Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

9:30 2 haşlanmış yumurta
Peynir
3 zeytin
Domates
Satalik
1 dilim tbe

12:30 1 kase yogurt

15:00 salata
Firinda patates 3 dilim

18:00 tavuk tavada yağsız
Yogurt
Su 2 civari

Bence süper olmuş

Günaydın arkadaşlar. Bugün tartıda şok oldum.düne göre +500 gordum nasıl olur bu :KK57:

Merak etme gider o bol su iç şişkinlik vardır

Evet abla dün kaynanam gelmedi çok yağmur vardı eşim hadi buz ugrayalim dedi gittik.
Ve tartıştık bu sefer o sinir krizi geçirdi ben değil. Çok ılımlı davrandı m kirmamak için cabaladim ama kadın o kdar ısrar ediyor ki insanı cileden cikariyor.
İçeri girdim kaynim kapıdan di onunla sohbet ediyorduk eşim de kaynanama nehir e bişey söyleme bak karışmam abartip üstüne gitme diyordu tabı bunları duydugumdan haberleri yok.
İçeri girdim tabu kadın susmuyor senin sütün yok sen diyet yapıyorsun bu yuzden kızın beslenemiyor. .bak dedim sütüm var her dk bunları söyleyip durma seni kırmak hiç istemiyorum.
Çok üstüme geliyorsun karismayin artık bana sütüm kesilecek senin stresin yüzünden kahkaha atarak sustu.
Neyse eltim ile yan yana oturuyorlar bu sefer eltime sarmaya başladı. Ona da sinir krizleri geçirtti.
Çocukları yere cubuk vs döktü hep kırıntısı oldu komsu geldi ona diyor ki ee bu çocuk hep kucakta hiç bırakmaz sanki alıp goturecez 3vde de böyle bu diyor komşu da gülüyor tabi bende attı artık dayanamadım sen nerden benim Evimi görüp de yorum yapıyorsun yerdeki kirintilari görmüyor musun kızı nasıl birakayim ağzına alır hepsini herkes de halıya basıyor ben evimde elimde el süpürgesi ile dolaşıyorum küçücük bişey düşse yere çekiyorum her gittiğim yerde temizliğinden emin olmadığım yere koyamam kızımı kusura bakma dedim o da başladı vay efendim sen evime kirli mi diyorsun gidin o temiz evinizde oturun o zaman dedi
Kalktik temiz evimize geldik bir de çıkarken hadi görüşürüz deyip öpüyor dengesiz bu kadın ya valla stres oldum

Dehşetle okudum. Çıkarıp yüzüne sıkarak püskürtseydin sütü :KK11: boşverrrr takılma yaşlılıktandır diyelim benimki neler etti zamanında bi bilsen :KK47::KK47::KK47:

Kızlar dünkü menüm
Sabah 1 yumurtadan omlet beyaz peynir domatee salatalık 4 tane geşil zaytin 1 dilim ekmek
Öğlen
Fırında karnıbahar 5 tane
Akşam
Tavuk ızgara
Su 3 lt
spor 1 saat yürüyüş

Olmuş olmuş :)

Aksama hamsi tava yapacağım yağsız.
Kaç tane yiyebilirim ve hangi una bularsam
Daha hafif olur

Yine de mısır ununa bula ama yağsız nasıl kızarırki. Fırına atsam daha iyi olur sanki. Yağsız unlayınca tavaya yapışabilir :)

Canın sıkılıyorsa kvdene sar :KK48:

Alemsin:KK48:

Canın sıkılıyorsa kvdene sar :KK48:
Sana saracam şimdi canım nerden geldi o 500 gr kız rakibe:KK45::KK45:
Bence süper olmuş

Merak etme gider o bol su iç şişkinlik vardır

Dehşetle okudum. Çıkarıp yüzüne sıkarak püskürtseydin sütü :KK11: boşverrrr takılma yaşlılıktandır diyelim benimki neler etti zamanında bi bilsen :KK47::KK47::KK47:

Olmuş olmuş :)

Yine de mısır ununa bula ama yağsız nasıl kızarırki. Fırına atsam daha iyi olur sanki. Yağsız unlayınca tavaya yapışabilir :)

Alemsin:KK48:
Canım dün bir arkada söyledi tavaya yağlı kagit koyup pisiriyorsun.
Denicem mısır unu da alırım birazdan :)Sağol canım

İyice mesafe koy canim bence laftan anlayacak birine benzemiyor keşke bize azikcik sevgi dolu davransalar bizde onlari basimin üstünde tasiyacagiz ama nerdee yinede naparsin insan eşimin annesi diye susuyor sabrediyor
Evet abla dün kaynanam gelmedi çok yağmur vardı eşim hadi buz ugrayalim dedi gittik.
Ve tartıştık bu sefer o sinir krizi geçirdi ben değil. Çok ılımlı davrandı m kirmamak için cabaladim ama kadın o kdar ısrar ediyor ki insanı cileden cikariyor.
İçeri girdim kaynim kapıdan di onunla sohbet ediyorduk eşim de kaynanama nehir e bişey söyleme bak karışmam abartip üstüne gitme diyordu tabı bunları duydugumdan haberleri yok.
İçeri girdim tabu kadın susmuyor senin sütün yok sen diyet yapıyorsun bu yuzden kızın beslenemiyor. .bak dedim sütüm var her dk bunları söyleyip durma seni kırmak hiç istemiyorum.
Çok üstüme geliyorsun karismayin artık bana sütüm kesilecek senin stresin yüzünden kahkaha atarak sustu.
Neyse eltim ile yan yana oturuyorlar bu sefer eltime sarmaya başladı. Ona da sinir krizleri geçirtti.
Çocukları yere cubuk vs döktü hep kırıntısı oldu komsu geldi ona diyor ki ee bu çocuk hep kucakta hiç bırakmaz sanki alıp goturecez 3vde de böyle bu diyor komşu da gülüyor tabi bende attı artık dayanamadım sen nerden benim Evimi görüp de yorum yapıyorsun yerdeki kirintilari görmüyor musun kızı nasıl birakayim ağzına alır hepsini herkes de halıya basıyor ben evimde elimde el süpürgesi ile dolaşıyorum küçücük bişey düşse yere çekiyorum her gittiğim yerde temizliğinden emin olmadığım yere koyamam kızımı kusura bakma dedim o da başladı vay efendim sen evime kirli mi diyorsun gidin o temiz evinizde oturun o zaman dedi
Kalktik temiz evimize geldik bir de çıkarken hadi görüşürüz deyip öpüyor dengesiz bu kadın ya valla stres oldum

İyice mesafe koy canim bence laftan anlayacak birine benzemiyor keşke bize azikcik sevgi dolu davransalar bizde onlari basimin üstünde tasiyacagiz ama nerdee yinede naparsin insan eşimin annesi diye susuyor sabrediyor
Aynen katılıyorum sana canım keşke Mefkurem Mefkurem abla gibi olsalar bak nasıl sevecem annem gibi gorecem yok anam yok

Kizlarr ben motivasyonumu yitirdim biraz kafami dinlemek istiyorum diyet ile ilgili bisey yapmak istemiyorum :KK43:
Beni bu hafta izinli yazarmisiniz Mefkurem Mefkurem @seydan94
Buda nedemek serpilim
Biliyosunki bi ara veriyim deniyor sonrasında hoop kilolar geri geliyor
Güzelim motivasyonunu canlandırmanın çaresi burdan ayrılmak değil aksine daha çok gelmen lazımki motive olabilesin
Eğer farklı bi mazeretin yoksa izne çıkman taraftarı değilim cnm

Hazırken bildireyim menümü
Sabah 7.30
2 yumurtalı sade omlet 5 zeytin 1 kk peynir 2 galeta tere
Öğlen 12.30
Dünden kalan balkabağı çorbam ve 1 kase yoğurt
Ara
1 avuç yer fıstığı 3-4 kuru üzüm
Akşam 18.00
5 kaşık mantar sote 1 kase buğdaylı yoğurt çorbası bol salata

Sütlü şekersiz neskafe içerim
Su 2.5 olur
Spor 100 yarım mekik 50 squat

Aman cnm boşver takmamaya çalış
Onun karakterini değiştiremiceğine göre olduğu gibi kabullecen mecbur
Malesef öyle abla
Hazırken bildireyim menümü
Sabah 7.30
2 yumurtalı sade omlet 5 zeytin 1 kk peynir 2 galeta tere
Öğlen 12.30
Dünden kalan balkabağı çorbam ve 1 kase yoğurt
Ara
1 avuç yer fıstığı 3-4 kuru üzüm
Akşam 18.00
5 kaşık mantar sote 1 kase buğdaylı yoğurt çorbası bol salata

Sütlü şekersiz neskafe içerim
Su 2.5 olur
Spor 100 yarım mekik 50 squat
Mantarda krema yokndimi canım gayet güzel

Bugün kahvaltıya davetliydik aksam da Misafirlige gidecez hadi hayırlısı bakalım
Sabah 2 yk zeytin salatası
1yk patlıcan salatası
Yarım haşlanmış yumurta 1 dilim k.ekmegi 1kk peynir
Ara şekersiz nescafe 3 diyet bisküvi
Öğlen balkabağı çorbası 3 yk bulgur pilavı dünden, yogurt
Ara 1 elma
Aksam hamsi bulamadım ya normal balık aldım ben de ızgara balık salata
Su 1 lt daha içerim
Spor yarim saat yürüdüm geldim

Merhaba kızlar
Menü
Orucun