Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Menun gayet iyiymis ama ogle bana az geldi biraz tabi senin tercihin.Bide sunu eklemek istiyorum aksam bir bir bucuk litre su icmek cok dogru degil.Uzamanlar su tuketimini daha cok gunduz oneriyorlar.Gunler kisa gerci ama bence gec uyusan bile bu saatten sonra en fazla uc bardak su ic nacizane onerim canim

Dereotu. Ben çareyi onda buldum. Bi tutam çiğneyip suyla yutuyorsun yemeklerden 15 dk önce
Denic3m ama taze yok bende doğrayıp buzluğa atıyorum oda olurmu

keske balik yeseydin ama sabahta cok geldi bana
Eşimin ailesi balığı tereyağlı kaşarlı istedi öyle yaptım bidw balıkla pek aram yok ağır olur diye sadece garnitürlerini yemiştim ama bidahakine dahada dikkat edeeim

Geceyle ilgisi yok benim su içmemin yani şimdi spora başlıyorum genelde spor yaparken 1 saate en az 1 lt su içmeye dikkat ederimde ondan cnm ama bu şekildede zararlıysa azaltayım birazozamn

Tazesinin yerini tutmaz ama yinede dene canm

Akşam az gibi ama tavuk suyu yağlı oluyor afiyet olsun
Yumurtalar fazla protein olmuş sporcu değiliz sonuçta
Sporuna maşallah menünde güzel bravo
Menum
Ayran detoksu yaptim tek tek tazmiyim
Su 2lt limonlu 1lt normal su Spor yok
Detoks yapabiliyosan helal olsun valla

Güzel menü su az
Spor çok iyi leslie teyzeyi bende seviyorum iylesiyim yapicam
Sucuklar cısssss
Kendi cezanı kendin yaz örnek alalım canım

Sabah 11.00
1 haslanmis yumurta
Domates salatalik biber
1kk peynir
5 zeytin
1/4 kk helva
3 dilim kizarmis tb
Sekersiz cay

Ara 15.00
1 fincan rezene
8 findik
2 ceviz

Aksam 18.00
1 kase sehriye corba
5 yk makarna
Salata

Ara 20.00
1 sigara boregi
3 yaprak sarma

Su 2.5litre
Spor leslie 35 dk 2 mil

Su az tost boşmuydu cnm

• Cnm yanlış anlama ama bence çok kötü sabhki ekmekler çok helva olmaması gerek şehriye çorbası ile makarna hiç olmamış. Ayrıca akşam yemeğinden sonra bir meyve neysede sigara böreği ve dolmalar çok olmuş bence bu benim görüşüm yanlış anlama nolur :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…