Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

canım benim başka problemler var az çok biliyorsun... Diğer konuya gelince yeme isteği onun yerine başka bişey koyma gereği duyduğumuz için sanırım ben daha bulamadım yerine koyacağım şeyi :))
biliyorum kuzuummm Allah içine ferahlık, huzur versin en kısa zamanda.. Allah yardımcın olsun.
sakız çiğneyebilirsin mesela olmaz mı :)

Günaydın Cankızlar :) kusura bakmayın dün hiç giremedim. Dün oy kullandıktan sonra babamın ani kararıyla günü birlik şehir dışına çıktık güzel bir gezi değişiklik oldu ama diyetim için hiç iyi olmadı açıkçası ama oldu bi kere yapacak bir şey yok toparlarım Inşallah..

Dünkü menüm:
77. Günün Menüsü:
Kötü bir menüyle karşınızdayım, şehir dışındaydım bol karbonhidrat oldu :KK43:
Sabah: 2 dilim tam buğday ekmeğine tost, 1 bardak süt, domates-salatalık, 1 yumurtayla yapılmış dereotlu omlet.
Ara: 1 avuç karışık çerez.
Öğlen: 1 et dürüm, 1 ayran.
1 mandalina, 1 elma.
Akşam: 1 kase baharatlı yoğurt.
Suyuda ölçemedim.
Spor yok ama hep ayaktaydım, çok gezdim.

Günaydın kızlar
Tartildim geldim
73.9 um
Persembeden bu yana 1 kilo
Başladığım pazartesiye bu yana 2.2 kilo gitti
Çok sevindimm
Tebrik ederim canım süpersin :)
Tebrikler bence 1.6 iyi bir sonuc
Teşekkür ederim. İnşallah bu hafta daha iyi olur bakalım 1 aralığa kadar hedefim 75ti doktorum emzirdigim için ayda 4 kilodan fazla vermememi söyledi kafam karıştı 70 leri göreyim de hayırlısıyla
Gunaydin arkadaşlar
kilo bildirimin
Diyetimin 6 inci günü
Baslangic 77
Bugün ki 76
Giden -1
Süper canım tebrik ediyorum

1.12.15

Berilceee 75
Goodidea 70
Mefkurem 69.9
Elifce1453 88.9
Elifce80 74
Kartanesi 72
Seydan94 69
Poniponna 84
Gingercookkie 72
Kahvelibayan 90
-Bin muhtesem gunes- 95
takyon 67
bende cok atmıycam ama 73 hedefim bu ay 1.5 kiloyla kacırdım ama inş bu tutar
Günaydın kızlar
Tartildim geldim
73.9 um
Persembeden bu yana 1 kilo
Başladığım pazartesiye bu yana 2.2 kilo gitti
Çok sevindimm

Gunaydinn canlar

Malesef arti 500 um :KK47:

Maalesef Artı 1400 deyim. Akşam sekizde balık buğulama yedim onun cezasını çekiyorum. Çok pişmanım çok.

E vet tartildim.
Geçen hafta pazartesi 83.6
Bugün 82.0
Normalde ilk hafta 2 kilo vermeyi bekliyordum
Ama kacamakli bir hafta oldu iyi sanırım .
kızlar verenleri tebrik ederim benim gibi artı olanlarda persembeye kadar temizliyce<z umarım

ben gidip leslimi yapayım bi kaç gun jillian yapmıycam kaslarım şişmesin persembe artı çıkmak istemyrm persembe bildirimden sonra devam edicem jilliye

Kızlar günaydınlar. Bir kaç gündür yoktum. Cumartesi çok yoğun kurslarım vardı. Akşam 9 da bitti işim. Pazar da seçimde görevliydim. Yine akşam 7 dd geldim. Geldiğim gibi eşimin kuzenine bebek görmeye gittik.
Kiloya gelirsek hala ben +1 deyim. Ama dün tüm gün sıkıntıdan sürekli atıştırdık. O yüzden.

X