Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Selam kızlar geçmişi okudum ama inanın yorum yazmaya mecalim yok daha kalkıp yemek yapacağım yarın için haftaya biraz rahatlıycam sanırım o zaman daha çok burda olurum özledim hepinizi
ayrıca vatsapta yazmıştım burdanda belirteyim tartımın pili bitmiş o yüzden tartılamadım yarın alacak eşim

takyon bana da cevap ver. Izin için en son ne zaman size bilgi vermem Lazım?

Yeni ciciler kulağa çok hoş geliyor sen onları hakettin ablacım Güle güle giy :)
Sağolasın tatlım
Çok şükür bu sefer biraz gönlüme göre bişeyler alabildim
Gelsin 19 ekim çok özledik seni, Allah razı olsun elini hiç üzerimizden çekmedin ama günlük yorumların beni kendime getiriyordu. Ablacım inşallah sağsalim geçen mükemmel bir tatil ve az eksili bi
Bende öyle cnm Hepinizi özledim

Sayfayı hep okuyorum ama menüleri biraz es geçiyorum

Gelince artı olsam bile kısa zamanda toparlarım

Canım Gülsüm Beril yada Zühal cevap verse daha iyi olur ama mantık yürüterek söylüyorum Perşembe günü söylemen yeterli bence listede izne ayrılmak istiyor diye yazılıyor çünkü
Hayırdır bu arada neden böyle bi karar verdin bilemedim ya istemem açıkçası ama sana sıkıntı Olucaksa bişey diyemem

kızlar kusura bakmayın gerçekten bugün yoğunluktan pek giremedim ancak şimdi girdim vakit buldum geçmişi okudum kilo veren az çok veren herkesi kutluyorum inşallah o artılarda eksi olur perşembe günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…