Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

İyice mesafe koy canim bence laftan anlayacak birine benzemiyor keşke bize azikcik sevgi dolu davransalar bizde onlari basimin üstünde tasiyacagiz ama nerdee yinede naparsin insan eşimin annesi diye susuyor sabrediyor
Bence beyin ve Kişilik gelişimlerini tamamlayamadıkları için böyle yapıyorlar. Oğullarını paylaşıyorlarmış gibi hissediyorlar. Halbuki düşünseler senin yerin ayrı onun yeri ayrı. Ayrıca oğulları bir Ömrü sizinle geçirmeye karar vermiş. Mutlu ki aynı evi sizinle hala geçiriyor. Sen de müteşekkir ol. Evladını mutlu ettiği için. Anlamıyorum ben bu insanları.

Ben hiç hedeflerimi iki günden sonra ilerletemiyorum ya. Benim motivasyona ihtiyacım var. Versem sanki hemen alacakmışım kiloları gibi geliyor.hafif kaçırınca hemen artı oluyorum
Ama işte o artılar yerleşmediği için çok çabuk atılabiliyor canım önemli olan bütünüyle koyvermemek:KK19:

Bilmem ki canım hamsi idi. Çok Yağlı bir balıkta değil aslında. Sabah öğününü de çok hafif tutmuştum. Başka bir şey de yemedim yanında. Şimdi çekiniyorum. Yemiyorum.
Bende de baklagilin her türü anında artı kilo yapar canım,her bünye her besine farklı tepki veriyor bu bir gerçek:KK43:

Kizlarr ben motivasyonumu yitirdim biraz kafami dinlemek istiyorum diyet ile ilgili bisey yapmak istemiyorum :KK43:
Beni bu hafta izinli yazarmisiniz @mefkurem @seydan94
Canım izin almanı tavsiye etmem,izin gerçekten herkesi negatif etkiliyor.Biliyorsunuz internetim bir ay bağlanmadı burdan uzaktım ve milim milim gitti,burada olmak gerçekten büyük şans direnip sarılalım takımımıza:KK51:

Kizlarr ben motivasyonumu yitirdim biraz kafami dinlemek istiyorum diyet ile ilgili bisey yapmak istemiyorum :KK43:
Beni bu hafta izinli yazarmisiniz @mefkurem @seydan94
Kendini iyi hissetmiyor ve listede bizi kötü etkileyeceğini düşünüyorsan ona bir şey diyemem. Ama bence buradan kopma. Listede olmak istemiyorsan gene olma. Ama en azından günlük menülerini bir mesajlara olsa paylaş derim.

Selam kızlar. Bi kere daha anladık ki burası olmadan olmuyor. Insan burası olunca otokontrolü daha iyi sağlıyor. Allah sitemize zeval vermesin :KK66:
Amin Elif'im amin;1 ay internet bağlatamadık apartman olarak da,ne çektiğimi bir Allah bilir bir ben.Burdan uzakta olmuyor:cry:

Hazırken bildireyim menümü
Sabah 7.30
2 yumurtalı sade omlet 5 zeytin 1 kk peynir 2 galeta tere
Öğlen 12.30
Dünden kalan balkabağı çorbam ve 1 kase yoğurt
Ara
1 avuç yer fıstığı 3-4 kuru üzüm
Akşam 18.00
5 kaşık mantar sote 1 kase buğdaylı yoğurt çorbası bol salata

Sütlü şekersiz neskafe içerim
Su 2.5 olur
Spor 100 yarım mekik 50 squat
Menünü çok beğendim canım. Çok dengeli gözüküyor.

Canlarım bu arada ben 52 bedenle diyetime başlamıştım,şu an 48 bedene tam anmalıyla düştüm inşallah artık hızlanırım bu taşınma süreci çok yavaşlattı artık ayda en az 4 kg vermek istiyorum istikrarlı bi biçimde:KK73:
Inşallah Nilüfer cim. Sadece sen değil sanırım takım olarak 1 Aralık hedeflerimizden Bayağı uzağız. Takım olarak hızlanmamız Lazım artık.

Inşallah Nilüfer cim. Sadece sen değil sanırım takım olarak 1 Aralık hedeflerimizden Bayağı uzağız. Takım olarak hızlanmamız Lazım artık.
Mevsim dezavantaj gibi gözükse de aslında günlerin kısa olması büyük avantaj,spor asılmak lazım canım aksatmadan bir yapabilsek çok kolay atıcaz:KK51:

X