Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Hosbulduk canim:))).kolay gelsin bu arada.en kisa surede sporuna baslarsin tekrae ins,bakma bende duzgun spor yapamiyorum hic

Çok yoğun bir gün geçirdim başım çatliyor resmen. ..
Sabah
1 yumurta
1 kk peynir
6 zeytin 1 tatlı kaşığı reçel domates salatalık 1 dilim ekmek
Ara :1 elma
Öğlen taze fasulye yoğurt 1 dilim ekmek
Ara 1 elma
1 sade kahve
Aksam
2 tavuk Baget Salata
1 sade kahve içtim yarım bardak da şekersiz süt. .
Misafirim vardı ilk defa etimek tatlısı yaptım ikram etmeden önce sadece nasıl olmuş diye biraz tattim canım da hiç çekmedi zaten..
Spor yapamadım
2 lt su içtim.

Basiniz sag olsun canim annen sansli kadinmis senin gibi bi kizi oldugu icin Allah basimizdan eksik etmesin onlari
Teşekkür ederim canım
Asıl ben sansliyim onun gibi bir annem
Mükemmel bir eşim var.
Benden çok sahiplendi annemi sağolsun
Amin Allah annelerimize uzun ömürler versin

kızlar ben yatar yarın tam gaz muhabbette devam edelim ve ben su bikaç gunde aldıgklarimı geri iade edeyimde bi kendime geleyim hepinizi kocamaaaaaan optüm zuhalcıııım berilciiiiim yarın benim çokça çekin su kulaklarımı

Ayda canin toplam agirligin %8-10 nu verebilir
Canım bu mantıkla benim ayda 10 kilo vermem gerekir yaklaşık ve bu da haftada 2.5 kilo eder bence en ideali haftada 1 kilo vermek.2011'de 40 kiloyu 1 yılda verdim,ayda 3-3.5 arası verdim hep ve üstüne 4 yıl tek diyet yapmayıp sürekli karbonhidrat ağırlıklı beslendiğim halde 1 yılda verdiğimi 4 yılda aldım.Hızlı verseydim daha hızlı ve kat kat fazlasını alırdım diye düşünüyorum canım

Teşekkür ederim canım
Asıl ben sansliyim onun gibi bir annem
Mükemmel bir eşim var.
Benden çok sahiplendi annemi sağolsun
Amin Allah annelerimize uzun ömürler versin
Canım taşınmadan dolayı takımda aktif olamadım birkaç haftadır,hoşgeldin.Başın sağolsun,Allah geride kalanlarına uzun ömür versin inşallah.

o ayrı bu ayrı canım bunun ayrımını yaparlar bence hiç olmadı anneler devralır görevi :))

1.12.15

Berilceee 75
Goodidea 70
Mefkurem 69.9
Elifce1453 88.9
Elifce80 74
Kartanesi 72
Seydan94 69
Poniponna 84
Gingercookkie 72
Kahvelibayan 90
-Bin muhtesem gunes- 95
takyon 67

Canım ne güzel vermissin 40 kilo ama geri gelmiş.bu kez almak yok ama

menüm
sabah : 2 dilim ekmekle klasik kahvaltı
öğlen : 1 tantuni (tek lavaş yağsız)
akşam: yoğurt
su : 2 litre
spor : 45 dk yürüyüş

Bu arada sadece tartı günlerinde tartışmak daha iyiymış hergün tartilanlara tavsiye ederim.bende önceden hergün tartiliyordum. Böyle daha iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…