Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kız canım. Bazen uyanınca devam sütü içiyor bazen içmiyor. Cuma günü uyku eğitimine başlamayi düşünüyorum böyle olmuyor ailecek zombi gibiyiz
sen ona canım yatmaya yakın yoğurt vb bişeyler yedir tok tutacak sekilde he onuda yerde uyanırsa bilki huysuz benim kızda oyleydi ama coğu zaman yemez ve açlıktan sabaha kadar beni sömürürdü neredeyse uc yasına kadar adam gibi uymadı sonra duzeliyor ama seni bitiriyor o arada
kaç yaşında minnoşun

Haklısın canım bu akşam eliptik yapayım
Eliptiği manuel yapma ponicim. Fatburn ya da strenght gibi bir program ile yani alet Tarafından manyetik veya mekanik Direnç uygulanan bir program uygula. Süre olarak 15 dakika ve 5. Level altına düşmemeye çalış. Başta insan zorlanıyor ama sonra farkı çok rahat algılıyorsun.

Beş buçuk aylık daha. Yatmadan püre yoğurt yediriyorum ama acikmasa da uyanıyor. Gunduzleri de uykuya en az 20 dakika ağlayarak geçebiliyor. Ben yipraniyirum kendisi daha çok yipraniyor yavrumun

Beş buçuk aylık daha. Yatmadan püre yoğurt yediriyorum ama acikmasa da uyanıyor. Gunduzleri de uykuya en az 20 dakika ağlayarak geçebiliyor. Ben yipraniyirum kendisi daha çok yipraniyor yavrumun
anaaaam aynı benim oğlan ama benimki bi haftadır falan öyle gunduz uykusuda aynuı sekilde en fazla 30 dk oda en en fazla biz siden bi ay buyuguz ben yeni hatırladım kusura bakma seninkinin küçük oldugunu valla ben dun cok iyi doyurdum bide emzirdim uzun süre emmeyşnce sutte birikiyo çok şükür üç ker kalktı ama onun nedenini bende çözemedim galiba hafiftn gazlanıyolar ve bizi rahatlama aracı olarak kullanıyolar gibi ssanki bizimkini ben 9 gibi yatırrıyorum uyanmaya başlayınca sallıyorum 11 e kadar falan mızmızlığı çok oluyo ama sonrasında iki üç saatlik kesintisiz uykuları oluyo uyanmasına fırsat vermiyorum eğer tamamen uyanırsa 12 yi kesin geçiyo ışığı tamamen kapatarak alıştırdım ben ama haklısın çok zor sen başladın galiba bide göreve dimi seni çok iyi anlıyorum zor hatta çok çok zor inşallah düzene girer

Canım kaç aylık bebis benim de 6 aylık kızım var
Gündüz felaket yoruyor bana sabah 9 akşam 10a kadar hep kucak istiyor uyumuyor gündüzleri ev is yemek ütü derken kendime ayıracak vaktim olmuyor
Spor bir ara he run yuruyordum şimdi o da yok

DİYETİMİN 79. GÜNÜ
Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
1 haşlamış yumurta+2 dilim kurutulmuş çavdar ekmeği+1 kk peynir+domates-salatalık

-ARA ÖĞÜN-1:
*
1 armut

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
1 kase yoğurda karıştırılmış müsli

-ARA ÖĞÜN-2:
*
10 çiğ badem

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
Haşlanmış tavuk+ayran

SPOR:
*
1 saat tempolu yürüyüş
*2 litre su

Merhabalar çok yoğun günler geçiriyorum yorgunluktan şimdi Uyusam yarın bu saate kadar uyanmam kış temizliği yaptım hali vs yıkadım kışlık bir kaç eksik vardı onları yaptım zeytinimi kendim yapıyorum hazır almıyorum hem siyahi hem yeşili.
Onlarla ugrastim bir yandan kızım kucaktan ınmiyor hep ağlıyor canım çıktı öldüm bittim
Sabah : 1 kk peynir 6 zeytin biraz çökelek 1 yumurta 1 dilim kepek ekmegi domates şekersiz çay
Ara yarım elma
Öğlen 3 köfte 3 yk taze fasulye 1 kase yoğurt
Ara sade kahve
Aksam : birazdan yicem eşim gelmedi hâlâ
6 yk börülce kase yoğurt
1 dilim kepek ekmegi
Su anca 2 3 bardak icmisimdir havalar soğudu sudan da soğudu k
Şekersiz çay da içerim

Menün çok güzel canım ama az gibi açıkmıyor musun ya :)

Canim ümitsizlige kapilmaca yok haftada 100gr bile versek devam edecez
Allah yardjmcin olsun kizin buyuyene kadar

Bence gayet guzell canim

Tatli yorgunluklar bunlarne guzel zeytininide kendin yapmissin bende evde yapilan zeytinleri daha cok severim ozellikle yesilini
Menun gayet guzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…