Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydınnn fıstıklar
Dediğim gibi benim bu haftam boşa gitti
Artılarım çoğalmış
Bugünü hafif tutup azaltmaya çalışıcam
İnşallah sizlerde durumlar iyidir
Özellikle listedekiler
Aman dikkat, günü hafif geçirmeye çalışın
Herkese enerji dolu bi gün diliyorum
Hadi kahveleri yapın karşılıklı içelim

Güzel gidiyorsun ortak.
ıyı gıdıyrmda ortak bi turlu eksi olamadım hala ıyı artım var lapa yapıyorum bugun
selam kızlar nasılsınız ?
ben tam gaz çalışmaya devam stres ve yoğunluktan dün kilo bildirimimi yapmayı unutmuşum sabah tartılmıştım yazmayı unuttummmm :KK43: kilom sabit perşembeye eksiye düşeceğim muhakkak yarını çok hafif geçireceğim sürekli hareket halindeyim ondan dolayı yediklerimi yakarım zaten inşaAllah güzel bir sonuç olur perşembeye
insallah alırsın sonucunu canı işin yogun baya

Bu haftam boşa gitti benim,hem tatil hem spor yapamamam yüzünden. Spor duzenini de oturtturamadm gitti :KK43:
Kızım her geçen gün daha zor bi bebek oluyor,mesela geceleri en az 6 defa uyanıyoruz :KK57: tüm günüm uykusuz yorgun geçiyor,spor yapmaya halim kalmıyor :KK51:
Ben nasıl vereceğim kalan 23 kiloyu :KK64:fikri olan var mı??

Günaydınnn fıstıklar
Artılarım çoğalmış
Özellikle listedekiler
Ne yapıyor rakipsiz yarına yarış var

Bu haftam boşa gitti benim,hem tatil hem spor yapamamam yüzünden. Spor duzenini de oturtturamadm gitti :KK43:
Kızım her geçen gün daha zor bi bebek oluyor,mesela geceleri en az 6 defa uyanıyoruz :KK57: tüm günüm uykusuz yorgun geçiyor,spor yapmaya halim kalmıyor :KK51:
Bende sporu oturtamadim ama aklıma estikce kol bacak hareketi yapıyorum hiç değilse diyorum .kızlar moral bozmak yok toparlanmaya bugünden itibaren baslayalim

Öncelikle 23 Kilo deyip gözünde büyütme cnm
Haftalık hedef koy kendine
Kilo vermek için 1.şartımız sağlıklı beslenme
Sende bunu oturttun gibi
Çünkü cıss yediğimiz zaman spor yapsakta boşa gidiyor

Yorgunum spor yapamıyom diyon ama aslında yarım saat bile olsa yapabilsen kendini daha dinç hissedersin enerjik olursun

Günaydin kizlar
Yarin tarti Aman bugun yoldan cikmayin

Canlarım tartıdan önceki son gün.Artıda olsak bile nasılsa gitti diye bugünü bırakmayalım.Takımca motivasyonumuz yüksek,kararlılığımız yüksek,başaralım şu işi:KK73:
hadi bakalım hepimiz eksilere ayy ben çok istiyorum inşallah lapa işe yararen azından sıfırlarım

Ben o kadar sevmezdim de yiyemeyince insan istiyo
balığo bilmiyorum ama allerji başlı başına kötü bişey bu arda çok merak ediyorum fotoları
Günaydınnn fıstıklar
Artılarım çoğalmış
Özellikle listedekiler
gunaydın mefkusum lapamı yaptım bi kase yedim kahvemide içtim kız inşallah butun takım ekside oluruz

canım senin bebişin aç kalmadıgına eminmisin bence aç oldugu için uyumuyor benim kızda öyleydi ama kerata yemezdide olurdum sabaha kadar uykusuz gündüz okul psikoloji falan kalmaıştı zorla bi doyurmaya çalış bakalım yine aynı seyi yapacakmı yoksa huysuzlugundanmı yapıyo bu arda kızmı erkekmi seninki

hadi bakalım hepimiz eksilere ayy ben çok istiyorum inşallah lapa işe yararen azından sıfırlarım

balığo bilmiyorum ama allerji başlı başına kötü bişey bu arda çok merak ediyorum fotoları

gunaydın mefkusum lapamı yaptım bi kase yedim kahvemide içtim kız inşallah butun takım ekside oluruz

Aynen canım benim doğru diyorsun
Ne fotosu tatlım düğün fotoları vs mi?

canım senin bebişin aç kalmadıgına eminmisin bence aç oldugu için uyumuyor benim kızda öyleydi ama kerata yemezdide olurdum sabaha kadar uykusuz gündüz okul psikoloji falan kalmaıştı zorla bi doyurmaya çalış bakalım yine aynı seyi yapacakmı yoksa huysuzlugundanmı yapıyo bu arda kızmı erkekmi seninki
Kız canım. Bazen uyanınca devam sütü içiyor bazen içmiyor. Cuma günü uyku eğitimine başlamayi düşünüyorum böyle olmuyor ailecek zombi gibiyiz :KK53:

Öncelikle 23 Kilo deyip gözünde büyütme cnm
Haftalık hedef koy kendine
Kilo vermek için 1.şartımız sağlıklı beslenme
Sende bunu oturttun gibi
Çünkü cıss yediğimiz zaman spor yapsakta boşa gidiyor

Yorgunum spor yapamıyom diyon ama aslında yarım saat bile olsa yapabilsen kendini daha dinç hissedersin enerjik olursun
Haklısın canım bu akşam eliptik yapayım

X