Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Yanlis oldugunu biliyorm canim ama ben emziriyorum o nedenle arti 500 kalori ile besleniyorjm

Olmuş sanki

O zeytinyağlı dolmayı eritmelisin

Vayyy güzel olmuş

Menum
Ayran detoksu yaptim tek tek tazmiyim
Su 2lt limonlu 1lt normal su Spor yok

Emzirmesem ben bile düşündüm. İnşalkah fayda eder

Teşekkürlee

Ben beğendim. Afiyet olsun

Inşallah canım gorecez yarın

Bu arada mstb tebrik ederim darisi başımıza

Gözün aydın canım

Kızlar şu tartıda 6lu rakam görmek beni 5 kg vermiş kadar mutlu etti

O tavuk göğsünü haşlanmış iyi yiyorsun. Salataya katıp yiyebilirsin daha leziz olur :)

İzini de pek severim. İyi teklif ama biliyorum ki sen o izni bana vermezsin. Versen de tam gaza gelmişken bu rakamla hiç dur demeyeyim ara vermeden devam. :)

kebeleklerim
bu hafta itibariyle her hafta sali bir detoks cayi tarifi verecem carsamba yapalim isterseniz persembe biraz daha yuzumuz gulsun ne dersiniz

Çok iyi olur biz emzirenler de yapabilecek mi :)

Sucukkk simitttt bu güne yakışmamış canım

En azından tartı öncesi pek olmamış

Tost neliydi

Yanlis oldugunu biliyorm canim ama ben emziriyorum o nedenle arti 500 kalori ile besleniyorjm

Canım benim ben de emziriyorum ama makarna sigara böreği ya da zeytinyağlı sarmanın bende sütüne faydası yok. Hadi yedin diyelim akşam 8 de yediğini eritemeyeceksin de. Akşam yemeği ve sonrası olmamış. Genelde 6 gibi bitirmelisin. Çok acıkırsan en azından yoğurt vs tüket tercihin zeytintaplı sarma ya da yağda kızarmış börek olmasın.

bugünkü menüm
sabah
1 karışık tost
akşam
1 tabak mantarlı çorba
1 tabak patlıcan yemeği
1 tane minik çikolata
su 2 3 lt içmişimdir
spor yok

kızlar bu arada telefonum tamirde o yüzden giremiyorum sürekli 4 gün sonra alıcam inşallah haberriniz olsun

Canim biliyorum bunlari suan adapte edemiyorum kndimi kalabalikta gozume takilio yemesem aklimda kalio tpplicam kendimi su misafir trafigim bitti sukur 1 2 aile kaldi sonra tamam zaten ypmm bole seyker yenmez

Ben de çok sevindim canım şu an eşimin teyzesindeyiz evden cikmasak hemen cikacaktim üstüne :):) :) çok rahat ve kullanışlı canım
Çok sevindim canım,sağlıkla huzurla kullan
Teşekkürler canım bugün resmen zayıflama kampına girdim gibi oldu herşey
Doğum günü çocuğu olduğun için karbonhidratları görmedim tamam,ama yarın yokkk
kizlar malum gece 3 te firina gidiyom yarin birde tekim
o nedenle iyi geceler dusa girip uyuyacam
yarin gorusuruz allaha emanet olun
tarti yuzunuzu guldursun
Allah kolaylık versin canım ve aminnnnn
Ben çok beğendim canım,bu işi biliyorsun sen
Spor çok iyi leslie teyzeyi bende seviyorum iylesiyim yapicam
Leslie gerçekten akşam geç saatlerde ses yapmamak için,her an her yerde yapabileneceği için büyük kurtarıcı canım bence de
Canım emziren sen miydin tam çıkartamadım,eğer sensen bir derece ama emzirmiyorsan karbonhidratı çok fazla canım
O tavuk göğsünü haşlanmış iyi yiyorsun. Salataya katıp yiyebilirsin daha leziz olur :)
Canım çok güzel vermişsin öncelikle tebrik ederim seni,evet salatalara katmak dsa mantıklı tavuk göğsünü ben de baharat ve yoğurtla harmanlıyorum
kızlar dünkü menüm
sabah 1 kaşarlı tost
akşam
1 tabak bulgur pilavı
2 kase yoğurt
salata
su 3 lt
spor yarım saat eliptik
Canım pilav çok değil spor da var gayet iyi geldi bana
Canım tostu kepekli ekmekle mi yapıyosun

Farkindayim cnm bahane uydurmicm daha dikkatli olucam

Kepekli tostun içine lor peyniri koyuyorum genelde ama alışverişe çıkamadım dolapta yağsız tuzsuz köy peynirim var onunla yaptım

Canım tavuk suyunun uzerindeki yağı alıyorum.

Emziriyormuşsun arkadaşlar gerekeni söylemiş canım.

kızlar dünkü menüm
sabah 1 kaşarlı tost
akşam
1 tabak bulgur pilavı
2 kase yoğurt
salata
su 3 lt
spor yarım saat eliptik
Biraz dengesiz geldi menün. Akşama 1 tabak bulgur pilavı yarin ki tartı gunü için yanlış olmuş.

kızlar ben cumadanitibaren bu diyeti yapıcam ama 2 öğün olur herhalde bende bu çünkü geç kalkıyorum eşim zaten 6 gibi gelio

Eklentiler

• Adsız.png
    239,2 KB · Görüntüleme: 33
Günaydın canlarım
Takıma katılışımın üzerinden neredeyse 4 ay geçti ve yaklaşık bunun 4 katı bildirim yaptım.Bunca zaman artı olduğum bir bildirim yapmadım.Yine ne gariptir ki bu 4 ayda sporumu ihmal etmediğim,suyumu en az 2 lt içtiğim ve menülerimin en sapasağlam olduğu hafta belki de bu haftaydı.
Sonuç=97.6
İnanamıyorum ve ne diyeceğimi bilemiyorum
1.2 kilogram artıdayım.Hepinizden çok özür diliyorum.Yemin ederim pazartesi tek öğün hariç kaçamağım olmadı bu hafta;kesinlikle anlam veremediğim bi durum.Tekrar çok özür dilerim,çok üzgünüm

-Bin muhtesem gunes-
Geçen haftaki kilom:96.4
Bu haftaki kilom:97.6
Fark:1.2
Mesaj sayım:77
(96.4/97.6/+1.2/%-1.24)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…