Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bugunku menum;

SABAH: 7.30 1 bucuk tb ekmegi,1 haslanmis yumurta,3 zeytin,cok az peynir,bol eksili maydanoz, bir tatli kasigi bal yesil cay esliginde.

Ara ogun:10.15 bir kucuk ceviz 7_8 kavrulmamis findik.

ÖĞLE:12.15 bir kucuk kase kuru fasulye( bu hafta iki oldu yiyeli ama bu defa az yedim)tahminen 7_8 kasik, uc kasik naneli kirmizi pul biberli yogurt ve peynirli salata.peynir cok az.

Ara ogun:15.10 bir orta boy ayva.

AKŞAM:18.00 firinda istavrit(saymadim kizlar ama biraz kacirdim sanirim),salata.

Su 2.5 litre, spor aksam yapicam insallah.Cay demledim sekersiz bir kac bardak icerim.

Ne bu alınganlık canım noldu?
Canım sabah bildirim yaptım kimseden ses çıkmadı. Herkese yazdım baktım ne cevap var ne bişey senin dışında. Üzüldüm açıkçası
AdaisyLove canim brnim bitanem.niye kirildin oyle deme uzulurum ( grrcekten iznr mi ayrilacaksin sende tebrik ederim inan aklimfaydi kutlamak ama giremedim duzgun
Yok canim gitmeyecem zuhal abla haber göndermiş ayrılma diye .
Senin de bir derdin var sanki canım
sormustum ama gozunden kacti sanirim izin konusunda net birsey soylermisin yaziyimmi yazmayimmi arafta kaldim
Öyle mi gözümden kaçtı sanırım.
Yok kaptanim burdayım

Sabah : 1 yumurta 6 zeytin 1 dilim kepek ekmegi 1 kk peynir 1 bardak sade nescafe
Ara 1 portakal kizimdan kalan yarım yumurta
Öğlen : 1.5 tavuk sarma fırında derisiz 1 kupa ayran
Ara 1 elma
Aksam : 1 kase türlü 1 kupa ayran
Hava güneşliydi bugün öğlen 30 dk yürüyüş
Az önce de 20 dk koşu bandında başım döndü bayagi uzun zaman oldu diye sanırım
Su 1 lt ama 2 yapacağım

Tavuk sarma nasıl oluyor ??

Menün iyi canım beğendim ben

Eski kilom 74.00
Yeni kilom 73.20
Giden 800 gr
Mesaj sayım 73
74.0/73.2/-0.80=1.81
Tebrik ederim canım ama menülerini takip ettim fazlasıyla hakettiğini de biliyorum,diyete devammmm bomba gibi devam ediyoruz
Sıkma canını cnm ya olur böyle şeyler. Uzun süredir diyet yapıyormuşaun vücut kendini zaman zaman korumaya alır bidwtoks yap istersen. Ben senin menülerini beğwniyorum hep
Canım menülerimden ve sporumdan tüm hafta boyu o kadar vicdanım rahat ki aslında veremeyişime değil,sonuç listesine takım yüzdesine uansımasından dolayı üzüldüm.Verdiğin moral için çok teşekkür ederim canım
İrem'im sağol canım benimmmm,biz de seni çok özledik çabucak gellll
Sen elinden geleni yaptisan vücut direnç gösteriyordur canım üzülme bu kadar sen telafi edersin.
Haftaya toplamda 10 kilo vermiş bir Nilüfer olacak burdaaaaa bu da en az 1.5 kg vermem demek,söz veriyorummmm
Gunsydin kizlar
Bende sabitin bekliyordum zaten
Şuan ki kilo 70.3
Moralimi hic bozmuyorum
Her hafta verilecek diye bize yok ama bu hafta daha asilmam lazim spora falan
Canım benim haftaya titretelim listeleri
Canım çok teşekkür ederim,toparlandım ve bomba gibi devam ediyorum
Geçen hafta, 84.4
Bugün, 84.8
Fark, +0.4
Mesaj sayım, 152

Tüm gruptan özür dilerim

Eki Görüntüle 1726593
Ponicim bunu telafi etmemiz için haftaya çok güzel bir eksi yakalayalım tamam mıııı
Canımmmm tebrikler
canım eminin haftaya bunun acısı çıkar. ben sana güveniyorum. benimde cumadan pazartesiye +1200 ılmuştu sıkma canını sen halledersin. menülerin zaten süper.
Canım çok teşekkür ederim verdiğin moral için
Evet canım inan geçen hafta onu ben de dile getirdim burda,eminim 1-2 saat geç tarılma imkanım olsa çok farklı olacak ama 6'da uyanıp giyinip yola çıktığım için başka çare de yok tartılmak için
Geçen perşembe 74.7
Bugün 74.0
Giden 700 gr
Mesaj sayım 124
Nehir'cim ben gündüzleri çalışıyorum canımmmm ancak akşamları girebiliyorum,o yüzden bu saate kaldı ve seni yürekten tebrik ediyorum.Ki bu sonucu hakettin,hele koşu bandından sonra kim tutar seni fıstık
Kilo verenleri tebrik ediyorum nilufer poni sizde üzülmeyin haftaya daha fazla verirsiniz ins
Sağol canım benim
Kizlar.gunaydin
Gecen hafta 75.6
Bubhafta 75.3
Fark -300 gr
Tebrik ederim canımmmm
Selam kızlar
Geçen hafta 89
Bugün 88.1
Fark - 900
çok mutluyum ilk kez 1 haftada bu kadar çok kilo verdim..
Çok sevindim canımmm kutlarım ama bu hafta menülerin gerçekten çok iyiydi maşallah
Baslangiç P.tesi: 59.5
Perşembe: 59.00
-500gr
Tebrik ederim canımm
kızlar kilo bildirimim bugün 69
geçen hafta 69.4
fark0.4
Çok iyi canım maşallah;o kadar telaşın içinde buna da şükür canım
Haklısın canım çiğ maydonoz yiycem limonlayıp,bir de ısırganlı kirap saplı bir çay var onu yapıyım diyorum;geöen ayki regl haftam bu hafta,inşallah Şeydam Haftaya sallarım listeleriiiii
yaaa kıyamam ben sana sil bakiyim o gözyaşlarını biz bir takımız tatlım hepimiz yaşayabiliriz bunu haftaya senden iyi bi sonuç bekliyorum sana güveniyorum yaparsın daha önce yaptın tatlım
Çok hırslandım canım,demorolize olmadım aksine inan desteklerinizle çok bilendim,bu hafta inşallah bu kilolar bana boyun eğecek tartı da mecbur kıracak inadını
Üzulme kuzum. Bir hafta duzenli menü spor yapip kilo veremezsen sonraki hafta sabredersen normalden çok verirsin.. haftaya bomba gibi olursun.
Çok sağol canımmm,haftaya patlatıcam bombayı
Tamam Beril'im geçti;sabah önce çok kötü oldum ama sonra toparladım kafamı.Bu hafta ödül öğünü filan da koymadım,tartıdan bir önceki günmüşcesine devam ediyorum canım diyetime.Bu hafta inşallah emeklerimin karşılığını alıcam Beril'im sağol
BadimmmmmmmBen de seni çok seviyorum Elif'im bak seni bekliyorum badisiz olur mu ya,çabuk iyileş,dön yanımızaaaaaa

Gözüme bal battı nedense aama o da az güzel menü

iyi akşamlar kusura bakmayın giremedim bugün menümü söyleyim
sabah
marul maydanoz 1 domates 1 salatalık peynir 1 buçuk dilim çavdar e.
öğle
1 kase ıspanaklı yoğurt 1 dilim çavdar e.
ara
1 elma
akşam
3 kaşık etli mantar sote ve yarım kase ıspanaklı yoğurt (bitireyim dedim)
1 saat öncede mandalina ve portakal birer tane
su 2 lt
spor yapamadım bugün

Sen almasan yine bana kalacaktı bu akşam menü cezaları geliyor

Menunu begendim canim ama ogle cok hafif aksam azicik daha agir olmus sanki yer degissen sanki daha iyi olacakmis. birde mandalina ve portakaldan sadece bir tane yeseydin sanki daha iyi olurmus yinede guzel.

Kızlar sabah telefonum bozuldu yeni tel aldım daha yeni fırsatım oldu. Bugün ücretsiz izin için evrak dolandirdim çok yorgunum geçmişi okuyamadım k.bakmayın bugün mahzur görün

Menunu begendim canim ama ogle cok hafif aksam azicik daha agir olmus sanki yer degissen sanki daha iyi olacakmis. birde mandalina ve portakaldan sadece bir tane yeseydin sanki daha iyi olurmus yinede guzel.
mantarı ben yaptım diye yedim de yoksa yemezdim yaa bişey daha sorucam size ben bikaç gündür ne yesem midem şiş gibi oluyo su da dahil . az yiyorum ama şiş gibi hissediyorum nedenki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…