Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

****9.TAKIM-- 445.Etap ***

Seydan94 (69.4/69/0.4/%0.58)

-Bin muhteşem gunes- (96.4/97.6/-1.2/%-1.24)
Poniponna(84.4/84.8/-0.4/%-0.47)
Ariver(74.7/74/0.7/%0.93)
kartanesi58(70.3///) kilosu sabit

mstb(70/69.7/0.3/%0.43)
kkkmevsim5(74.9///%)441.etapta bildirim yaparak izne ayrilan uye geri dondu. yuzdesi 4'e bölündü
9.takım genel ortalama: %

İlk üçü kimseye kaptırmam :)))

AdaisyLove Nehirrrrrrrrr ya kuzum sabah girdiğimde sen henüz bildirim yapmamıştın işyerinde kaçamak ara ara baktığımda görmedim sadece bildirimleri gördüm. Kyamam kuzum lütfen kırılma. Seni seviyorum. Böyle küsüp kaçma. Daha çok yolumuz var. Hep birlikte elele geçeceğiz bu yolkarı.

birincilige ugras haftaya 60 lari gormek seni costursun melegim
İnşallah ilk haftalarda çok hızlı veriyordum ama listede değildim işe başlayınca sporum zayıfladı. Önümüzdeki hafta izinliyim. Sporun gözüne vurcam :) İnşallah 68 i görmek istiyorum 2015 sonunda :)

Bu arada menümü vereyim
Sabah 7 30
1 kade yoğurt içine ceviz ve kuru kayısı ekli
Ara 1 mandalina
Öğlen 12 00 1 dilim fırında balık tyarım kase tarhana çorbası ve salata
Ara 1 bardak tarçınlı süt
Akşam
Salata içine 1 haşlanmış yumurta doğrıcam biraz da peynir
Su 2.5 lt
Spor 30 dk yürüyüş

Sağol tatlım

Hayırrrr izin yok. 700 gr süper vermişsin canım. Tebrik ederim
Harikasın
Teşekkür ederim canım
Niye böyle söyledin kaptanim tabi ki de senin tebrigin çok önemli
Sen yeni gelmedin ki hep burdaydin zaten.
Böyle düşünmene inan ki üzüldüm
Oysa ki senin fikirlerin benim için çok önemli
Canım ablamm yaa.
Elif canım ona söyler misin ariver diyor mi çok Üzgün lütfen en kisa zamanda dönsün.
Onsuz valla olmuyor.
Canım üzüldüm açıkçası. Herkese yorum yazıyorum tebrik ediyorum bazen cevap bile gelmiyor
Çok üzülüyorum.
Ben de seni seviyorum tatlım teşekkür ederim
Menün hafif ve güzel canım

Evet haklısın herkese yazıp da cevap gelmeyince insanın canı sıkılıyor ama gitme nolur

Menüm
Sabah,1 b süt, 1 avuç ceviz badem

Öğle, 3 yk yağsız yumurtalı menemen, 1 d ekmek,1 kk peynir, yarım armut,yarım portakal, çay

Akşam, 1 kase mercimek çorbası, 1 kase yoğurt,4 tane közlenmiş mantar

Su,2 lt
Spor,40 dk yürüyüş

(Dünden kalan tavuklu pilav vardı eşim için ısıttım canım çok çekti ama yemedim iki saniyelik yeme ve tat zevki için pişmanlık duymak istemedim)

Menün güzelmiş afiyet olsun ekmek normal mi? Spora haftaya bende başlıcam çok özledim özeniyorum sizde gördükçe

Hakettim bu cezayı

kac ceviz
kac kuru kayisi ayrintisinida yazin lütfen
ama guzel olmus

2-3 ceviz yada 15 tane kadar cig badem bir porsiyon goz onunde bukundur istersen avuc isi biraz riskli
menu guzel canim

AdaisyLove canim brnim bitanem.niye kirildin oyle deme uzulurum ( grrcekten iznr mi ayrilacaksin sende tebrik ederim inan aklimfaydi kutlamak ama giremedim duzgun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…