Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Öncelikle sağlığın için verirsin inşaallah bir an önce kilolarini

Sağol kaptanım zaten Dr. Kontrolündeyim. Daha yeni kan değerlerime bakıldı. Allah bir daha yaşatmasın.
Çok geçmiş olsun iremim
Tatlım lütfen menülerini birazdaha sağlıklı oluşturmaya çalış
Çoğunlukla akşamları bişey yemiyosun sayılır

Aynen beni de, 1 meyve fazla yedim diye diyet bozmuşluğum var

Bende de var canım o. Ama yanlış yapıyoruz. Biraz daha irademizi kontrol etsek çok çabuk kurtuluruz kilolarımızdan.

Menüm

Öğle,1 avuç içi kadar katmer, 3 zeytin, 2 kk peynir, 2 yk domates sosu

Akşam, 1 kepçe türlü, 3 yk ton balıklı makarna

Su,1.5 lt

Spor, yok

Canım ben beğenmedim. Kahvaltı yok su az. Biraz daha dikkat et.

Maşallah suyu görunce şaşırdım. Ne kadar güzrl içmişsin. Bunun yöntemi ne.

elifce1453 117 kiloya nasıl çıktın? 23 kilo vermen çok güzel,kilo vermeye nasıl karar verdin merak ettim?
Canım 5. Sınıfa kadar aşırı cılız bir çocuktum hatta annem babam çok üzülüyor üzerime çok düşüyorlardı. Derken ortaokulda gelişmeye başladım. Lisede de kilo alma olayı başladı öss dönemi strese bağlı yeme bozukluğu ve hareketsizlik sonucu 105 kiloya çıktım. Üniversite 1. Sınıfta da aileden uzak olup yurtta kalınca 117.8 i buldum. Daha da çıktım mı bilmiyorum ama hatırladığım en üst rakam bu. Üni 2 de ilk diyet serüvenim başladı. Diyetisyen, spor salonu, yapmadığım şey kalmadı. Aldım verdim ama hiç istikrarlı olamadım ve geçen Marta kadar hiç 100 ün altını da göremedim. Yaz başı 105 tim takıma da 17 ağustosta 101 le başladım. Liseden beri ilkkez 100 ün altındayım çok heyecanlıyım kendime olan inancım çok fazla tabiki takımım sayesinde. Allah hepinizden razı olsun
Inşallah sizi de kendimi de hayal kırıklığına uğratmam.

O kadar kilo vermiş biri başarılıdır, sen yaparsın ideal kilona gelebilirsin bence

:))) Canım suyu çok içiyorum ben herhangi bir yöntem yok. Tam tersine özellikle kaptanım uyarı yaptığı için 3 lt ile sınırlamaya çalışıyorum dün tutamayıp 4 içmişim.

ben de aynı küçükken annem ağlarmış bu çocuk neden bu kadar zayıf diye :))))))))))))

Cok cok gecmis olsun canim bende buna benzer bi sey yasamisdim dustayken basim cok fena dondu kendimi disari zor atmistim herseyden once saglik dikkat edelim aman
Cok guzel bi yazi tesekkurler kaptqnim

Su icme yontemini kizlara bir anlat kuzum
Berilimm ve arkadaşlar su içme isteği ben de her sn ye var.
su içerken bile susayan biriyim.
masamda büyük bir bardak olur her zaman evde işyerinde misafirlikte bile o evin en büyük bardağını isterim getirdiklerini beğenmez kalkar kendim alırım :)
sabah kahvaltıdan önce sanırım 600 ml civarı bir bardak onu doldurur içerim. SOnra kahvalltı vs kahvaltı sonu tekrar öğleye kadar 3 kez doldururum onu rahat.
öğle yemeğine başlamadan önce bir bardak içerim, yemek bittikten sonra içerim.
akşam eve gidince yemek yaparken yemeğe başlamadan vs vs
su içemeyenlere önerim suyu sevmeye çalışın ilaç içiyormuş gibi düşünmeyin.
su özellikle kadınlar için muhteşem bir şey. her bardakta cildinizin gençleştiğini düşünün tıpkı yüzünüzü yıkarken nasıl dinçleşiyorsunuz. İçtiğiniz zamanda iç organlarınız ve cildiniz dinçleşiyor.
kendinize bir bardak bulun veya su kabı vs. Gidip en küçük bardağı seçmeyin :) çok ta büyük olmasın benim ki gibi :)
orta bir bardak ki korkutmasın sizi nasıl bitecek bu bardak vs gibi.

Dun spordan aonra dus aldim ciktim cok kotu oldum bi karin sancisi tuttuki sormayin cok kotu kivrandim resmen
Esimde yoktu yanimda kalkip sicak bi corba iceyim dedim onuda icemedim midem bulandi tum gece karnimin agrisini hissettim pek uyuyamadim reglim yakin acaba ondanmi boyle oldum doktora gitmelimiyim bilemedim simdi

Benimki 6 ust bolgem sorunlu karin kismimda spor yapmadan incelmiyo
Suyu bende severim ama oste disaricikinca wc sorunu oluyo ondan az icerim evdeyken 3,5 a kadar icerim ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…