Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Menum kizlar
Sabah
Iki dilim ekmek
Peynir domates

Ara
1elma

Ogle
1d ekmek 1yagda yumurta

Aksam
1d ekmek
Kırmızı biber kavurmasi
Yogurt
Spor birazdan yapabilirsem jillian michaels level 1
Su 3 lt sadece limonlu onun dışında 1t daha icmisimdir

kızlaaarrrrr kötü haberr ben kilo almaya başladım yine yaaa :KK43:
iyi haber; daha fazla coşmadan bu artış hemen önlemini almak istiyorum da size bir sorum var şu yoğurt kürünü deneyenleriniz bu kür sadece göbek eritmede mi faydalı yoksa bölgesel diğer yağlanmalarda da faydası var mı? bi de kilo vermede fayda gören var mı
Hoşgeldin canim nasılsın gorusmeyeli kilolari problem etme once nasil verdiysen yine verirsin yogurtkurunu sen yazdıktan sonra okudum etlili biseye benziyo deneyebilirim bende belki

Bu arada kizin nasil konuşma rgilimi artmistir umarim biz nisanda ameliyat olcaz

42. Gün menüm

Sabah,yarım muz

Öğle, klasik kahvaltı+2 yuvarlak dilim sucuk

Ara,4 ceviz,minik bir salkım üzüm

Akşam, Yarım tabak yumurtalı ıspanak, 2 d ekmek,

Su,1.5 ltden az

Spor,yok :KK1:

ben de çok özledim balıımmm :KK36:
görüşemiyoruz konuşamıyoruz bi türlü
çok şükür tatlımm daha da iyi ol inşallah :)
evet kuzum masa başı iş rahattı sürekli yazıyordum şimdi inan 30 dk yemek molası haricinde oturamıyoruz eve 9 da geliyorum sonraki günün yemeği ev temizlği bulaşık derken hayattan kopuk bir şekilde hunharca çalışıyorum :KK70:

kızlaaarrrrr kötü haberr ben kilo almaya başladım yine yaaa :KK43:
iyi haber; daha fazla coşmadan bu artış hemen önlemini almak istiyorum da size bir sorum var şu yoğurt kürünü deneyenleriniz bu kür sadece göbek eritmede mi faydalı yoksa bölgesel diğer yağlanmalarda da faydası var mı? bi de kilo vermede fayda gören var mı
canım ben ilk zamanlar her gece yapıyordum faydaısını gördüm gerçekten tartıda ayrıca doyurucu bir kase yiyorsun açlık yok oluyor :)

menüm
sabah : 2 dilim ekmekle klasik kahvaltı
öğlen : 1 kase çorba
ara: 1 elma
akşam : 2 kaşık köfteli ptates / 2 kaşık pilav
su : 3 litre
spor : 7000 adım

Selamlarrrrrr fıstık adayları
Yorucu bi yolculuktan sonra nihayet evimdeyim
Valizleri boşalttım ama daha ütüye başlıyamadım, kaç günde bitiririm Allah bilir
Tatilin ilk 2 Haftası beslenme açısından iyi gitmişti ama son hafta yemediğim içmediğim bişey kalmadı. Hiç tartılmadım, zaten bayramdan baya bi artıyla çıkmıştım şimdi kimbilir kaç olmuşumdur
Ama canımı sıkmıyorum
Sonuçta kilolar verilmek için var değilmi :KK48:
Gözümde midemde doydu. Yarın itibariyle sağlıklı beslenmeme başlayıp hedefe odaklanacam

Valizleri boşalttım ama daha ütüye başlıyamadım, kaç günde bitiririm Allah bilir
Tatilin ilk 2 Haftası beslenme açısından iyi gitmişti ama son hafta yemediğim içmediğim bişey kalmadı. Hiç tartılmadım, zaten bayramdan baya bi artıyla çıkmıştım şimdi kimbilir kaç olmuşumdur
Ama canımı sıkmıyorum
Gözümde midemde doydu. Yarın itibariyle sağlıklı beslenmeme başlayıp hedefe odaklanacam
Ablacımmm hoşgeldin :) çok özledik seni senin üstesinden gelmeyeceğin kilo yok halledersin güveniyorum ben :KK66:

Pazartesi menüm
Yarıım paket altın BAŞAK Bisküvi
2 kk lokum kıvamında peynir
4 zeytin
Çay
Öğle
1 adet Karnı yarık
Yarım dilim beyaz ekmek
2 dilim Fırında patates
Akşam
2 mandalina
Su bilmiyorum .
Zaten çok yorgunum yemek görecek halim yok. Yatacağım. Herkese iyi geceler. Yarın Görüşürüz.

Ama canımı sıkmıyorum
Ama canımı sıkmıyorum
Mefkus sultan gelmis hoş gelmis:21:
Ozledik seni canim guzrl yorumlarini hadi islerini hallette grl verilir o kilolar Hoppa

X