benim:oops:
Ama haftaya bu cezayı devredeceğime emin olabilirsinizzzzzz:KK53:
cogu gereksiz gorsede bence iyiydi
ama bu hafta sayanlar listeyi yayinlamadi kim hergun yazdi kim yazmadi bilemedik

Sabah bana cok iyi geliyor bulundugum yorenin koyden aldigim petek bali.Belkide gun asiri yesem daha iyi olacak dikkate aliyorum uyarini tesekkur ederim.
baska tatli yemiyorsan 1tk cok gelmiyor bana
Kızlar sabah telefonum bozuldu yeni tel aldım daha yeni fırsatım oldu. Bugün ücretsiz izin için evrak dolandirdim çok yorgunum geçmişi okuyamadım k.bakmayın bugün mahzur görün
tamam fistik
gule gule kullan canim
mantarı ben yaptım diye yedim de yoksa yemezdim :KK48: yaa bişey daha sorucam size ben bikaç gündür ne yesem midem şiş gibi oluyo su da dahil . az yiyorum ama şiş gibi hissediyorum nedenki?
hazimsizlik
kabizlik
stres
yerken hava yutuyor olabilirsin
gaz vardir bagirsakta
belki usuttun

Sabah 12.00
2 tereyağlı yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
2 dilm ekmek

Ara
1 elma

Akşam 18.00
1 kase tarhana çorba
5 yk et sote
3 yk pilav

2 litre şu
Spor yürüyüş gezdim tozunu

emziriyon diye birsey demek istemiyom ama tereyag insallah azicikti ama pilav gereksiz sut icinde senin icinde
Eveeeeeet tarti geldi ve bildirim zamaniiiii

Gecen hafta; 76,4
Bu hafta74,6
Giden 1,8:KK76::KK76::KK76:
Izin e ayrildigimda
74,9
Bu hafta74,6
Giden300g
listedesin ve hic / gormuyecem seni bilesin
Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*1 haşlanmış yumurta+1 avuç limonlu maydonoz+1 dilim tam buğday ekmeği

ARA ÖĞÜN-1:
*10 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 kase yoğurda karıştırılmış light müsli

ARA ÖĞÜN-2:
*1 halka etiform mısır patlağı

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 kase yoğurt çorbası+birkaç parça haşlanmış tavuk göğsü+1 tabak havuçlu turplu salata

SU:
*2 litre

SPOR:
*2 mil leslie
spor azaldimi 30 dakika yaklasik leslie
oglen hep ayniyi yemen aliskanlik yapar arada bir degistir tatlim
Selam kizlar
Menum
Kahvaltı 1 kk peynir, 1 dilim ekmek, 4 zeytin, 1 kuru erik, 1 domates, biraz maydanoz.
1 dilim ekmek

1 kupa kefir
1 kase yağsiz salata

Su 2 litre
nohutta fasulye gibi yuksek kalorili bir kh bombasi
keske yemeseydin
Bizim oğlan yeni bi vukaat çıkarmadan menümü paylaşayım
Sabah
İki çavdar dilime peynirli tost
3 zeytin ya
Yarım domates

Ara
Bir kuru incir
Bir bardak ayran

Öğle
5 y kaşığı kıymalı bezelye patates havuç yok
2 kaşık yoğurt

Akşam
3 y kaşığı bezelye
1 minik kepce misket köfte çorbası
Küçük bi kase tarator

Su az içtim bugün yaaa unutuyorum 1lt
Program indircem birazdan hatırlatıcı

Spor yapınca yazıcam
bezelyede havuc ve patates kadar glisemik endeksi yuksek bilesin
bu kadar suyla mikemmel otesi menude yapsan sporun dibinede batssan kilo veremessin parcalanan yaglari neyle atacan su icmeyip cise cikmassan
ben görmedim yazdığını takipde edemedim hiçbirinizin yazdığını :KK43: tebrik ederim kilo veren herkesi inşallah kat kat daha çok veririz ilerleyen haftalarda :) veremeyenlerde aynen kat kat vericektir inşallah :) buarada ben 300 gr eksideyim yeni başladım iyi mi bilmiyorum da :)
kotu degil ki niye boyle dusundun senede 16 kilo eder
ama yeni baslayanlara gore az tabiki
biraz daha gayret canim
Menüm

Sabah: yağsız omlet+2zeytin+1 domates+portakal aromalı yeşil çay

Öğlen: 3 çatal spagetti+ çoban salata

Ara: şekersiz Türk kahvesi 2 dilim muz

Akşam: 1 kase şehriye çorba+ 4 yk kıymalı pirasa

Su: 2 litre ben şok
tatlim paylasimin hep boylemi olacak
bugunde az
dun 4 mesaj
onceki gun hic yok
boyle devam ederse seni listeye alamam kurallar geregi
kimseye yorumda yapmiyon menu yazip cikmayla inanki ne kendini motive edersin nede bizi
Sabah
1 yumurta
5 zeytin
1 kk peynir

Ara öğün
Badem
Ceviz

Öğle
1 kase mısır çorbası
3-4 kaşık susuz orman kebabı
1 kase cacık
2 kepek ekmeği

Ara
Yapmadım sadece şekersiz Türk kahvesi

Akşam
Yarim kase domates çorbası
Yarim kase pırasa
1 kase yoğurt

2 lt su
30 dk yürüyüş.

Nasıl berilceee berilceee
öglen hic olmamis
menulerini duzelteceni soylemistin ne oldu yine canim bu misir corbasi oldumu simdi

bilmem ben boyle dusunmedim
gerci bu biraz kisiye gore degisiyor sanirim

Ara 1 elma

Öğle elinin içi kadar tost içinde iki dilim.peynir 3 halka sucuk vardi biliyorum.bu ciss oldu kozlar ceza olarak 200 ip.yarim saat yürüyüş verdim kendimara 1 portakal

Su iki buçuk
Spor yazdim zaten
eh kendin biliyon cezani vermissin denecek birsey kalmamis

Ara 1 elma

Su iki buçuk
Spor yazdim zaten
Yok canim bence cıss değil diyete başladığından beri hiç sucuk yemedim ini görmedim arada yemekten bişey olmaz sonuçta hedef kiloya gelince bunları da yicez yeri gelecek dimi :)

Bugunku menum;

SABAH: 7.30 1 bucuk tb ekmegi,1 haslanmis yumurta,3 zeytin,cok az peynir,bol eksili maydanoz, bir tatli kasigi bal yesil cay esliginde.

Ara ogun:10.15 bir kucuk ceviz 7_8 kavrulmamis findik.

ÖĞLE:12.15 bir kucuk kase kuru fasulye( bu hafta iki oldu yiyeli ama bu defa az yedim)tahminen 7_8 kasik, uc kasik naneli kirmizi pul biberli yogurt ve peynirli salata.peynir cok az.

Ara ogun:15.10 bir orta boy ayva.

AKŞAM:18.00 firinda istavrit(saymadim kizlar ama biraz kacirdim sanirim),salata.

Su 2.5 litre, spor aksam yapicam insallah.Cay demledim sekersiz bir kac bardak icerim.
Güzelmiş menü balıklar fırındaysa çok yağlı değildir zaten
Sabah : 1 yumurta 6 zeytin 1 dilim kepek ekmegi 1 kk peynir 1 bardak sade nescafe
Ara 1 portakal kizimdan kalan yarım yumurta
Öğlen : 1.5 tavuk sarma fırında derisiz 1 kupa ayran
Ara 1 elma
Aksam : 1 kase türlü 1 kupa ayran
Hava güneşliydi bugün öğlen 30 dk yürüyüş
Az önce de 20 dk koşu bandında başım döndü bayagi uzun zaman oldu diye sanırım
Su 1 lt ama 2 yapacağım
Menün güzel tavuk sarma ne olaki
iyi akşamlar kusura bakmayın giremedim bugün menümü söyleyim
sabah
marul maydanoz 1 domates 1 salatalık peynir 1 buçuk dilim çavdar e.
öğle
1 kase ıspanaklı yoğurt 1 dilim çavdar e.
ara
1 elma
akşam
3 kaşık etli mantar sote ve yarım kase ıspanaklı yoğurt (bitireyim dedim)
1 saat öncede mandalina ve portakal birer tane
su 2 lt
spor yapamadım bugün :KK43:
Ispanak çok durmamış menüde sanki
Sabah 12.00
2 tereyağlı yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
2 dilm ekmek

Ara
1 elma

Akşam 18.00
1 kase tarhana çorba
5 yk et sote
3 yk pilav

2 litre şu
Spor yürüyüş gezdim tozunu

Tereyağı mı hiiihhh cıssss
Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*1 haşlanmış yumurta+1 avuç limonlu maydonoz+1 dilim tam buğday ekmeği

ARA ÖĞÜN-1:
*10 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 kase yoğurda karıştırılmış light müsli

ARA ÖĞÜN-2:
*1 halka etiform mısır patlağı

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 kase yoğurt çorbası+birkaç parça haşlanmış tavuk göğsü+1 tabak havuçlu turplu salata

SU:
*2 litre

SPOR:
*2 mil leslie
Sporuna hasta olduğum bağyaaan
Selam kizlar
Menum
1 dilim ekmek

1 kupa kefir
1 kase yağsiz salata

Su 2 litre
Tebrikler çok iyi menü
Bizim oğlan yeni bi vukaat çıkarmadan menümü paylaşayım
Sabah
İki çavdar dilime peynirli tost
3 zeytin ya
Yarım domates

Ara
Bir kuru incir
Bir bardak ayran

Öğle
5 y kaşığı kıymalı bezelye patates havuç yok
2 kaşık yoğurt

Akşam
3 y kaşığı bezelye
1 minik kepce misket köfte çorbası
Küçük bi kase tarator

Su az içtim bugün yaaa unutuyorum 1lt
Program indircem birazdan hatırlatıcı

Spor yapınca yazıcam
Tarator ne ay ne değişik yemekler duyuyorum
Sabah
1 yumurta
5 zeytin
1 kk peynir

Ara öğün
Badem
Ceviz

Öğle
1 kase mısır çorbası
3-4 kaşık susuz orman kebabı
1 kase cacık
2 kepek ekmeği

Ara
Yapmadım sadece şekersiz Türk kahvesi

Akşam
Yarim kase domates çorbası
Yarim kase pırasa
1 kase yoğurt

2 lt su
30 dk yürüyüş.

Nasıl berilceee berilceee
Akşamı güzel kurtarmışsın bravo
Haklısın yapalım oylama

Güzelmiş menü balıklar fırındaysa çok yağlı değildir zaten

Menün güzel tavuk sarma ne olaki

Ispanak çok durmamış menüde sanki

Tereyağı mı hiiihhh cıssss

Tebrikler çok iyi menü

Tarator ne ay ne değişik yemekler duyuyorum

Akşamı güzel kurtarmışsın bravo

Haklısın yapalım oylama

Tavuk pirzola da deniyor canım küçük but tavuğun bugetinin açılmış hali

****9.TAKIM-- 445.Etap ***

Seydan94 (69.4/69/0.4/%0.58)

-Bin muhteşem gunes- (96.4/97.6/-1.2/%-1.24)
Poniponna(84.4/84.8/-0.4/%-0.47)
Ariver(74.7/74/0.7/%0.93)
kartanesi58(70.3///) kilosu sabit

mstb(70/69.7/0.3/%0.43)
kkkmevsim5(74.9/74.6/0.3/%0.10)441.etapta bildirim yaparak izne ayrilan uye geri dondu. yuzdesi 4'e bölündü
9.takım genel ortalama: %0.047

hatta yumurta
ton baligi
peynirde atarsin
o kadarda kaddar olmayim bari en azindan bu defalik

syymadigina ama kabul ettigine gore kacirilmis bir menu var ustelik 2 porsiyona yakinda kuru fasulye yenmis
masal senden bir leslie 3 mile istiyorum
yaptiginda haberim olsun yapmadigindada yarin aksama kadar bildir lutfen

himmmm kararinda olmus

cogu gereksiz gorsede bence iyiydi
ama bu hafta sayanlar listeyi yayinlamadi kim hergun yazdi kim yazmadi bilemedik

baska tatli yemiyorsan 1tk cok gelmiyor bana

tamam fistik
gule gule kullan canim

hazimsizlik
kabizlik
stres
yerken hava yutuyor olabilirsin
gaz vardir bagirsakta
belki usuttun

emziriyon diye birsey demek istemiyom ama tereyag insallah azicikti ama pilav gereksiz sut icinde senin icinde

listedesin ve hic / gormuyecem seni bilesin

nohutta fasulye gibi yuksek kalorili bir kh bombasi
keske yemeseydin

bezelyede havuc ve patates kadar glisemik endeksi yuksek bilesin
bu kadar suyla mikemmel otesi menude yapsan sporun dibinede batssan kilo veremessin parcalanan yaglari neyle atacan su icmeyip cise cikmassan

kotu degil ki niye boyle dusundun senede 16 kilo eder
ama yeni baslayanlara gore az tabiki
biraz daha gayret canim

tatlim paylasimin hep boylemi olacak
bugunde az
dun 4 mesaj
onceki gun hic yok
boyle devam ederse seni listeye alamam kurallar geregi
kimseye yorumda yapmiyon menu yazip cikmayla inanki ne kendini motive edersin nede bizi

öglen hic olmamis
menulerini duzelteceni soylemistin ne oldu yine canim bu misir corbasi oldumu simdi

bilmem ben boyle dusunmedim
gerci bu biraz kisiye gore degisiyor sanirim
Ben cezaliyim kaptanım bu hafta takip edip not alıyorum bu aksam paylaşacağım

****9.TAKIM-- 445.Etap ***

Seydan94 (69.4/69/0.4/%0.58)

-Bin muhteşem gunes- (96.4/97.6/-1.2/%-1.24)
Poniponna(84.4/84.8/-0.4/%-0.47)
Ariver(74.7/74/0.7/%0.93)
kartanesi58(70.3///) kilosu sabit

mstb(70/69.7/0.3/%0.43)
kkkmevsim5(74.9/74.6/0.3/%0.10)441.etapta bildirim yaparak izne ayrilan uye geri dondu. yuzdesi 4'e bölündü
9.takım genel ortalama: %0.047
bu kadar kotu bir sonuc en son ne zaman almistik hatirlamiyorum
yarin nota aliyoruz demektir

Ben cezaliyim kaptanım bu hafta takip edip not alıyorum bu gece paylaşacağım
lütfen canim
ona gore kim menu yazmadiysa kart alacak
3 karti olanda diskalifiye olacak kurallar geregi
hani gereksiz gorulen bu menu sayma isi aylardir seydan ve gülsüm yapti ne mesakketliymis degilmi
o nedenle oylama bile gerek yok en az kilo veren haftalik menuleri takip edexcek
yoksa bana seydaya yada zuhale gülsüme yikilmamis olacak boylece
itiraz eden gereksiz goren arkadaslarim bir dusunun hala istemiyoruz diyorsa en az kilo veren olmayin emi canlarim

Berilceee

Bu hafta daha doğrusu 4. Günüm gerçekten çok hasta geçti. Mesaj sayılarım evet düşük ama buraya elimden geldiğince vakit ayırdım. Ben akşam saatlerinde kendime gelebiliyorum. Ozamanda burda az kişi oluyor yada yazdıklarım kaile alınmıyor. Menülere sizden gördükçe yorum yazıyorum sporada başlayamadım haliyle kopukluk oldu siz bilirsiniz eksiyle başladım hasta halimle...

Maşallah çok guzel menü..
Teşekkür ederim canımmmm:KK19:
Bu menülerle en çok senin kilo vermen lazim canım ya troid pko gibi hormonal bi rahatsızlığın var mı??
Yok canım elhamdülillah;işin garibi ben çok daha kalorili diyetlerle daha çok kilo verdim ilk haftalar sporu aksattığımda bile.Bu hafta pazartesi akşam öğünü hariç hiç kaçamağım ya da spor yapmadığım gün de yok.Ama geçen ay reglim 23 aralıktı ve bugün itibari ile bir gün gecikti.Bence regl şişliği bu yoksa mümkün değil bu menüler ve sporla verememem:KK14:
Menü saymak sıkıcı ve meşakkatli olduğu için caydırıcı oluyor aslında canım.Mesela ben menü sayarken tek tek artılarken çok sıkılıyorum ve o iş aklıma geldikçe de kaçamak yapacağım varsa da yapmıyorum.Mesela ben bu hafta 1.2 kilo aldım ve 1. olacak bir takımı en az 6 sıra aşağı çektim.Ceza biraz müstehak oluyo.Cezayı alan da zorluğunu görünce diğer hafta çok hırslanıyo gibi geliyo bana canım:KK51:
Beril'im hafiften griptim ama bugün oldukça ağırlaştı.Yine de sporu es geçmeyim diye 33 dk 2 mil Leslie yaptım,üstüne de 50 yarım mekik 100'er tane de göğüs ve kalça sıkılaştırıcı egzersiz yaptım canım ama gribim biraz düzelsin 1 saate çıkarıcam gözünden hiçbişey kaçmayan kaptanım benim:KK53:
Sağol canımmm:KK19:
bu kadar kotu bir sonuc en son ne zaman almistik hatirlamiyorum
yarin nota aliyoruz demektir
Nota nedir Beril'im,ikaz mı:KK23::oops::KK22:

X