Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Selam kızlar,
Çok halsizim bi türlü atlatamadım bu gribi bide çok sancım var regl olacam galiba sizler nasılsınız?

Menümü yazayım,
64. Günün Menüsü:
Sabah: 5 tane tuzlu yulaflı bisküvi, 1 bardak süt.

Ara: 1 avuç sarı leblebi, 1 fincan Nescafe.

Öğlen: 1 yaş hurma, yarım elma, azıcık taze üzüm, 4 yk tarçınlı yoğurt.

Akşam: 1 tabak etli taze fasulye, salata, 1 bardak ayran.

Su: 3 litre olur
Spor yok, çok halsizim.

Canım bence keşke yinede tartıl en azından bilirsin ona göre devam edersin haftaya
Moralim bozulmasin diye tartilmadim artik persembe hersey belli olacak ama kendimi birakmis degilim deli gibi canim tatli seyler istiyo ama yemiycemm
Slm canim hosgeldin
Ben bu kuru acisiz deniyorum ayran seklinde yogurt yiyemiyorum bence faydasi var ama nerden nasil yag yakiyor daha bende belli degil
Selam kızlar ölüyorum baş ağrısıyla sabahtan beri. Tansiyonum da düşük. Ayağı kalkınca başım gözüm dönüyor. Hayırdır bu ne şimdi ya.
Canimm cok gecmis olsun daha iyisindir umarim

Bence cok iyi ama iste spor olmasada olmuyo ahh bu havalar surekli degisken ondan hastalnyoruz

Cok gecmis olsun canim takimca hastalanmisiz ben bugun daha iyiyim enerjigim bitki caylari iciyifum faydasini gördum sanirim
Maşallah sana Inşallah bi daha hasta olmazsın.
Bende bitki çayı içiyorum, meyve bol yiyorum, ilaçta alıyorum ama hiç toparlanamadım

Bende bitki çayı içiyorum, meyve bol yiyorum, ilaçta alıyorum ama hiç toparlanamadım
Kiyamam sana canim ya
Kiyamam sana canim ya
Doktora gittinmi bi ilac alirsan rahatlarsin belki

iyi akşamlar kızlar
menüm, sabah 2 dilim çavdar ekmekli beyaz peynirli tost yağsız
öğle: 4 yk bulgur pilavı+1 avuç içi kadar kırmızı et ( ızgara)+1 kase salata
akşam 1 tabak sulu karalahana yemeği+ 4 kıymalı kaşık sebze yemeği
su 4 lt
spor yok

geçmiş olsun canımm, nasıl oldun

Kiyamam sana canim ya

Kiyamam sana canim ya
Doktora gittinmi bi ilac alirsan rahatlarsin belki
Sağol canım gittim 2 serum verdi haftasonu onlar yine toparladı. Şimdi de katarin ve vitamin takviyesi alıyorum canım sanırım bünyem biraz zayıflamış ondan ağır geçiyor.

Selam kızlar ölüyorum baş ağrısıyla sabahtan beri. Tansiyonum da düşük. Ayağı kalkınca başım gözüm dönüyor. Hayırdır bu ne şimdi ya.
Geçmiş olsun canim dikkat et kendine gecmezse bi dr a gorun

Kızlar kilo verenleri canı gönülden kutluyorum. Benim gibi artı da olanları da hemen kurtulmaya davet ediyorum.
enbasta ben ins eksjyi görürüz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…