Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Gunaydin canim pes etmek yok moral bozukluguda yok, hem vucut belli bir donem korurmus kiloyu yani arada duraklamalar normal bence.Kilo verme sureci sabir isteyen bir surec sabirla hep beraber aşacaz insallah.Bende tartiya cikmamak icin direniyorum resmen ama birazdan cikip bildiririm sende uzulme tamam mi.

İçimi rahatlatan tek birşey var ki vicdanım rahat.Pazartesi akşam öğünü hariç tek kaçamak yapmadım koca hafta ve sporumu hiç aksatmadım.Bu kilo değil eminim,yarın sabah eminim ki çok daha eksi çıkıcam.Tekrar özür dilerim takımımdan.Ben okula geçiyorum canlarım akşam uzun uzun konuşuruz

Günaydıınn kızlaaarrr
800 gr eksideyim çok muluyum bukadar beklemiyodum açıkcası... geçen hafta çarşamba 75.20 ile başlamıştım 9 günde 2 kilo gitti çok mutluyummmm
(buraya çarşamba başladım)

Eski kilom 74.00
Yeni kilom 73.20
Giden 800 gr
Mesaj sayım 73
74.0/73.2/-0.80=1.81

Gunaydin kizlar gecen cuma katilmistim kilom 71.9 du suan tartida 70.9 gordum cok sukur kacamaksiz bir bes gun sonucu aldim insallah sizlerde beklediginiz sonuclari alirsiniz
Süper sonuç cnm tebrik ederim :)

Sıkma canını cnm ya olur böyle şeyler. Uzun süredir diyet yapıyormuşaun vücut kendini zaman zaman korumaya alır bidwtoks yap istersen. Ben senin menülerini beğwniyorum hep

Günaydın kızlar. Hepinizi çok özledim. Umarım diyet maceranız tam gaz başarı ile devam ediyordur. Geçmişi okumaya pek fırsatım olmadı ama Nilüfer im kendini üzme bu kadar bu hafta biraz ödem atıcı maydanoz vs. Tarzı Şeyler tüketmeye çalış. Elif im umarım sen de iyisindir. Zuhal abla asla terk i diyar veya unutmak söz konusu değil inanın hep aklımdasınız. Ancak yıl sonu malum işler çok yoğun bir hal Aldı. O nedenle gelemiyorum. Eğer Mefkurem abla ve @seydan94 sizin için de bir mahsuru yoksa iznimi 7 Ocak a kadar uzatmak istiyorum. Çünkü bu yoğunlukta buraya vakit ayırabileceğimi sanmıyorum. Cevabınızı bekliyorum. Sağlıkla ve diyette kalın.

berilceee İstiyorum tabi ki zayıflamayı istemez miyim. Ama bu aralar biraz sıkıntılarım var sanırım onlardan kaynaklı olabilir Ama bu sabah bak 1 yumurta, 1 dilim ekmek, 5 zeytin, 1 kk peynir yedim. ara öğünümde var. Ha birde regl oldum ondan da olabilir bu bırakmam.

Canim masallah sende cok iyi vermissin tebrikler.Bisey sorucam mesaj sayini nerden bakip buluyiruz acaba bende tam bilmiyorum da

Sen elinden geleni yaptisan vücut direnç gösteriyordur canım üzülme bu kadar sen telafi edersin.

Kızlar günaydın.
Geçwn hafta : 83.5
Bu hafta : 82.5
Fark : 1kg
Az ama olsun. Normalde az değil fakat daha yakın zamanda 77 yi gördüğüm için yeni olan kilolar.

Az mi daha ne olsun

Gunaydin kizlar gecen cuma katilmistim kilom 71.9 du suan tartida 70.9 gordum cok sukur kacamaksiz bir bes gun sonucu aldim insallah sizlerde beklediginiz sonuclari alirsiniz
Bravoo

Tebrikler

Canim neden mahcup oluyorsun ki :)) herkes her hafta kilo verecek diye bidey yokki gün gelecek arti cikacagiz gün gelecek belki haftalarca takilacagiz ama en sonunda kiilolar pes edecek hadi simdi sikma canini önümüzdeki haftalara bakalim tamam mi canim benim

Ya kızlar benim tartımın pili bitti. Kilo bildiremiyorum. Pil alım bugünde tartılım akşam. Yazarım buraya kilomu. Bu arada kilo bildirimi ne zaman yapılıyor?

Canim masallah sende cok iyi vermissin tebrikler.Bisey sorucam mesaj sayini nerden bakip buluyiruz acaba bende tam bilmiyorum da
Teşekkürler cnm. Tüm attığın msjların olduğu yerden saydım cnm. Adının üzerine tıklarsan açılır görürsün. Daha kolay bi yolu varmı bilmiyorum.

Gunsydin kizlar
Bende sabitin bekliyordum zaten
Şuan ki kilo 70.3
Moralimi hic bozmuyorum
Her hafta verilecek diye bize yok ama bu hafta daha asilmam lazim spora falan
Olsun cnm sizler uzun süredir diyettesiniz arada vücudun durması normal bencede

Geçen hafta, 84.4
Bugün, 84.8
Fark, +0.4
Mesaj sayım, 152

Tüm gruptan özür dilerim

Eki Görüntüle 1726593

Hiç üzülme cnm ya özür dilemeni gerektirwcek bişey yok bence haftaya vermiş olursun inş.
Ya kızlar benim tartımın pili bitti. Kilo bildiremiyorum. Pil alım bugünde tartılım akşam. Yazarım buraya kilomu. Bu arada kilo bildirimi ne zaman yapılıyor?
Bugün yapılıyor cnm ama sen akşam tartılma istersen yarın sabah aç karına ve çıplak tartıl. Akşamki kilon gerçek kilon olmaz çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…