Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Abla yanlis biliyosam özür dilerim ama bide 4 uncu takimin kilolari çok düşük onlar 1 kilo verse yüzdeleri daha yuksek oluyor dimi bir bir kilo versek ayni yüzdeyi elde edemigiruz
Şeydam bu hafta 4.takımla rövanş yapıcaz
Bugün bizden 2 misli yüzdeleri vardı
9.takımı mahçup etmeyelim olurmu
Senden çok güzel bi bildirim bekliyorum

Abla yanlis biliyosam özür dilerim ama bide 4 uncu takimin kilolari çok düşük onlar 1 kilo verse yüzdeleri daha yuksek oluyor dimi bir bir kilo versek ayni yüzdeyi elde edemigiruz
Güzelim kilosu az olan birinin 1 Kilo verme ihtimali daha azdır
Ama onlarda çoğu 1 kilodan fazla vermiş

Canim ben fazla yorum.yapmiyorum çünkü bir iki arkadaşyaomis oluyor hepimiz ayni sşeyi yazarsak karesi tarafida sıkmis oluruz diye dusunuyorum

Buna katılıyorum aynen.
Ayrıca bazen hatta çoğunlukla gündüz kimse olmuyor sıkılıyoruz mesela bugün bir ben bir de Mefkurem abla vardık sadece
Canım benim çok haklısın ama çalışanlarımız mecbur ancak akşamları girebiliyor gündüz işte olduğumuz için,bu konuda bizler de çözümsüz kalıyoruz çünkü yalnızca akşamları evdeyiz

Canim ben fazla yorum.yapmiyorum çünkü bir iki arkadaşyaomis oluyor hepimiz ayni sşeyi yazarsak karesi tarafida sıkmis oluruz diye dusunuyorum
yanlis dusunuyorsun
kisiden kisiye menu yorumu degisir
kimisi kaloriye gore yorumlar
kimi bilesime
kimi kb degerine gore
bence herkes kayitsiz sartsiz menu yorumu yapmali

Canım son zamanlarda ben de pek menü hakkında yorum yapamadım vakit darlığından ama,aslında gerçekten çok önemli.

O konuda siz de haklısınız canım bende de tam tersi oluyor gündüz sıkılıyorum eşim gelince de hiç oturacak fırsat bulamıyorum akşam da ben gelemiyorum. :)

yanlis dusunuyorsun
kisiden kisiye menu yorumu degisir
kimisi kaloriye gore yorumlar
kimi bilesime
kimi kb degerine gore
bence herkes kayitsiz sartsiz menu yorumu yapmali
Buna ben de katılıyorum canım.Kimi sporu baz alarak yorumlar,kimi suyu,kimi lezzet için öneriler yapar,kimi tüyolar verir ama en nihayetinde akıl akıldan üstün ve önemsendiğini hissetmek insanı hedefine daha sıkı bağlıyor.

Bence toparlamak lazım çünkü bizim grup çok sessiz kalıyor .
Diğer gruplara bakıyorum masalahlari var bizim gruba giriyorum tık yok.
Mefkurem abla nöbette oluyor hakkını yemiyim şimdi :)
ya masabasinda calisiyorlar arada bir ugruyorlar yada ev hanimi cogu digerlerinde
yeni uyeleri ev hanimi secelim bakin fark nasil belli olur

Bence toparlamak lazım çünkü bizim grup çok sessiz kalıyor .
Diğer gruplara bakıyorum masalahlari var bizim gruba giriyorum tık yok.
Mefkurem abla nöbette oluyor hakkını yemiyim şimdi :)

Valla ben en son bizim grubuda öyle hatırlıyorum canım ama kendime söz veriyorım artık sıkı olucam

O konuda siz de haklısınız canım bende de tam tersi oluyor gündüz sıkılıyorum eşim gelince de hiç oturacak fırsat bulamıyorum akşam da ben gelemiyorum. :)
Sen de haklısın canım,ben evli olmadığım için akşamları gelmekte sıkıntı yaşamıyorum ama bir eş bir çocuk olsa akşamları beni de zorlardı doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…