Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Yok be canım çok az yiyorum diye bişey yok çok yediğim günlerde oluyor ama ertesi gün dengelemeye çalışıyorum örnek cumartesi ve pazar menülerime bak cumartesi akşam çok yedim diye pazar gününü hafif geçtirdim teşekkür ederiö ayrıca inşallah bi 6 ları görsem
Sen bi kaç haftaya kalmaz görürsün canım altilari be eminim senden

Basarirsin canim yeterki kendineguven inan gerisi geliyor sporuda ihmal etme

Hadi bakalım canım sen kendine güven önce, bizde güveniyoruz tabiki de başaracaksın. Inşallah minikte kreşe uyum sağlar bi sorun olmaz.

ınş kızlar.aklım onda sabah babası bıraktı ben dayanamam dıye..bende attım kendımı dısarı 1 saat yurudum sımdı yenı kahvaltımı ettım...1 saat sonra gıdıp alacagım bu hafta alıştırma surecı az kalacak

Mrb kızlar nasilsiniz ya ben sok oldum sabah dun asiri su icmistim ondanmi oldu ne anlayamadım arti 1.3 yani 79,2 yim sporumu aksatmadim dun aksamki yarimpide dışında pek bi kaçamağim olmadi bi pideden bu kadar oluemu ya sinirim bozuldu dun sabah sabittim bi gunde bu kadar kilo alabilirmiyim
Bir gunde bu kadar kilo alinmaz canim sisliktir o bugun hafif yersen yarina bisey kalmaz emin ol bide limonlu suyu bugunde ic ben her ictigimde ertesi gun guzel rakamlargordum

kızlaaarrrrr kötü haberr ben kilo almaya başladım yine yaaa :KK43:
iyi haber; daha fazla coşmadan bu artış hemen önlemini almak istiyorum da size bir sorum var şu yoğurt kürünü deneyenleriniz bu kür sadece göbek eritmede mi faydalı yoksa bölgesel diğer yağlanmalarda da faydası var mı? bi de kilo vermede fayda gören var mı

Kızlar ben tartılmayı unuttum. Ama en az +1 deyim. Pazar sabahı öğleydim. Bir de regl bekliyorum. Bu hafta sabit olsam kâfi bana.

X