Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Aslında belirtileri var ama bu ay başında olmuştum bilmiyorum. Bu hafta ilk 4 gün cozuttum börekler biskuviler makarnalar +1200 oldum pazartesi sonra kaptanım hizaya soktu beni menulerim düzeldi yine de artıdayım

Bikaçgüne birden düşmüş olursun bence
Selam kızlar
Geçen hafta 89
Bugün 88.1
Fark - 900
çok mutluyum ilk kez 1 haftada bu kadar çok kilo verdim..
Tebrikler cnm

An itibariyle ben
sefim harika gorunuyorsunn

UOTE="burcugncy, post: 44266958, member: 382625"]Kizlar.gunaydin
Gecen hafta 75.6
Bubhafta 75.3
Fark -300 gr

Daha dikkat etseydim daha fazla giderdi haftaya daha fazka olacaj ins. Bide 3 gundur tuvalete cikamiyorum[/QUOTE]
Kiiiiiz burcu sen bu kadsrmi verdin tabi yersen tatlilari makarnalari goturursen olmaz tabi ben her haliyle yendim seni bu hafta bi tartim gelsin aksamdaaaaa
Selam kızlar
Geçen hafta 89
Bugün 88.1
Fark - 900
çok mutluyum ilk kez 1 haftada bu kadar çok kilo verdim..
tebrik ediyorum canım

@poniponna tamam canim denerim
S sevilumut ole galiba cnm biraz azalyinca yemeyi bunyem alisamadinzaten var ole problemim
F Fittek senin psikolojik baskina mi yenildim yoksa ne :)
Hehe ilmik ilmik dokudum beynine yedin sende bilinc altina yerleşti

Yok canim ya saka ni tarafa menulerinde cok tatli kh var biraz en azından tatlilsri azalt eminim daha fazla verirsin

tam buğday ekmeği canım

canım bak önemli olan menülerin belki bi stresten yada başka bişeyden de olabilir bu durum hemen kendini üzme fıstık önemli olan senin şevkin devam fıstık şiş falandır yüksek ihtimalle yeşilçay falan iç biraz bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…