Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canim menü güzel pilav bulgur mi pirinç mi:)

Menü güzel ama suyu artırırsan iyi olur

Pilav olmasa iyiymiş eğer pirinç pilavıysa kendi cezanı kendin biç ve uygula mesela dün kartanesi58 ip atladı :)

Yaaaa beni affedin eşim çay içerken bana da doldurmuş ve yanında dayanamayıp 1 küçük kavala kurabiyesi yedim 50 yarım mekik olur mu

Merhaba arkadaşlar geç kalmış bir basari hikayesiyle burdayim.zayıflama maceramdan önce buradaki hikayeleri okuyup çok gaza gelmisligim vardı.istedim ki benim hikayemde birilerini gaza getirsin.31 yasında 157 boyunda 2 prenses annesi çalışmayan bir bayanim.hicbir zaman cop gibi zayıf olmadım ama evlenirken 60 kiloydum ve şişman da değildim.ilk kizima 66 kiloyla hamile kalıp 86 kiloyla doğuma gitmeyi başardım:) millet göbeği kucultur ben 80 kiloyla çıktım hastaneden1.5 yıl emzirme döneminde hic kilo almadim sutumun bol olması avantajdi galiba.kızımı sütten kesince 82 kiloya çıktım diyetisyene gittim.verdiği klasik liste ikinci gün pes ettirdi beni.dikkat etmeye çalıştım ama kızım iki buçuk yaşına geldiğinde 86 kilo olmuştum.ise girip çalışmaya başladım.istemposu ve biraz dikkat etmemle 78 kiloya indim.2.kizima bu kiloda hamile kaldım ve 100 kiloyla doğuma gittim.eve bi geldim 94 kiloyum.önceleri lohusalik depresyonu sandım ama çok mutsuzdum.kızım iki aylıkken başladım bitki çayı içmeye anında sutum azaldı yürüyüşe de başladım ama düzensizdi.kızım 3 aylıkken 93 kiloya inmistim.birgün esimle arabada giderken aşkım çok çirkin im çok sismanim bana gaz ver kilo vereyim dedim.alaycı ama kırıcı olmamaya çalışan bi ifadeyle güldü zayiflayamazsin dedi.iddiaya varmisin nesine dedim.sen nesine istersen dedi.25 kilo verirsem sigarayı bırakacak misin dedim.o şoka girdigim cevabi verdi.BİRAKMAZSAM ADAM değilim.sonrada tebessüm etti.okadar uzuldumki ağladım.başladı teselli etmeye.ama adam hakliydi kim şişman bir es isterki.ogune kadar bir kere bile zayıfla dememişti bana.buarada agzimdan niye 25 kg çıktı onuda bilmiyorum:)simdi bu iddadan sonra zayifladim sanacaksiniz ama daha değil:)irade yokki.annemle ablamda kilolu diye bilinçaltına kazimisim bende zayiflayamam diye.1 seneye yakin bi sürede 4 kg cuk verdim 89 kilo oldum.ama mutsuzdum.kkda 80 89 kilo araligindakiler beraber zayıflıyor topigine katıldım.okafar samimi ve sıcak arkadaşlıklar oldu ki daha düzenli ilerledi.baktım kilo veriyorum.esimle girdigim iddia geldi aklıma verdim kendime gazi.arkadaşım la konuştum düzenli yürüyüşe varmisin diye oda sağolsun bana ayak uydurdu basladik yürümeye.ilk başlarda 1.5 saat sabah 1.5 saat aksam yürüdüm.gün içinde diyet denemez ama dikkat ederek beslendim.spor salonuna yazılıp platese ve aletli jimnastiğe de gittim ama haftada iki gün gidiyordum.yuruyusumu kar yagmur demeden aksatmadan yaptım.kilo verdikce gaza gelip kaçamak siz ilerlwdim.3 litre ve ustunde su ictim hergun.duzenlibyesilcay biberiye hibiskus caylarida ictim.bir donem ekmeği Hayatımdan tamamen çıkardım.pilav makarna nerdeyse yemedim.çikolatasiz yaşayamayan ben haftada bir ya yedim ya yemedim.ama sporunda katkısıyla şekillenerek zayifladim iltifatlar beni dahada hirslandirdi.68 kilodayken topikten bir arkadaşımız 6.takim cuma zayıflama grubunu yeniden canlandirinca ilk katılımcılarından olup kalan kilolarimi yarışarak verdim.6.takimi kurarak hem yarismami Hemde karatay diyetiyle ilgili bilgilenmemizi sağlayan SWEET DİMPLE ye tesekkurlerim sonsuz.iyiki onu tanimisim.onun gibi karatayci olamasamda 94 kilodan 68 kiloya inmiş bir bayan olarak kaçamaklı karatay la 8 kilo daha verip 60.2 kiloyla 6.takımdan mezun oldum.buarada esimle girdigim iddayi kazandım ama sigarayı bırakmadı:)
68 kiloyken iddiayı kazanmış oldum ama verdikce veresim geldi ben 60 kiloya indim.gönlünden 58 geçiyor aslında ama 34 kiloyu verdim 2 kilo daha verebilirim bence.size tavsiye edebileceğim bir diyetim yok.çünkü kilo vermemizi engelleyen yiyecekleri hepimiz biliyoruz.nefsimize yenilmeyip onlardan uzak durmamiz şart.yada tadımlık yemeyi ogrenmeliyiz.
Bide olmazsa olmaz spor.genel sporum yuruyustu ama aletli ve evde plates trambolin dahil birçok spor yaptım.bu donemde.Safrakesemi aldirmistim ameliyat ve sonrası biraz zamanı uzattı toplamda 1 seneyi buldu zayiflamam ama okafar kilo 3 5 ayda verilmezdi zaten.
Lütfen genetik veremiyorum su icsem yariyo gibi cumlelerin arkasına siginmayin.isteyince oluyor.etkilendigim kitaptaki yazarın dediği gibi TEK SİSMAN BEYNİMİZ.
Fotograflarimi goren takim arkadaşlarımın dediğine gore iki çocuklu ananeden iki çocuklu çıtır bi anneye dönüş tüm:)en önemlisi hic bi zaman kilo ver diye laf etmeyen eşim 360 derece değişti elimi sıkı sıkı tutarak yürüyor yolda:)
Asil önemli olan oz guvenim yerine geldi.50 bedenden 40 bedene indim.Mezun olduktan sonrada takımdan kopmadim yine arkadaşlarla destek halindeyiz.tek tek isim yazmak istemiyorum unuttuklarim olursa kalpleri kırılmasın diye 80 89 topigindeki arkadaşlarıma ve asil 6.takımdaki arkadaşlarıma en basta kaptanimiz hatta iyilik meleği kaptanimiz SWEET DİMPLEYE teşekkürlerimi gönderiyorum.hepsini çok seviyorum.iyiki onları tanimisim.cuma zayıflama yarışmaları istikrar ve kararlılıkla kilo vermek demek sakin korkmayın arkadaşlar takımlarda yarışmaktan.bide karar verince benim gibi erteleMeden hemen başlayın Gençliğimiz en güzel yillarimiz boşa gitmesin.
Bİraz uzun yazdım umarımsıkılmazsiniz.herkese sevgiler....

Alıntı

TEK ŞİŞMAN BEYNİMİZ.

Teşekkürler Mefkurem

Öncelikle Kayınvaliden ile yaşadığın sıkıntılara üzüldüm. Allah böylelerini Islah etsin. Ne deyim. Ama bence bu kadın senin sinirlendiğini görmekten zevk alıyor. Bence ona bu zevki Yaşatma. Taktik değiştir. Lafları sok diyeceğinden geri kalma ama bunu sinirli bir uslup ile yapma Sak'ın sürat asma. Gül'e Gül'e sırıta sırıta şaka yapıyormuşsun havasında laflarını yedir ona.

Aksama hamsi tava yapacağım yağsız.
Kaç tane yiyebilirim ve hangi una bularsam
Daha hafif olur
Diyete başlayalı altı ay kadar oldu. Daha bir defa yedim o da pişmiş temizlenmiş pişirme kağıdında Fırında Mısır unu ile unlanarak hazırlanmış 200 gram kadar bana Artı bir kilo olarak geri döndü. O Yüzden Yemeğe korkuyorum. Belki sana o kadar kötü etki etmez.

Evet tek şişman olan beynimiz,sağol Zuhal'im paylaşım için

Ben balık yediğim günler hep eksi çıkarım canım acaba sende ters tolerans mı yapıyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…