Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

İyi akşamlar kızlar.nasılsınız. bugün korkutucu bir gündü karşı apartmanda patlama oldu kombiden dolayı duvar göçtü camlar parçalandı bizim balkona kadar geldi şükür kimseye birşey olmadı

Kız serpil nerelerdesin sen
Paket koyduysan daha çok görelim seni
Geldim mefkusum geldim :) insallah hep buralardayim bundan sonra
Selam bebekler :KK66:
Bugün tüm gün nette abiye bakıp gaza geldim :KK48:
Size de bi kaç foto atiyim de hep birlikte gaza gelelim:KK71:
Eki Görüntüle 1700073
Eki Görüntüle 1700074
Eki Görüntüle 1700075
Ayyy bunlarin hepsi harika ben zayifliyim bi hepsinden burer tane siparis ederim vallla tabi bizde bu kadar guzel dururmu, diye düşünmedim değil ( şimdi durmaz ama yaza kadar neden olmasin:KK71:)

Güzelim tabiki eltinle güzel İlişkiler içinde olman güzel
Ama yinede herşeyini anlatma derim
Yarın nasıl olacağınız meçhul

Herzaman takım ruhu diyoruz ya cnm
Bi arkadaşımız bitarafta çok çaba sarfedip kendini tutabiliyorsa diğer tarafta ki kişi önemsemezse diğer arkadaşın emeğine haksızlık etmiş gibi oluyo bence
Tabi elinden geleni yapar Kilo veremez o başka bişey ona sözümüz olmaz

Evet cnm buraya katılacaksın
Toplam 11 takım var
Her cuma takımlar kendi üyelerinin verdiği kiloya göre listesini hazırlar yüzdesine göre derecelendirme olur
Diyet gruplarında Cuma yarışmaları nedir diye bi bölüm var ordan daha fazla bilgi sahibi olabilirsin

Kızzz ağzına biber sürecem bak
Bende kv yim :KK53:

Patates haşlanıpmı rendeleniyor cnm
Tarifi yapsam kesin çok severim
Belki hafta da 1 yenebilir

Tmm cnm sen kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle olsun
Ama vakit buldukça gelmeye çalış
İnşallah hayırlı haberler alırsınız

Kız serpil nerelerdesin sen
Paket koyduysan daha çok görelim seni
ben zaten buralardayım ablam sizi bırakmaya niyetim yok iki haftalık bi mola sadece şimdi ben yarın bildirim yapıcakmıyım yoksa yapmadan direk ayrılıyormuyum ablacım

İyi akşamlar kızlar.nasılsınız. bugün korkutucu bir gündü karşı apartmanda patlama oldu kombiden dolayı duvar göçtü camlar parçalandı bizim balkona kadar geldi şükür kimseye birşey olmadı
Gerçekten kötü olmuş Allahtan kimseye bişey olmamış
Kombi niye patlarki

ben zaten buralardayım ablam sizi bırakmaya niyetim yok iki haftalık bi mola sadece şimdi ben yarın bildirim yapıcakmıyım yoksa yapmadan direk ayrılıyormuyum ablacım
Bildirim yapmazsan yinede takım yüzdesi için hesaba dahil olursun
Yani eksi olup yapmazsan takımın zararına olur

Neden olmasın güzelim
150 kilolardan 60 lara düşenlerden neyimiz eksik
Inşallah ablacım, inşallah hepimize nasip olsun hayallerimizdeki kıyafetler, güzel günler :)
Maşallah güzelim bence yarın geçen haftanın acısını çıkartacaksın
Tek bi tedirgininliğim var ablacım reglimin bitmesine daha 3 gün var, bi de bu hafta sadece 2 kez spor yapabildim. Umutsuz değilim eksi de olduğuma eminimde çok değil ama.
Canım çok geçmiş olsun. Rabbim cümle kötülüklerden korusun hepimizi.
Ayyy bunlarin hepsi harika ben zayifliyim bi hepsinden burer tane siparis ederim vallla tabi bizde bu kadar guzel dururmu, diye düşünmedim değil ( şimdi durmaz ama yaza kadar neden olmasin:KK71:)
Serpilim olur neden olmasın, daha güzellerini giyeriz Inşallah :KK66:

X