Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın Kızlar,
Ilk bildirim benden olsun gerçi moral bozucu ama, 96.6 yani +500 spor yapamadım, dün bulgurda yiyince böyle oldu Inşallah toparlarım.

90.3 kilom sabit
Yediklerime dikkat etsemde, spor yapamıyorum bu günlerde başım dönüyor. 89 küsürlerı göremedim bi türlü

Mrb kızlar nasilsiniz ya ben sok oldum sabah dun asiri su icmistim ondanmi oldu ne anlayamadım arti 1.3 yani 79,2 yim sporumu aksatmadim dun aksamki yarimpide dışında pek bi kaçamağim olmadi bi pideden bu kadar oluemu ya sinirim bozuldu dun sabah sabittim bi gunde bu kadar kilo alabilirmiyim

Güvenim sarsıldı ama elim kolum bağlı. annemi babam yollamıyor, ev aldık izne de ayrılamam off of
canim ya bende sıkıntı yasadigimda elim kolumbagli olduğu icin bisey demedim sonucu kotu oldu bence tatli dille uyar asla pas gecme sonucta canımın parcasi dedigini birakiyosun emanet sonucta sen ona muhtacsan oda suan çalıştığına gore sana muhtac dimi yumsak bi dille yada laf arasinda çaktırmadan soyle

Günaydın Kızlar,
Ilk bildirim benden olsun gerçi moral bozucu ama, 96.6 yani +500 spor yapamadım, dün bulgurda yiyince böyle oldu Inşallah toparlarım.
Benim kadar kotu olamazsın canim soklardayim resmen
Gunaydinnnnnnnn kilo bildirimim 71.2 yani -700 :)))
Tebrik ederim canım
90.3 kilom sabit
Yediklerime dikkat etsemde, spor yapamıyorum bu günlerde başım dönüyor. 89 küsürlerı göremedim bi türlü
Sen ona razi ol arti cikmada persembeye kadar verirsin ins bwn persembete sifirlarsam süper diycem

Bende de suç var sanırım çok samimi davrandim hep, işveren gibi degil de arkadaş gibi oldum o da çok rahat takılmaya başladı

Yanı şişkinlik olabilir canm bir gun de bu kadar olmaz. Regl öncesinde olabilirsin

kızlar kilo bildirimim Perşembe 74.8 idi bugün 73.9 fark 900 gram
Tebrik ederim seydam ama hakikaten sen nasil biseysin ya her hafta super veriyon ne guzel netabolizman var ama gerci ya cok az yiyon bizde öyle olsak veririzde maşallah camis gibi yiyoz olacaği bu
Bende de suç var sanırım çok samimi davrandim hep, işveren gibi degil de arkadaş gibi oldum o da çok rahat takılmaya başladı
Yok canım bende samimi oldum rahat olsun diye olan cocuguma oldu biraz mesafe koy araya
Yanı şişkinlik olabilir canm bir gun de bu kadar olmaz. Regl öncesinde olabilirsin
Ya bencede siskinlik cunku karnim suanda cok rahatsiz ağrı var hani idrar yolları ni usutursunde agri olur ya oyle bisey sanki sürekli tuvaletim varmis gibi ama yok reglimede daha on gun den fazla var ne biliyim canim cok sıkıldı

Yok be canım çok az yiyorum diye bişey yok çok yediğim günlerde oluyor ama ertesi gün dengelemeye çalışıyorum örnek cumartesi ve pazar menülerime bak cumartesi akşam çok yedim diye pazar gününü hafif geçtirdim teşekkür ederiö ayrıca inşallah bi 6 ları görsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…