Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Diyettekilerin ortak problemi, hangimiz yapmadıkki şişman kalmamızın altındaki psikolojik sebep bu bence Inşallah bi daha bu hatayı yapmayız hiç birimiz.

Yok Kâmile M. DüEnli zaten endokrin kontrollerimi yaptırıyorum. Glukoz intoleransım bile yok. Her şeyim normal çıktı.
Ozaman canim gecici bi durumdur yorgunluktan veya herhangi bi başka sebepten olmuştur insan vücudu cok karmasik ufak biseyden bile etkileniyo sen yinede dikkat et kendine korkutma bizi
Ben bunlar i yapani com iyi tanıyorum ins bu hataya dusmeyiz her birimiz veririz ve kurtuluruz sunlardan artik
Gecti canim. Sağolasın
Ayy ayni dert bendede var meyveye dayanamıyorum

1 numaradaki gibi vücudunuzun üst kısmından kilo alıyorsanız bunun sebebi fazla yemeniz. Sağlıklı beslenmeye çalışarak kilo verebilirsiniz.

2
numaralı resimdeki gibi sadece göbeğiniz varsa kilo almanızın nedeni tamamen sinirsel. Stres sebebiyle şişkinlik ve hazımsızlık çektiğiniz için göbeğiniz daha şişkin de görünebilir.

3 numaralı resimdeki basen bölgesinden kilo alanların sorunu fazla gluten tüketimi olabilir. Glutensiz gıdalar tercih edebilirsiniz.

4
numaralı resimdeki gibi ön karın bölgesinden şişmanla sorunu ise genellikle genetik yatkınlıkla ilgili. Ailenizde bu bölümden kilo alanlar var ise spor yaparak ve karın kaslarınızı sıkılaştırarak karnınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

5 numaradaki gibi alt kalça ve bacak bölgesindeki kilo almanın sebebi olarak kan dolaşımı problemleri gösterilebilir. Doktora başvurarak bu soruna çözüm bulabilirsiniz.

6
numaralı resimdeki gibi vücudun orta kısmındaki kilolar hareketsizliğe bağlıdır. uzun süre oturduğunuz bir işte çalışıyor olabilirsiniz.Hareket etmeye ve spor yapmaya özen gösterin.

1 ve 5 i birleştirirsek aynı ben. Ama en çok bel çevrem kilolu

İnşaallah son olur. Kötü olmus sun baya

Menüm

Öğle,1 avuç içi kadar katmer, 3 zeytin, 2 kk peynir, 2 yk domates sosu

Akşam, 1 kepçe türlü, 3 yk ton balıklı makarna

Su,1.5 lt

Spor, yok

Hay bogaximda ciksin beb birim yani camis gibi yiyorum

Evet Pırıl'ım,100 kiloyu geçince duruyor resmen,olmuyor.90'lara düşünce tekrar düzene giriyor

Allah yardımcınız olsun Elif'im
Nilüfer bu kilo inan korkunç bir şeymiş. Bana da dr regl düzensizliğin kilodan kaynaklanıyor deyince inanmadım. Vermeye başlayınca benimki de düzene girdi.

menüm: sabah beyaz peynirli çavdarlı tost yağsız
öğle: 1 kase mantar çorbası+2 kaşık patates püresi +1 adet köfte+ 1 kase salata
ara 2 galeta+3 sivri biber+1 yeşil elma
akşam yoğurt+süt ekmek kabuğu karışını
su 4 lt
spor yok

Su icme yontemini kizlara bir anlat kuzum

F Fittek nasılsın? Sen toplamda kaç kilo verdin.kilo alma sebebinin hamilelik miydi?
Canim benim ilk buraya geldiğimde 86,1 idi tarti ama 90 lari gormuslugum var evet dogumdan sonra 15kilo fazla kaldi yani 75 le falan hamile kaldim uxun yıllardır da 70 in altini görmedim evlenmeden yani bi yedi sene once 67 idim ama kimse 60 tan fazladini tahmin etmezdi siki bi vücudum var o yüzden zorda gidiyor kilolar ilk hamileligimde 85 ten 70 e indim simdi hedefim en az 65 bakalim ins basaririm ama ben gerçekten çok yiyorum asil sebep bu yoksa tam o resimdeki gibi sadece ust bolge kilo aliyo omuzlarim falan guresci gibi bide boy yok yani anlayacağın bi an knce vermem sadt özellikle sagligim icin allerjik astimim var Ailede irsi romatizma var ne kadar hafif okadar iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…