Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Teşekkürler canım. Dua ediyorum inşallah haftaya bundan 100 gr daha fazla verip ucundan da olsa 6 yı görmek )
Inşallah canım :)

Günaydın kızlar
Gecen hafta 73.6
Bugün 72.8
Fark 800 gr eksi

Geçen hafta,86 kg
Bugün, 84.9 kg
Fark,1.1 kg
Mesaj sayım, 57

Eki Görüntüle 1713350

Gunaydin canlar kilom -200 sadece çok üzgünüm kizlar bu hafta yüzdeye çok faydam olmadi ama haftaya telafi ederim.inşallah menulerim de kotu değildi ama saglik olsun

Önemli olan az çok eksi de olmak tebrikler hepinize

Ben ise başladim ya. Uyum sürecinde strese giriyor.ana benden daha fazla . Kendi derdimi bırakıp onun derdine düşüyorum. Zaten her zaman 24 saat elinde telefon.twittera giriyor. Yorum yazmıyor ama elinde hep telefon. Bu kadar neyi merak ediyor anlamadım. Bakıyorum işte abuk sabuk yorumlar paylaşımlar gibi geliyo. Birsey sorarsam cevap vermiyor.duymazliktan geliyor. Konuşmak isteyince konuşmayı sevmiyorum diyo. Kaynana gibi benim eksigimi ariyor. Geçen kızımın gardrobunun üstü tozluymis bunu soluyo bana. Hergün gardrobun en üstünü tozunu mu alcam 2 çocukla. Sinirim bozuldu. Güya uyum sürecinde stresliymis o yüzden uzak duruyor.sonra dun bi baktım burayı yazacaktım google a sapık sitelere girilmiş gözüküyor. Böyle yani. Siz ne yapardınız. Bilmiyorum sinirimi bozuldu işte.

Güzelim önce bi sakin ol

Şimdi tlf hastalığı olmayan kim varki zaten
Herkesde aynı dert

Eğer senin yaptığın şeylerde eksiklik görüyorsa bi Zahmet gerisini o tamamlayıversin
Sen kaç parçaya bölünecen
Kendinden emin ol
Bişey dersede, benim elimden gelen bu kadar beğenmeyen kendi yapsın de

Bi kadının sabahtan akşama evde olmaması gerçekten bütün aile için zor
Ama bi şekilde alışılacaktır

Başka sayfalara girme meselesine gelince
Erkekler bu konuda daha meraklı oluyor
Zaten hiç bakmadım diyen adam yalan söyler
Çok alışkanlık yapmadığı sürece fazla büyütme
Valla laf aramızda ordaki kadınlara benim bile bakasım geliyor

Şimdi geldim, eve tartıldım oruca rağmen durum çok iyi değil yine de bin şükür. 8 ler haftaya kaldı
Geçen hafta : 90.9
Bu hafta : 90.4
Fark : -500 / % 0.55
Mesaj sayım 35 in altında ama pazartesine kadar mazeretliydim yine ceza verirseniz sıkıntı yok bu hafta telafi ederim.
@seydan94 ve Mefkurem ablacım.

Mesele ne cnm
Zaman zaman hepimizde oluyor
Fazla uzatmamak lazım

Görmemişim cnm
O zaman bu hafta azami dikkat edecen
Bak kaçamak görmek istemiyorum

İşte zaten sorun oralara bakması değil . Bana bu kadar ilgisiz olup oralara bakması. Yoksa sadece bakması sorum değil. Ters davranması . Bilmiyorum işte.

Haftaya inşallah 8 ler garanti güzelim

Bugünden başlayarak mesaj ve menüleri not alıcam
Artık kimin eksikse kusura bakmasın
Eğer biz takımsak herkes üstüne düşeni yapsın
Bu hepimiz için geçerli

İşte zaten sorun oralara bakması değil . Bana bu kadar ilgisiz olup oralara bakması. Yoksa sadece bakması sorum değil. Ters davranması . Bilmiyorum işte.
Kız sen erkekleri bilmiyonmu
Eğer hataları varsa üste çıkmak için tavır yaparlar sanırsınki sen suçlusun
Sinirliyken değil sakin olunca sende düşüncelerini rahatsızlıklarını iyilikle söyle

Haftaya inşallah 8 ler garanti güzelim

Bugünden başlayarak mesaj ve menüleri not alıcam
Artık kimin eksikse kusura bakmasın
Eğer biz takımsak herkes üstüne düşeni yapsın
Bu hepimiz için geçerli
Çok haklısın ablacım hepimiz elimizden geleni yapmalıyız.

Sinirliyken değil sakin olunca sende düşüncelerini rahatsızlıklarını iyilikle söyle
Islere Yardım ediyo ama yardım eder gibi değil kaynana gibi eksik arayarak. Zaten eksik aramak için bakarsan bulursun ben böyle düşünüyorum. Onun eksiği yok herseyi tamamı yani.
Başka birini mi buldun diyorum birdaha böyle birşey söyleme yapmadığım şeyi söylüyorsun diyor. Orali olmiycam. Üstüne düştükce ters tepiyo.

Zaten ben sen bu kadar kendini strese sokma falan deyip opup yattım. Adam beni sutlayip anında o sitelere bakmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…