Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bugün Askeriye günleri Başlıyor benim için. Işe Geliş saati belli. Çıkış saati belirsiz. Belki 11-12 yi bulur eve dönüşüm bilemiyorum. Bildirim yapamayıp bir Sürü sarı kart Alıp ne diskalifiye olmak ne de canınınızı sıkmak istiyorum. Dediğin gibi perşembeye kadar duruma bir bakayım. Baktım oluyor ayrılmam izne.

Hepinize gunaydin canlarim bugu i anilmaz motiveyim dunki menumden sonra artilarim ucup gitmis eksim bile var bu defa ipleri tam tuttum birakmak yok

Bende motiveyim dünden beri. Benimkiler uçup gitmemiş. Duruyor. İnşallah 2 gün pro yapacağım. Bakalım faydası olacak mı.

Günaydın herkese,kilo veremiyorum bu hafta,çünkü spor yapamıyorum

Ben de aynıyım canım. Spor yapamıyorum. Canım sıkkın.

Aynen canım bi bak eğer olmazsa Ayırırız izne haklısın tabii ne biliyim ben hiç izne ayrılmak istemiyorum kendi adıma sanırım o yüzden kimse ayrılmasın istiyorum kendimi biliyorum çünkü burası olmazsa kaçamaklarım daha fazla olur hep

Günaydin kizlar

Hepimiz bir gevsedik cesitli nedenlerden
Simdi toplanma zamani kizlar

Ayyy kaptaniiiiiim valla çok saldık bi iki kişi hariç durum kötü bizi bi salla fırça at basın biraz sakinlediyse
Bu arada esin iyidir umarım ya ben bazen eşime çok kiziyrm ama başına bişi geldiğini düşündüm eşinin durumundan sonra empati yapınca valla bu aralar sevgi kelebeği gibiyim bide biz kadınlar sakin ve guzel duygulara yaklasinca işler daha kolay yuruyo galiba

Biraz kendinden bahsetsen

Canim burasi bizim evimiz ne kadar sik ugrarsak o kadar Motive oluruz
3 hafta Kilo veremeyen diskalifiye desem kendinizi toplarmiyizki
Farkinda olmadan hayat sanada birsey ögretti bak
Saglik bir tanem iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…